Магазин Sinsay - тема 4

  • 38 754
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Чашитв имат мл, които са изписани. Simple Smile
къде?

# 721
  • Мнения: 1 600
В описание на продукта са посочени мл.

# 722
# 723
  • Мнения: 2 651
Някой да има или да е виждал на живо тези:
https://www.sinsay.com/bg/bg/elegantni-k-si-pantaloni-6952j-65x
Изпуснах едни в зелено, чудя се за тези, нещо не са мой цвят, а пък моделът ми харесва.

# 724
  • Русе
  • Мнения: 499
Mateah аз ще връщам 1 С-ка в зелено. Честно не съм впечатлена изобщо, не стои като на снимките. Но аз очаквах да е по офис дреха, може би и затова се разочаровах. Ако е за ежедневие може да е ок.

# 725
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Знам че ще съм лошата и ще ме линчувате, ама извинявайте, защо жена на 40 години ще носи шарена блузка за 15 годишни деца?
Не мислите ли че изглеждате нелепо?
Виждам постянно такива жени по улицата и вечно си мисля че е просто ужасно да се облечеш така. Същите панталони, същите блузки. Стискат някаква официална дамска чанта, ама и обувките едни от онези грозните, но удобни Рихтер ли бяха не ги помня. Стил като неориентирана лелка от село. Оправдавам ги на ум че уж износват дрехите на децата си, които не са ги харесали, а тук виждам че всъщност вие напълно доброволно си купувате детски и тийн дрехи и си мислите че изглеждате окей така.....

Забога хора стегнете се! Излезте от лелската епоха в която живеете и си купете за същите пари някакви ризки или поне едноцветни прилягащи ви на възрастта дрехи! На истинската възраст. То е ясно че вътрешно всички сме замръзнали на 20.
Стига щампи и цветенца, това са детски дрехи по дяв*лите.
Майка ми, която е над 60 години, също носи такива блузки (цял живот, не е започнала наскоро) Simple Smile Всъщност, повечето ми колеги и познати го правят, не съм забелязала да ходят в едноцветни дрехи или ризи, не знам в коя държава жените се носят така, но едва ли става дума за България.


 В другите държави като цяло са надраснали нивото на кварталната клюкарка "Глей па таа как се е облекла" нали. И не им пука особено кой какво е решил да носи.  И шок, много дебели хора носят къси поли Grinning Та ме съмнява да не става дума за Бг.
Ей сега ще нося бели ризки с черно панталонче, за да вляза в стандарта за стил на кварталната тетка. Grinning
Съмнявам се и след 40 да размисля. А да, и кроп топове нося, пълен шок и ужас Grinning

# 726
  • Мнения: 27 520
Помня как, когато бях на 15-16 години, ми се струваше, че хората над 30 години трябва да са много улегнали и зрели, с деца на 5-10 години...😄 Но чак пък да си ги представям в едноцветни дрехи- не, и тогава не съм.🙂
Pppqqq, струва ми се, че блузката, с която си се снимала, не е топ о със същия десен на тази от снимките в сайта?🤔 Даже ми се струва по-бледа, липсват единия вид листа...Но не бих казала, че в който и да е от двата варианта ми прилича на блуза, "запазена" за тийн възрастта (че аз като тийн по-едноцветно се обличах).🙃
Пуснах още една съвсем малка поръчка под 10 лв, ама с тази безплатна доставка.😁 Не е много еко, но...Доста неща са свършили за няма и ден, половината неща в кошницата не бяха вече налични...Ще спестя някой лев.🙂

# 727
  • Мнения: 4 144
pppqqq , имам блуза, която стои по начина показан от теб и смея да твърдя, че въобще не ми е удобна, а ми е много широка нагоре.
За мен това е различен модел или много се различава с посочената на модела. Бих я върнала.

# 728
  • Мнения: 35 110
И аз имам такава , дето долу е тясна, а нагоре широка. Стои много торбесто и не ме кефи.
И аз не разбирам модата с носенето на тениски и панталони с Мини маус и Дейзи Дък от дами над 50 години ама като им харесвани им е удобно - нек' си ги носят.

# 729
  • Мнения: 4 144
Всеки да си носи каквото и както и му е добре на него. Нека по-малко бъдем съдници на околните.
Аз след голямото пазаруване тези дни, днес ще се впусна в голямо сортиране за връщане, защото сега отварям повечето неща(след дълго отсъствие) и има доста неща, чиито размери не съм улучила.
Може би най-голямото попадение обаче е това. Страхотна материя, рипс, но ми е голяма. Sad

# 730
  • Мнения: 36 484
Ето ги и двете зелени блузи - едната е като на снимката, другата е същият модел, но друг десен. Стоят еднакво.


Според мен, това са консервативни цветове и не виждам нищо особено детско в растителните мотиви. Детски са пижамите ми от Уайкики - на мечета, дъги и сърца (тази година поръчах 5). Joy

# 731
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Нещата от House ми харесаха освен може би блузата. Прекалено широка ми идва и малко лигав плат е.
Панталонките са много хубави, но май ми идват леко широки, може би като ги изпера ще се свият малко.
Обувките си отговарят, обикновени кецове от плат, харесват ми за сега при носене ще видя дали са удобни. И очилата за тази цена са супер.
Скрит текст:


# 732
  • София
  • Мнения: 3 951


Сайтът им е много зле. Така може и да се виждат. На мен ми пратиха линк, отваря се продукта и в самото описание на отворения продукт не пишеше нищо. Съответно от "препоръчани" по-долу си харесвам още един модел и пак не пише нищо. А то трябвало да се сетя, че в подраздел "чаши и чаши" ще има информация. Тъпа работа. Освен, че нямат бутон за "любими", информацията на продукти очевидно изчезва при отварянето им. Да вземат да си ъпгрейднат сайта.

# 733
  • Мнения: 1 600
За мен е много дразнещо, че липсва секцията с любими, важи за всичките сайтове на LPP. Освен това, информацията за продуктите е крайно оскъдна. Щеше да е хубаво да добавят и коментар за височина на модели, които са облечени в интересуващите ни дрехи. Тази опция засега май има само на Мохито сайта. Има голяма разлика как ще стои дреха върху жена 155 см и 175 см.

# 734
  • София
  • Мнения: 8 131
Получих днес първата поръчка от намалението.
Тия маратонки са страхотни, особено за цената, за която ги взех.

Общи условия

Активация на акаунт