Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 37

  • 44 148
  • 783
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36
По принцип зависи от клиниката как се третира дългият протокол. Някои изписват и ОК и за това се иска от 2/3 ден. Аз съм била по дълъг протокол, и двата имах противозачатъчни.
Аз ще съм в Афродита. Днес питах доктора и той ми каза, че на 2/3 ден се започва стимулацията. Сега се моля заповедта да я получа до края на седмицата. Ставам вече много досадна, но съм на 29 години и ми е за първи път тази процедура.

# 76
  • Мнения: 676
Някой с новини от Еконт? Силно започвам да се притеснявам вече.

Katerina92, ти не си ли по дълъг протокол? Защо на 2/3 ден? Или аз нещо съм се объркала?!
 Май ще взема и аз да му звънна Blush

# 77
  • Мнения: 36
Някой с новини от Еконт? Силно започвам да се притеснявам вече.

Katerina92, ти не си ли по дълъг протокол? Защо на 2/3 ден? Или аз нещо съм се объркала?!
 Май ще взема и аз да му звънна Blush
Поне аз нямам никакви новини от Еконт. Вече съм пред нервна криза хаха и усещам все едно всеки момент ще ми дойде. По дълъг протокол съм, да. Доктора вчера ми написа от 2/3 ден на цикъла. Не знам за дългия на кой ден се ходи.

# 78
  • Мнения: 676
Някой с новини от Еконт? Силно започвам да се притеснявам вече.

Katerina92, ти не си ли по дълъг протокол? Защо на 2/3 ден? Или аз нещо съм се объркала?!
 Май ще взема и аз да му звънна Blush
Поне аз нямам никакви новини от Еконт. Вече съм пред нервна криза хаха и усещам все едно всеки момент ще ми дойде. По дълъг протокол съм, да. Доктора вчера ми написа от 2/3 ден на цикъла. Не знам за дългия на кой ден се ходи.
Оххх, и аз вече съм почти пред нервна криза.
 До колкото знам дългия протокол се започва на 21- ви ден от МЦ. Заради това ми стана странно, че те вика на 2/3 ден. На мен 21- ви ден ми е в неделя и направо полудявам вече. Ако и утре сутеин няма новини от Еконт ще му пиша , да видим какво ще правим.
 Стискам палци и за двете ни! Flowers Four Leaf Clover

# 79
  • Мнения: 36
Някой с новини от Еконт? Силно започвам да се притеснявам вече.

Katerina92, ти не си ли по дълъг протокол? Защо на 2/3 ден? Или аз нещо съм се объркала?!
 Май ще взема и аз да му звънна Blush
Поне аз нямам никакви новини от Еконт. Вече съм пред нервна криза хаха и усещам все едно всеки момент ще ми дойде. По дълъг протокол съм, да. Доктора вчера ми написа от 2/3 ден на цикъла. Не знам за дългия на кой ден се ходи.
Оххх, и аз вече съм почти пред нервна криза.
 До колкото знам дългия протокол се започва на 21- ви ден от МЦ. Заради това ми стана странно, че те вика на 2/3 ден. На мен 21- ви ден ми е в неделя и направо полудявам вече. Ако и утре сутеин няма новини от Еконт ще му пиша , да видим какво ще правим.
 Стискам палци и за двете ни! Flowers Four Leaf Clover
Аз мисля днес да се обадя в ЦАР и да попитам дали може лично да отида да си я взема, за да не пропусна началото на юни месец. Стискам палци и аз!!! Ти с кое номерче си?

# 80
  • Мнения: 184
Здравейте, някой успя ли да се свърже по телефона или да е получил известие от Еконт?

# 81
  • Мнения: 1
Здравейте, някой успя ли да се свърже по телефона или да е получил известие от Еконт?

Моята заповед дойде днес по Еконт, сред първите номера съм. Надявам се и вашите да не се бавят. Успех на всички!

# 82
  • Мнения: 36
Днес звънях и казаха, че до края на седмицата трябва всички да получим заповедите си.

# 83
  • Мнения: 676
Здравейте, някой успя ли да се свърже по телефона или да е получил известие от Еконт?

Моята заповед дойде днес по Еконт, сред първите номера съм. Надявам се и вашите да не се бавят. Успех на всички!
Neila133,  кой номер си? И аз смятах, че съм от първите, но нямам известие все още. А спешно ми трябва заповедтта за петък.

# 84
  • Мнения: 4 040
Има ли сред вас с мъжки фактор и одобрени от ЦАР с един показател от едната СГ?

# 85
  • Мнения: 184
Здравейте,
Започнали са да пращат, получих известие от Еконт-утре е при мен.
Успех на всички!🌞

# 86
  • Мнения: 36
Здравейте,
Започнали са да пращат, получих известие от Еконт-утре е при мен.
Успех на всички!🌞
Кой номер ти е заповедта?

# 87
  • Мнения: 418
Аз получих днес. 62908. От вчера е дошла, но не можах да я взема

# 88
  • Мнения: 36
Моята е 63147, но все още нямам новини. Дали утре има вероятност да я получа? ☹️ Вече си мисля, че този цикъл ще го изпуснем.

# 89
  • София
  • Мнения: 11 760
А как се случва процесът, ако човек е заявил онлайн получаване и има само ПИК на НАП, сам си я разпечатваш заповедта ли и няма ли на нея нещо като подпис, печат?

Общи условия

Активация на акаунт