Магазин Sinsay - тема 4

  • 38 902
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 124
Моят ми вика Ама това са дамски, имало няква буква ф нейде, абе викам абсурд, пак ще видя, та гледах и доказвах,хаха
Мъже бре,хаха

Да кажа,че прах в пералнята 1 яке дет преди му се чудех и все на ръка, ами оживя си и е ок, само на по-ниски обороти го пуснах, Ще снимам за кое

# 61
  • София
  • Мнения: 8 131
А тениските дали отговарят на размерите?
По таблиците излиза, че аз с гръдна обиколка 105 нямам шанс да вляза и в най-големия размер. В същото време имам тяхна тениска от преди време, размер Л, която ми беше като чувал.

# 62
  • софия
  • Мнения: 1 246
Еми подхлъзнахте ме и това си е! Като финализирам вече изписва безплатна доставка...30лв пак заминаха...

# 63
  • София
  • Мнения: 3 221



Блузата, чантата и колана са страхотни, много приятно ме изненадаха!
Поръчах ги на кантар, само заради кода за 20% дето ми пратиха най-после и на мен.
Детските дънки също са хубави, и  балеринки взех да видя как са им обувките, но тях ще връщам. Докато се начудя дали няма да са ми големи, дойдоха супер малки и не ми стават.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 604
Искам да помоля, ако някой ходи до магазина във Варна да провери за едно сако дали го има налични в размер XC. Онлайн отдавна е изчерпано. Това е: https://www.sinsay.com/bg/bg/5965j-mlc/zakiet-k-si

# 65
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
Може да проверявате къде ги има налични
Има го, но S размер в Делта.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 604
Може да проверявате къде ги има налични
Има го, но S размер в Делта.

Това много добре го знам, проверявам го всеки ден. Миналата седмица нямаше, после се появи, сега пак изчезна. Иска ми се на място да се провери.

# 67
  • Мнения: 8 995
Някой поръчвал ли е бански?
Как е материята?
Отговарят ли си размерите?
Аз принципно нося М, но като гледам таблицата май трябва да си взема ХЛ...

# 68
  • Мнения: 1 833
Някой поръчвал ли е бански?
Как е материята?
Отговарят ли си размерите?
Аз принципно нося М, но като гледам таблицата май трябва да си взема ХЛ...
Аз си взех черни половинки - материята и изработката на моят е ок - плътен , стегнат ..и аз нося по принцип М ( на Лидл ) , по таблицата и аз попадам в XL , но си взех Л ( че XL го нямаше тогава) ,с идеята , че ще позаслабна 2-3 кила до лятото и че все пак банските се отпускат във водата. Супер ми е , една идея по стегнат на сухо , но не притеснително стегнат Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 69
  • Мнения: 10 816
Ейй, изкупихте тениските, начи! Grinning Не останали размери, само С-ки...

# 70
  • Мнения: 29
Да се похваля с моите бонбони, които получих днес. На живо са още по-хубави! 😊

# 71
  • Мнения: 1 771
А да попитам  кожените якета пускали ли сте ги в пералня, понеже на етикета пише да не се перат, но според мен ако е на 30 градуса няма да има проблем?

# 72
  • Мнения: 2 585
А да попитам  кожените якета пускали ли сте ги в пералня, понеже на етикета пише да не се перат, но според мен ако е на 30 градуса няма да има проблем?

Каквото и да е кожено яке естествена/изкуствена кожа няма място в пералнята

# 73
  • София
  • Мнения: 5 623
Кодът за 20% задължително ли трябва да се използва от регистрацията, на която е изпратен? Ако не, подарявам един такъв

# 74
  • Пазарджик
  • Мнения: 778
Някой имали идея дали може да се добави продукт към вече създадено връщане ?Куриера все още не е дошъл. Влизам си в поръчката,но там липсва бутон връщане или оплакване.

Общи условия

Активация на акаунт