Парфюмни размисли и страсти - 272 май 2022 г.

  • 47 942
  • 667
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 071
Днес какво носите в дъжда? Обичам такова време Simple Smile

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Днес съм с Bonbon Viktor&Rolf. В такъв мрачен и дъждовен ден обичам нещо да ме "топли"  и вадя сладките любимци Simple Smile Свежаците оставям за горещините.

# 227
  • Мнения: 5 313
Днес какво носите в дъжда?
При мен е облачно, но няма дъжд, само вятър. Нося Idole l'Intense.

# 228
  • by the sea
  • Мнения: 630
О, как искам да сведа и моята колекция до 5, които са ми топ , хем няма да се чудя какво ще слагам всеки ден Simple Smile
Днес и изобщо напоследък нося много TT Cassiopea , харесва ми, че е плодово сладък и не ми накъртва. В момента минавам през един изнервящ период и ми се носи нещо гушливо.
Моята колекция е ...сигурно 1/3 само лятни свежаци, обожавам този тип парфюми, от тях най-много разбирам (според мен) и най-много се наслаждавам да усещам отделните нотки.
Не съм пазарувала този месец, фиксирала съм 3 скъпички за мен парфюма и  сигурно ще гръмна някой от тях  Puredistance -White, Creed- Love in White,  MFK -GFS.

# 229
  • Мнения: 10 022
Днес съм с прекрасния Libre EdT. Чаената нота в него го прави вълшебен. ❤

Ухае ми на бяла риза, и така го комбинирах.
Скрит текст:
С бяла риза свързвам и други от гардероба ми - L'Ombre des Merveilles, No5 EdP, Coco Mademoiselle Intense, и други.

В свободното време  въртя Аngel Iced Star- щастлив и ваканционен, настройва ме на лятна вълна и пътувания.
Тичам с A Girl in Capri- разкошен цитрус.

Цялата колекция ми е Топ, всеки аромат е на мястото си, бройката е 3цифрена, пълнеж нямам. 
Някога това беше тема за парфюмно обсебени, не за такива, на които ми е все едно. Там взимаш Бакара, Делина, или каквото ти каже инфлуенсъра, и не се занимаваш повече.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 14:24 от Dez

# 230
  • Мнения: 31 335
Невероятно хубав е чаеният прасковен Либре ЕДТ.
 5 парфюма? 50 е страхотна бройка, но ... абе трупат се.

Днес нося освен Туили, който просто обожавам и Tyl Assoluto Tiziana Terenzi.
https://www.fragrantica.com/perfume/Tiziana-Terenzi/Tyl-Assoluto-36704.html
Много хубав цълтоцветен пролетен парфюм, който обаче не струва 1600 лв.

# 231
  • Мнения: 1 576
Как да направя 5 top, като са 30тина top Blush
Аз чаках с нетърпение Red Roses на Jo Malone и съм разочарована, защото няма да мога да го ползвам. Първа асоциация - българско розово масло, но по-остро и с някаква зелена нотка.
С него дойде и мостра на This ist her! Viber of Freedom. По мек ми е от първообраза, но и по-малко траен. Ще я изпръскам и това ще е.
При мен няма много вълнения по темата, основно разчиствам. Малко неща не впечатляват, но все пак имам два PDM които ще си взема до края на годината, живот и здраве. Новият Si Passion също е много мил, имам си 2х7.5 , после ще видим.
Иначе пробвах и новите LVEB и Girl of Now, хубави са, но не са далеч от първообразите. не разбирам защо пускат все нови фланкъри. Новия La Belle няма нищо общо с първите два и въобще не го разбрах.

Все се чудя на Scandal A Paris. Някой може ли да сподели мнение?

# 232
  • Мнения: 1 084
Как да направя 5 top, като са 30тина top Blush
Аз чаках с нетърпение Red Roses на Jo Malone и съм разочарована, защото няма да мога да го ползвам. Първа асоциация - българско розово масло, но по-остро и с някаква зелена нотка.
С него дойде и мостра на This ist her! Viber of Freedom. По мек ми е от първообраза, но и по-малко траен. Ще я изпръскам и това ще е.
При мен няма много вълнения по темата, основно разчиствам. Малко неща не впечатляват, но все пак имам два PDM които ще си взема до края на годината, живот и здраве. Новият Si Passion също е много мил, имам си 2х7.5 , после ще видим.
Иначе пробвах и новите LVEB и Girl of Now, хубави са, но не са далеч от първообразите. не разбирам защо пускат все нови фланкъри. Новия La Belle няма нищо общо с първите два и въобще не го разбрах.

Все се чудя на Scandal A Paris. Някой може ли да сподели мнение?

А как е Girl of now-новият?.Ползвах Girl of
now-но не ми харесваха shine и forever.Поне не толкова..

# 233
  • Мнения: 919
Как да направя 5 top, като са 30тина top Blush
Аз чаках с нетърпение Red Roses на Jo Malone и съм разочарована, защото няма да мога да го ползвам. Първа асоциация - българско розово масло, но по-остро и с някаква зелена нотка.
С него дойде и мостра на This ist her! Viber of Freedom. По мек ми е от първообраза, но и по-малко траен. Ще я изпръскам и това ще е.
При мен няма много вълнения по темата, основно разчиствам. Малко неща не впечатляват, но все пак имам два PDM които ще си взема до края на годината, живот и здраве. Новият Si Passion също е много мил, имам си 2х7.5 , после ще видим.
Иначе пробвах и новите LVEB и Girl of Now, хубави са, но не са далеч от първообразите. не разбирам защо пускат все нови фланкъри. Новия La Belle няма нищо общо с първите два и въобще не го разбрах.

Все се чудя на Scandal A Paris. Някой може ли да сподели мнение?

Скоро разнасях скандала, четох доста хвалебствия за него, за мен е силно неотличим от подобните си събратя . След първоначалната експлозия на круша и захар която на мен ми напомня малко аромат на Виктория сикрет става много сходен на Лвеб. Мен не ме впечатли, но получих комплименти за него при единственото разнасяне....
Сякаш нормалния скандал, макар и той да е такъв мейнстримен е една идея по-класен

А за бройката - много ми е лесно, имам два критерия - да ме вълнува под лъжичката и да има нещо интересно в него, някакъв twist така да се каже , да ми е интересно през целия ден докато го нося, така че да искам да го душа и пак и пак, за да разбера какво е Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 15:18 от FBID506926992788781

# 234
  • София
  • Мнения: 4 725
Може ли 2,3 думи за Черната Орхидея на Том Форд?

# 235
  • Мнения: 2 842
В дъждовния преди обед днес разходих на АVON.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Може ли 2,3 думи за Черната Орхидея на Том Форд?
Убийствено трайна. Носят я и мъже, и жени. Ще чуеш мнения в двата полюса - някои много я харесват, други не я понасят.
Аз я нося рядко, макар да я харесвам. Твърде нахална и навлизаща в чуждото пространство е, а ежедневието ми в момента не позволява толкова дръзки аромати Simple Smile

# 237
  • Мнения: 777
По финансови причини не мога да се разпростра както ми се иска - имам около 10+:disappointed_relieved:

Днес смесих Precious Adamas - Arabians secrets и Cloe Love, но нещо се изгубиха и двата в подправъчната основа на първия.

# 238
  • София
  • Мнения: 4 725
Т. Е. Много силна? Тежка?
За топло или студено време?

# 239
  • Мнения: 1 576
bulgari_bs, пробвах го с едно пръскане на ръката и ми хареса. В Shine усещам повече бадем и не ми допадна. Forever го намирам за различен от останалите. Lovely е близък с първообраза за мен, може би малко по-свеж,  по-пролетен. Ако го нямате оригинала, заслужава си да пробвате този. Не мога много да споделя от едно тестване.
FBID506926992788781, благодаря! От всичките Scandal най-много харесах A Paris, но аз не обичам много изразен мед в парфюмите и този ми се видя най лек от линията. Но ми трябва подбутване, че се мятам между "искам" и "не ми трябва".

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 07:40 от Dari_77

Общи условия

Активация на акаунт