Нежна мама ЮЛСКО бебе гушка и мечтае да порасне и да слушка!

  • 15 263
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Влизам да се отчета.
Звъннах на Morska sirena и се оказа че малкия е направил бронхит.на антибиотици е и вече е по-добре.
Дано Тошето бързо да се оправя и мама да се завърне в нашите редици Hug Hug Hug

# 286
  • Мнения: 1 584
Рени, кашата се прави с вода, след това се добавяло пюрето. Ето това съм си записала от семинара:

Следобедната каша трябва да е безмлечна - около 20г оризова каша се разрежда с вода и се добавя 1/2 плодово пюре.
Не се кърми преди или след това ядене!

Признавам си, че точно в тоя момент се бях поразсеяла, че кърмих Ясмин и писах каквото успея с 1 ръка. Предполагам, че това е "финалното" количество - тоест, след като кашата вече е била въведена бавно и славно.

# 287
  • Мнения: 166
Някой знае ли до кога е срока за зелените карти?
Майра стискам и аз палци за малката.
Ох само да чуя за рахит и се шашкам, и Павел си върти главата и го водихме на лекар, но каза, че няма рахит. а и нали са летни бебета? ooooh!
Относно зеленчуците, тези с които му правя пюре са все дом. производство. но от купени моркови наистина не е много сигурно. Сега ме е страх да купя спанак поради тази причина.
Аз за Коледа искам апартамент,ама... Laughing
За подсеченото дупе най добре питай в аптеката .Има такива които ги приготвят там, те са ефикасни.

# 288
  • Мнения: 97
Добро утро и от нас! (То май "добър ден" станало, ама така е, за тези които сега стават)

Ние имахме тежка нощ. Баткото ни е с температура от два дни и не ходим на градина, та нощес няколко пъти я мерихме и се преобличахме. А тъкмо да заспя и малкия се събуждаше да се кърмим. Това с нощното хранене сигурно ще отпадне, като почна да захранвам.

като през ден слагам малко жълтък

абе, това с жълтъка не беше ли най-рано на 6 месеца, и то по 1/4!!!

И ние си поръчахме календари със снимки на децата. Миналата година едната баба имаше такъв на другото си внуче и много му се радваше.
А за Коледните подаръци още не ми се мисли. Накрая ще взема по един тиган на бабите от онази промоция на Билла, а на дядовците по един каскет, колан или анцунг и ще реша проблема с тях. Най-сложен ми е таткото. За него още нищо не мога да измисля.

Хайде лек ден на всички!

# 289
  • Мнения: 136
amerie пиши след консултацията какво са ти казали за сокчето, че ти си ми единствената база за сравнение Simple Smile

didi_81 снимах я сама, тъй като не се знае в какво настроение ще е при фотографа и дали ще стои мирно. И аз като maira я снимах отгоре върху постлан чаршаф на леглото. Диди, написала си "Това е нашата снимка", само че си забравила снимката или аз нещо не я виждам?

Така и не ми казахте пюретата с домашни зеленчуци ли ги правите или с такива от пазара. При нас за съжаление няма близък, който да отглежда зеленчуци и за това още не съм рискувала да правя домашно.

За номинациите да предложа и "най-омазващо ядене", като да се взима предвид и омазването на цялата обстановка наоколо, не само на бебока  Grinning

Относно неразливащите се чаши - аз купих на Авент с мек накрайник с намерението да давам сок с нея. За съжаление от клапата  сока не тече изобщо, въпреки големите дупки на накрайника. И малката смуче, смуче, поглеждам след 5 минути - ами нищо не е изпила. Сега си стои така неупотребявана и мисля, като порасне да и дам да пие от нея без гумената клапа. Никак не съм доволна, изобщо!

# 290
  • Мнения: 1 298
Maira  Hug

Ние също нямаме режим  ooooh! А вечер ставаме по n пъти  Tired
Докато не го сложа на гърдата не заспива.Понякога даже не яде ами цокне и заспи.

Според мен за цитрусите им е рано.Най-малкото-дразнят малките им стомахчета че са с голяма киселиност.Но това разбира се си е мое мнение  Peace

yolk много ти е сладка куклата   bouquet
Аз смятам с такива от пазара че си нямаме село  Rolling Eyes

# 291
  • Мнения: 433
Ох,че ви завиждам за кандидатстването за зелена карта Embarassed
Ншият тати е ужасен родолюбец,а аз съм вечният мечтаещ емигрант,ама не;(Е,знам че навън няма да имам това положение като тук,но пък шансовете за успех са си повече ако работиш яко.Дано поне вие имате успех,еххххх

# 292
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Здравейте от нас! Hug
Днес за пръв път, но не обещавам да е за последен Mr. Green
За зелената карта- срока е до 3 декември доколкото знам,! Rolling Eyesyolk, ми и аз виждам че днес нещо е забегнала нанякъде снимката, но вчера си я имаше! Сега ще пробвам пак, но може би проблема е в бгфото, защото и аватара нещо не си го виждам  Thinking даааааааа, там е проблема, не ми отваря въобще страницата им ooooh! по-късно пак щ пробвам Peace
Ами не ми се живее в тази България Sick, как да ми се живее с тези няма да казвам какви заплати и с тези смешни 18 лв детски ooooh!- как да си гледаш детето, но да не разваляме темата Crossing Arms
И аз искам нов дом за Коледа, но няма да ме огрее скоро, да не кажа и никога! Всъщност самостоятелен дом, иначе си имаме несамостоятелен Mr. Green Twisted Evil
За номинациите- естествено че няма да има за най-красиво бебе, тъй като за всяка една от нас нейното бебе си е най-красивото! Heart Eyes baby_neutral Hug
Като ходихме да снимат Алекс и аз видях че предлагат такива календари и ще направиме за бабите по един Wink
Дано всички болни дечица се оправят бързо и стискам палци на Майра в момента! Praynig
Елип честито ви второ зъбче Hug, какви са тези зъбки #Crazy ние нямаме изгледи все още, но пък и така ми е много по-сладък Heart Eyes
Емили, Алекс не си върти така постоянно главата насам-натам, обръща я да види за да не изпусне нещо ако някой каже или влезе, излезе от стаята, но не я върти постоянно Rolling Eyes дано всичко е наред при вас Praynig
Синео4ка, споко и на вас ще ви порасне косичката! Hug Той просто се роди с много коса и засега не е опаднала! Лорчето тъкмо на рожденият си ден ще бъде с фибички Flutter
Embarassed Embarassed Embarassedмного ме е срам, но като искам толкова неща да кажа
мен може да ме номинирате за най-досадна майка Mr. Green hahaha

# 293
  • Мнения: 1 341
Ох,че ви завиждам за кандидатстването за зелена карта Embarassed
Ншият тати е ужасен родолюбец,а аз съм вечният мечтаещ емигрант,ама не;(Е,знам че навън няма да имам това положение като тук,но пък шансовете за успех са си повече ако работиш яко.Дано поне вие имате успех,еххххх
Това все едно аз съм го писала....без положението,защото и тук все още го нямам   Joy
yolk,добре дошла  Hug Много ти е сладка малката кукла  Heart Eyes
Стискам палци на всички болни бебчета и такива с проблеми,да се оправят възможно най-бързо.
Относно номинацийте чесно казано не съм мн съгласна....според мен ако има номинации,то е добре да са в рамките на размерите на бебето(май Ети го беше споменала същото)но и аз да си кажа  Mr. Green Пример:Бебе родено на термин....
Бебе избързало най-много...;най-късо бебе,най-дълго родено бебе....ей такива...


Прасчо,с удоволствие ще се възползваме от поканата(малко изпросена от Боби  Mr. Green )   Hug
Майра,такава е играчката.Заглежда се,но Ема си сега в леглото само когато трябва да спи,а тогава не й е нужна тази играчка,защото само се разсейва.Имаме и 3 като тази която беше показала Диди....нея като че ли повече я харесва  Peace


Много сте писали,и исках още да пиша,но забравих какво,но така е като не си записвам...айде после ще се включа пак  Hug
 

# 294
  • Мнения: 845
Честита месечинка на Ванеса на мама beni812001!
Въпреки, че съм ви мъничко, ама много мъничко обидена. Понеже и моя мъник днес става на 5 месеца, а се честити само на Ванеса, чийто майка не съм я виждала да пише във форума от както родихме.  Sad

# 295
  • някъде
  • Мнения: 4 955
eti_31, мила, ми аз днес въобще не погледнах кой има месечинка, защото бързам да се запиша, да не избяга темата Mr. Green
Да ти е живо и здраво момченцето и теб да те слушка, а на тати да се глези! Wink Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
после ще кача снимката на Алес щот сега се събуди

# 296
  • Мнения: 708
eti_31много извинявай мила Praynig newsm17 smile3555 smile3555 smile3555
Желае на твоя сладур здраве най-дивното благо в света усмивки на сън и на яве и други любими неща.
Например успех с "лотариен" билет и всичко което в живота се казва късмет  love001  love001  love001  love001

# 297
  • Мнения: 946
Извинете момичета,че се намесвам в темичката ви ,но искам да честитя на мама ети31
Честита месечинка на Венци много да слуша и да радва мама,тати и батко Гого! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт