Бременна ли съм?

  • 1 664
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
 Heart EyesБлагодаря! Док. пък на мен ми каза,да не вярвам на тези тестове-да си закупя най-евтиния тъй като всички били на един принцип и така.....
Знаете ли,4е дори съм 4увала мъж да се пошегува с това - и на него му излизат две чертички Joy

# 16
  • Мнения: 4 555
И моята беше бледа, но след 3 дни се очерта ясно. Задължително вагинален ехограф и внимавай кой те "бърка", при толкова малка бременност не е желателно въобще преглед с ръка.
я не шашкайте жената, навремето преди ехографите как са преглеждали Crossing Arms.
Навремето едва ли са преглеждали на няколко дни закъснение. Така си мисля поне.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Здравей и от мен!
И аз мисля, че си бременна! При толкова дни закъснение просто няма как - или си бременна, или имаш проблем. Но ти все пак си ходила на лекар, след като не вижда проблем, значи остава да е другото. Знаеш, че при всяка жена и то всяка бременност е различна, така че надей да търсиш прилики с останалите. Продължавай с тестовете, ще си дойде всичко на място! Стискам ти палци! Бъди силна и вярвай...!!! Praynig

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Успех!  Peace

# 19
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Хайде Марго,
Аз ти казах.......и аз мисля,че си бременна и ще те водя при моят доФтор:)Дано резултата е ясен тогава:)

# 20
  • Мнения: 1 792
Марго какво стана излезна ли вече втората чертичка защото и аз мисля че си бременна мила.Успех дано да сме прави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт