Не мога да избера име

  • 4 859
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 922
Единствено Виолета е интернационално и прието в цял свят. Има и хубав имен ден. Определено, от така предложените три, е най-хубаво.

# 31
  • Мнения: 1 393
Весела и Виолета ми харесват. Виляна - не. Познавам Вилиана. То ми звучи по-добре от Виляна.

Успех!

# 32
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 292
Гласувах за Весела-много хубаво българско име,благозвучно с хубаво значение и не е прекалено често срещано,лесно е произнася.
Веселина също е добър вариант.

Виолета ми харесва.Но не колкото Весела.

Виляна-не.
Велена,Веляна е древно българско име и означава ,,велика,,



# 33
  • Мнения: 1 817
Виолета е красиво име и най-приемливо от трите.Тъкмо ще уважите и свекървата.

# 34
  • София
  • Мнения: 22 984
Не ми допадат тези имена. С "В" харесвам Велина. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 444
Не ми допадат и на мен. С “В” интернационални и същевременно добре приети имена в България, харесвам - Виктория и Ванеса. Успех!

# 36
  • Мнения: 1 421
Бъдещата майка обаче никъде не е казала, че търси интернационално име, но пък каза, че не иска други предложения.

# 37
  • Мнения: 5 559
От трите - Виолета, но не бих го ползвала.

# 38
  • Мнения: 856
Определено Весела Blush Аз много харесвам това име. Веси на галено пък ми звучи много мило.
Другите две имена не ми харесват, но ако не е Весела, гласувам за Виолета на второ място.

# 39
  • Мнения: 706
Както за повечето писали в темата, така и за мен, Весела и Виолета са имена лесни за възприемане. Харесвам и двете - и като звучене, и като значение. Помислете как ще наричате детето на галено и кое обръщение Ви допада повече.

# 40
  • Мнения: X
А защо трябва да е с буква В? Имам предвид ако е кръстено на някои може да не е само буквичката важна. Примерно познавам дядо Ангел с внучка Рая и дядо Мирослав с внучка Ирина. И пак се води, че са кръстени на тях.

# 41
  • Мнения: 11 569
За Виляна гласувах.
Велина много ми харесва.
Леко раждане!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 977
Аз съм пристрастна, защото се казвам Весела😁
Името според мен е много хубаво, много рядко срещано е и сред моите връстници и сред децата днес. Предложенията за Веселина , че било по-хубаво не ги слушайте, Веселина хич не е като Весела, което е много положително име и не знам дали заради него, но аз съм много усмихнат човек и много често ми казват колко много ми отива името.
Ако искате реално детенцето да е кръстено на баба си, то тогава Виолета. Името също е хубаво.
Виляна не ми допада, познавам една Вилияна, но името ми е грубичко. Аз бих избирала между Весела и Виолета.

# 43
  • Мнения: 5 559
На мен Виляна ми изглежда като Биляна с правописна грешка. За първи път го чувам.

# 44
  • Мнения: X
При мен майка ми е Весела и също съм пристрасна, но много ми харесва! И Веселина не е лошо, ни определено Весела е по-хубаво. Харесва ми името, харесвам и галеното Веси, много просто и сладко. Според мен В е куца буква. Има много красиви имена, но всичките са особено. Прие черно Вяра е много красиво, но как викаш на такова дете? Валентина също много ми харесва, но Валя, не е толкова мелодично и миличко като Валентина. Моя фаворит за буква В за момиче са Весела и Виктория! Колкото и да е популярно пак ми харесва. Вики, няма какво да не му харесаш😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт