🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 380
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68 583
А, не, не коментирам потребители.
Всеки си знае какъв е...

# 16
  • Мнения: 3 465
Безобразно забози всичко, свързано с шоОто. Всички въпроси са обсъждани преди 2-3 теми. Тогава тонът беше малко по-друг. И “за” и “против” Сашка дебатът вече е по-изтъркан и от самата Сашка. Така било писано: това да е акцентът в този сезон Simple Smile

# 17
  • Мнения: 68 583
Така е, въртим една плоча за стотен път сигурно. Аз скролвам...нищо ново няма. Grinning..все същото и същото и същото...
Чета заради няколко потребителки, които ме карат да се хиля от сърце, и така се разтоварвам...

# 18
  • Мнения: 558
Цоп в новата тема. 😊
И моите надежди са същите! 😄
Даже имам таен копнеж е да са три. 🤭
Благодаря за темата Flowers Rose
Дано тази седмица си тръгнат две момичета.

# 19
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Записвам се и аз в новата тема. Тази седмица искам вече БлагИ да отлети с директен полет към Столипиново, защото е непоносима. След нея и Людмила.
Аз не си затварвм очите за изцрплите на Александра, много ме дрсзни това евтино, еротично позьорство, но в крайна сметка досега не е изляла тонове грозни, обидни думи и вербална агресия, за разлика от онази групичка. Виктория вече много започна да изпростява, прихванала е най- лошите черти и от двата народа

# 20
  • Мнения: 1 930
Напротив, коментарите в общественото пространство са най важните. Тези предавания се правят с цел проучване на общественото мнение и измерване нивото ни на деградация. Ето показват ни булинг . 70 процента са против , 20 им е все едно дори им е досадно , 10 % искат да убият с камъни дъртата неродила па*вра.
Извода
По дяволите, все още не можем да избием официално възрастните , болните и негодните за да освободим бюджет и средства. Продължаваме с Ковида, докато процентите на станат поне 50 на 50

В кръга на майтапа е дан мъ налазите

# 21
  • Мнения: 68 583
Мислех че се правят с цел печалбичка

# 22
  • Мнения: 4 372
Teta75, ако перифразирам, “тънкото изкуство да не ти пука”, важното е да е лека темата като формàта, но да не олекваме ние като участничките му Simple Smile

# 23
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Нивото на обществената деградация си пролича покрай пЛандемията, а сега и покрай войната.
Никак не сме деградирали, никъде няма толкова всестрано развити личности, събрани под едно небе. От вирусология, ваксини, та до военно дело и конспиративни теории. Та сега някакъв си ергенин ли няма разкостим.

# 24
  • Мнения: 25 571
Не знам какво точно очакват да постигнат участниците в шоуто, то е ясно, че са там за слава и известност.
Но от все сърце им пожелавам на всички тях, включително и на ергенина, нормална работа и постоянни доходи. Това тяхното не е живот, ако нямат солиден финансов гръб, на когото да разчитат.
Е, може би освен Деница, тя нали уж си има работа.

# 25
  • Мнения: 1 930
Най-малкото емоция която е много различна . Хората защо скачат с бънджи или парашут или друг опасен спорт- искат да се претрепят ли ))

# 26
  • Мнения: 863
И аз благодаря за новата тема!
Трябва ли да си нобелов лауреат до 34 години, за да оправдаеш липсата на реализация по форумните стандарти? Повечето ми приятелки са без деца и мъже, без "уау" кариера. И какво от това? Аз си ги обичам такива, защото не завиждат на "реализираните", а са готови да помогнат със съвет, утеха, финанси, ако се наложи. Повечето сме деца на прехода и така се стече животът ни, че бяхме заети с оцеляването си, а не с правенето на деца и кариера. А след една определена възраст средата вече не предполага толкова богат избор на ергени. Знам колко ги боли и им е мъчно, но това са те. Да ги презираме ли?

Децата на прехода не мислеха за оцеляване, мислехме ние, които по време на прехода бяхме родители на вас, децата на прехода, за да ви осигурим нормално детство. Поядосах се малко, извинете.
Преходът ни лиши от нормална младост, но не ни лиши от това да имаме деца - вас, децата на прехода.

Далеч съм от мисълта да казвам кой и кога да има деца.
Мисленето ми е следното - колкото по-дълго един човек живее без деца, толкова по-малко му се искат, защото започва да му се харесва да си живее без подобни ангажименти. Децата не са ангажимент за 18 години. Децата са ангажимент за цял живот. Предполагам това плаши хората, които като стигнат 30, започват да се колебаят (използвайки извинението, че трябва да намерят съвършената половинка, с която да създадат деца), защото започват да осъзнават реалността по-задълбочено. С други думи започват да натрупват психологически, а и физически "багаж".

В този сезон на Ергенът, виждаме точно това - хора на около 30/Деница, Алекс и пр., които вече осъзнават, че е дошъл преломният момент на "или правиш крачка, или оставаш на сегашното си положение завинаги" и няколко по-млади момичета, които търсят известност, която да им помогне в професионалното им развитие, което са избрали, а именно - шоубизнес. Не казвам, че Ергенът е отговорът, а просто каква е селекцията.

Последна редакция: пн, 02 май 2022, 10:29 от Odillia

# 27
  • Мнения: 117
Отговори на въпроси за Ергенът от Инстаграм "сторита" на Блага 😉










😀

Последна редакция: пн, 02 май 2022, 11:38 от masala

# 28
  • Мнения: 6 952


В този сезон на Ергенът, виждаме точно това - хора на около 30/Деница, Алекс и пр., които вече осъзнават, че е дошъл преломният момент на "или правиш крачка, или оставаш на сегашното си положение завинаги" и няколко по-млади момичета, които търсят известност, която да им помогне в професионалното им развитие, което са избрали, а именно - шоубизнес. Не казвам, че Ергенът е отговорът, а просто каква е селекцията.
Е, хайде сега, все още деца могат да се родят и на 36-40, че и след 45. Моя приятелка роди на 45 съвсем здраво момченце. Не казвам, че това е идеалния вариант, но не мисля, че около 30 вече, ако не се хвърлиш с двата крака в родилното, значи "оставаш на сегашното си положение завинаги".
Не мисля, че нещата опират само до намирането на подходящ партньор.

Блага може би е получила някакви увреждания с този инсулт в тийн годините си.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 765
Хоп и аз тук. Темата, която се обсъжда е доста тегава. Напълно погрешно е "колкото повече остаряваш, толкова повече не искаш деца". Тук се ръсят толкова ограничени теории, че е поредно доказателство в какво доста тесногръдо общество живеем.
Що се отнася до Марта, защо фактът, че е майка да я прави по-различна от останалите. Не изпъква нищо повече от Деница да речем, която е приблизително на същата възраст. Много се съмнявам Марта да е имала тежък живот, но тя си знае през какво е минала. Там е изобщо да не печели Ергенът, а да забрави бившия или да му напомни за себе си

Общи условия

Активация на акаунт