Магазин Sinsay - тема 4

  • 37 262
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 514
Сега си пробвам тениските и се чудя какво да връщам. Имам нужда от повече мнения - тази блузка малка ли ми е, или нещо с кройката не е наред?
Скрит текст:
Как трябва да изглежда:



А ето как ми стои на мен (панталонът е малко торбест, това е отделен въпрос):


Широка навсякъде, тясна на ханша. Не знам какво съм си представяла - може би, че има малки цепки отстрани, за да стои свободно...
Хаус май пак имат безплатна доставка, но няма да поръчвам повече.

Добре ти е блузката, според мен, но яката ѝ е крива. Laughing

# 736
  • Мнения: 36 186
Това може и да е от позата ми, че се чудех как да застана, с този телефон ( така че ръцете ми да не пречат).
Аз реших да ги оставя, но ще върна една от другите, защото има дупка отстрани (там, където е било устройството против кражба - то се вижда, че е от него - някой направо го е изтръгнал, вчера не бях забелязала). Вече заявих връщане за понеделник.

Направих още една поръчка от Синсей за 27 лв - пак един панталон и другия органайзер за грим от комплекта (онзи ден се замислих дали да поръчам и двата, не знам защо не го направих още тогава). И още някакви дребни неща.

# 737
  • Мнения: 4 144
И аз пуснат нова поръчва с чорапи за левче. Айде да свършват тези намаления, че останах без пари, а само си харесвам нещо, което най-често ми е излишно.

# 738
  • Мнения: 2 608
Обаче забелязах , че снощи имаше пълно изчерпване на номерацията на някои дънки , днес ги има във всички номера.
Явно им се свиди безплатната доставка или просто правят периодично пълно зареждане, знам ли…

# 739
  • Мнения: 865
В физическите магазини има ли това намаление?

# 740
  • Мнения: 4 144
Според мен гледат и според върнатите продукти.
За кои дънки става дума ?
Обаче забелязах , че снощи имаше пълно изчерпване на номерацията на някои дънки , днес ги има във всички номера.
Явно им се свиди безплатната доставка или просто правят периодично пълно зареждане, знам ли…

# 741
# 742
  • София
  • Мнения: 8 131
Тези дънки са много хубави. Пробвах ги в магазина, но поръчах онлайн един размер по-малък, тъй като там нямаше.

# 743
  • Мнения: 4 144
Тези дънки са много хубави. Пробвах ги в магазина, но поръчах онлайн един размер по-малък, тъй като там нямаше.
А дънки ли са наистина или плат?
Отговарят ли на номерата?

# 744
  • Pazardjik
  • Мнения: 198
Някой знае ли тези дънки колко са дебели

# 745
  • Мнения: 2 608
Тези дънки са много хубави. Пробвах ги в магазина, но поръчах онлайн един размер по-малък, тъй като там нямаше.
И на мен така ми изглеждаха и се чудех за тях.
Аз съм доволна и от тези, и те вчера нямаха номерация, днес имат:
https://www.sinsay.com/bg/bg/d-nki-slim-s-s-srednovisoka-talia-6176j-00j

# 746
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Нова тема пуснах,но нещо не се справям с поставяне на линк към нея от телефона...

# 747
  • Мнения: 6 571
Ели, линка води към сегашната тема. Редактирай го. Blush

# 748
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Май го оправих https://www.bg-mamma.com/?topic=1463716

Общи условия

Активация на акаунт