Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 7

  • 46 200
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 20 238
Аз ще звънна, ако до обяд нямам превод.

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Звънете им. Аз върнах на 17.06 и прогнозния срок за връщане беше 27.06, но още на 21 са ми ги превели. Не очаквах толкова бързо.

# 737
  • Мнения: 15 356
Миналия път ми ги върнаха за пет дни,сега ще видим,сто лв чакам.

# 738
  • Мнения: 1 554
Аз писах преди няколко страници, че върнах на 9-ти 2 пакета с пратки. За едната почти веднага получих имейл, че е обработена и съответно получих парите след няколко дни. Другата обаче така и си остана.
Изобщо не гледайте какво пише в сайта, когато получат тракинг от еконт, автоматично добавят 14 дни за връщане на сумата в сайта. Ако не сте получили имейл, че е обработена върнатата пратка, скоро пари няма да има. Освен това имат проблем между сайта и приложението. В приложението маркират уж връщане, в сайта - не. Обикновено коректната информация е тази от сайта.
Изчаквам около 12-13 ден след като съм изпратила и звъня да ми пратят декларация и след това ми връщат парите до 1-2 работни дни.
По разни "намаления" винаги се случва това, защото не могат да смогнат с върнатите пратки, явно.

# 739
  • Мнения: 1 879
За да има превод на сумата за връщане днес, предния ден последното кръгче с парите в приложението трябва да позеленее...Simple Smile

# 740
  • Мнения: 20 238
Сега погледнах в сайта, пише, че възстановяването е извършено, вярно има разлика. Да видим кога и дали ще се появят в  сметката. 🤔

# 741
  • Мнения: 15 356
В моите връщания има грешка.Йорданов какво е лепил и писал

Аз върнах Тамарис и Рикер,ще им звъня на Абаута

# 742
  • Мнения: 20 238
Не си ли ги отмяташ в приложението/сайта за връщане?
Аз звъня в момента, но май бая ще си почакам за връзка с оператор.
Пп. свързах се, трябвало да си броя 14 дни след като съм получила email за връщането, при мен се падало 28-ми. 🙄
Много взеха да се проточват нещата с това връщане, то трябва да чакаш по 20 дена, за да ти ги върнат.
kativita, благодаря за линка, на живо на твоите крака стоят много по-добре, отколкото в сайта, изобщо не бих им обърнала внимание.

Последна редакция: пт, 24 юни 2022, 10:43 от Lemy

# 743
  • Мнения: 15 356
Нищо не отбелязвам по принцип,писах им сега.

# 744
  • Мнения: 20 238
А Йорданов какво участие има в отбелязването на продуктите, нали само сканира баркода и толкоз?

# 745
  • Мнения: 2 892
И аз си ги отбелязвам в приложението, и винаги до предпоследния път, и в бланката за връщане.
И не мен последния път реалното възстановяване по сметка от това по приложение имаше разлика от около 2-3 дни, може и повече, не следя с точност.

А със забавянията - може би се дължи на многото връщания Wink

Моето Бугати е прекрасно, но...не я усетих като моя обувка на 100 %. Стоят и като на потребителката, на която даде съвет Азалия

# 746
  • Мнения: X
Аз върнах две неща в отделни пратки, но наведнъж. Пишеше дата за възстановяване 24-ти. Едната сума се появи още на 22, другата я няма и днес 24-ти все още.
Отивам за обущата, стиснете палец. Ще пробвам в офиса, сега няма навалица, ако нещо не е наред, да не мъкна само до вкъщи, направо да връщам.

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Стискам, че ако не ти харесат ще ми е гузно.

# 748
  • Мнения: 15 356
А Йорданов какво участие има в отбелязването на продуктите, нали само сканира баркода и толкоз?
Няма човека,то аз трябваше да отбележа връщане.Той взе кутиите ,кашона и стикера и каза,че ще го залепи .Реално ,няма вина де.Чакам да ми отговорят,а и те ще видят ,че трябва да ми върнат по-малко пари.

# 749
  • Мнения: 549
Днес връщах в офис на Еконт и се оказа, че товарителницата която имам за връщане, всъщност е същата и с която аз съм ги получила. Трябваше да диктувам от приложението номера на товарителницата, който виждам. Последно време започнало да се случва така, казаха. Това обаче мен няма да ме спре Joy

Общи условия

Активация на акаунт