Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 7

  • 46 186
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Стискам, че ако не ти харесат ще ми е гузно.
Нама за какво да ти е гузно, чудесни са, НО са ми големи! 🙄 Размер 40 щеше да ми заспи. Тези са ми точно толкова големи, колкото и Camel Active, за които споменах. Начи това с каракул вътре, който като се утъпче ще ми станат още по-широки. То и на крака ми се виждаше каква лопата е! И са малко тежички, иначе моделът е разкошен, подметката висока, топли... това студ няма да усети човек. Амии, върнах ги! И то с голямо съжаление. 😕
Кецките обаче са точно това, което исках и ги взех. Много ми е жега, ще снимам после.

# 751
  • Мнения: 20 225
Днес връщах в офис на Еконт и се оказа, че товарителницата която имам за връщане, всъщност е същата и с която аз съм ги получила. Трябваше да диктувам от приложението номера на товарителницата, който виждам. Последно време започнало да се случва така, казаха. Това обаче мен няма да ме спре Joy
Аз писах скоро за това, пращат ни по две товарителници, и като връщах, бях залепила тази на която аз съм получателя, та ходих обратно до нас за другата товарителница.
Но на вчерашните ми пратки, товарителницата беше само една.
Азалия, ще чакаме после, и снимки, и линкове 😎

# 752
  • Мнения: 2 515
Пуснаха допълнително 15% на намалени неща. Ама нещо ми малее на мен този % 😁

И аз имам отбелязано в приложението, че са ми върнали парите по няколко поръчки. Едните са в сметката ми на 22.06,но другите още ги няма. Странното е че за една поръчка са разделили сумата на 2 превода, но все едно.

# 753
  • Мнения: 549
Пуснаха допълнително 15% на намалени неща. Ама нещо ми малее на мен този % 😁

И аз имам отбелязано в приложението, че са ми върнали парите по няколко поръчки. Едните са в сметката ми на 22.06,но другите още ги няма. Странното е че за една поръчка са разделили сумата на 2 превода, но все едно.
Уффф, -15% ама с код. Така няма как да си ползваме и личните кодове. Дрехите които следя са на много по-ниска цена във ФД и в Анс дори и така.
Lemy да, но аз имах само една товарителница, не две.

# 754
  • Мнения: 2 515
Мен явно са ме вкарали в черната листа, защото код не съм видяла от година и повече. Даже и за РД.

# 755
  • София
  • Мнения: 6 727
И мен само веднъж преди няколко седмици ми изпратиха код и това е .... И за забавяне не ми изпращат и за обърканата поръчка камоли пък за РД.

# 756
  • Мнения: 549
Аз също нямах код за рд, но пък получавам често други. Даже последно време не ги ползвам, а ги пращам/ споделям тук, после имам благодарствен от тях за поръчката и така отново и отново.

# 757
  • Мнения: 48 072
Кои бяха ботите с каракул?

# 758
  • Мнения: X
Кои бяха ботите с каракул?
Тези https://www.aboutyou.bg/p/bullboxer/boti-chelsea-bootie-4884937 и ако питаш за теб, ще ти станат. Колкото онези лачените са големи и са подобен модел като фасон, само са с каракул и с по-дебела подметка. По-тежки са от лачените.

# 759
  • Мнения: 15 356
Азалия,ако не работиш в обувната промишленост,голяма загуба за нея.Ал Бънди не ги разбира наполовина обувките 😁😁😁
Оправих си бакиите с абаута.
Нищо намалено няма в моите любими,ще се въздържа май .

# 760
  • Мнения: 48 072
Благодаря
Мислех, че съм ги запазила
Сега не са особено изгодни, ще дебна
Тъй като съм с широк крак,си взимам скечърс. Имат и тесни умалени модели,но повечето са много подходящи за широк крак и доста удобни. Който не уцелва с други марки, да пробва тях. И на мен понякога ми "зяпат" езиците и не става

# 761
  • Мнения: X
Азалия, ако не работиш в обувната промишленост, голяма загуба за нея.
😂
Много промишлености губят, не само обувната. 😁
 
Скрит текст:
Днес обяснявах на един господин как да си отсече цветовете латекс и с какво, така, че да не се размажат правите линии и лепенките да не отлепят латекса при махане...

# 762
  • Мнения: 48 072
Азалия е бойна дама и много неща разбира
Ми да й дават кодове, вместо на разни кухи инфлуенсърки. Тя нас инфлуенсва по-успешно

# 763
  • Мнения: X
Ето за такъв език говоря. Тези Converse са за много тясно стъпало и на едно нормално, езикът бяга така.
Скрит текст:

🍀HAPPY🍀, взимам те за PR! Wink

Само да добавя за ботите - то си пише, но кой да чете...
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 24 юни 2022, 19:25 от Анонимен

# 764
  • Мнения: 11 466
Кога ще има пак намаления в сайта?

Общи условия

Активация на акаунт