Магазин Sinsay - тема 4

  • 38 759
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
За Спиди 7 дни е,няма такса.Като ти пратят съобщение за пратка и пишат докога може да си я вземеш.

# 706
  • Мнения: 4 015
Знам че ще съм лошата и ще ме линчувате, ама извинявайте, защо жена на 40 години ще носи шарена блузка за 15 годишни деца?
Не мислите ли че изглеждате нелепо?
Виждам постянно такива жени по улицата и вечно си мисля че е просто ужасно да се облечеш така. Същите панталони, същите блузки. Стискат някаква официална дамска чанта, ама и обувките едни от онези грозните, но удобни Рихтер ли бяха не ги помня. Стил като неориентирана лелка от село. Оправдавам ги на ум че уж износват дрехите на децата си, които не са ги харесали, а тук виждам че всъщност вие напълно доброволно си купувате детски и тийн дрехи и си мислите че изглеждате окей така.....

Забога хора стегнете се! Излезте от лелската епоха в която живеете и си купете за същите пари някакви ризки или поне едноцветни прилягащи ви на възрастта дрехи! На истинската възраст. То е ясно че вътрешно всички сме замръзнали на 20.
Стига щампи и цветенца, това са детски дрехи по дяв*лите.

# 707
  • Мнения: 2 214
Жегите не ни прощават.
Седем дни стоят пратките в Спиди, пишат го в смс-а, а след някой и друг ден и звънят.
И днес е безплатна доставката.

# 708
  • Мнения: 2 651
То днес е дъждовно, какви жеги!?!
Явно Ви е криво и имате негативна енергия за отработване, но не мисля, че форумът и конкретната потребителка са правилната цел.
Не ме смущава блузата на жената, а неграмотността на писането Ви- повярвайте , по- страшно е от шарениите.
Аз нося шарено всеки ден и нямам намерение да спирам. Не харесвам скучни хора- и по дрехи, и по нрав.
Съжалявам хора като Вас, нападащи без причина.
По темата- блузата стои нормално, но този панталон не е за нея. От Синсей съм взела няколко тениски, само едната е някак несъразмерна и се изкривиха шевовете, другите са Ок за тези пари.

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 21:44 от Mateah

# 709
  • Мнения: 2 214
Ако не е удобна дрехата, аз винаги агитирам да се връща.

# 710
# 711
  • Мнения: 1 600
Не, но тя не е ли безплатна днес? Вчера беше и мисля, че пишеше за 7-ми и 8-ми.
Аз си поръчах само един органайзер за грим.
Може ли линк към органайзера? Благодаря ти Simple Smile


Знам, че не е насочено към мен, но не мога да се сдържа. Относно удобни, но грозни обувки - Рикер са, и смея да твърдя, че не са грозни въобще. Голям фен съм на марката. Аз съм на 34, и грам не ми дреме кой какво мисли за "грозните" ми обувки Рикер, които са били за дъртофелници, както прочетох в една тема тук във форума. Искам да ми е удобно, освен това имам и проблеми, които налагат да избирам стабилни обувки. Пък колко хубави дизайни имат, чак не мога да си избера, когато си наумя да купя някой нов чифт. Относно шарении и възрастта - ами в крайна сметка, всеки носи това, което му е удобно и което му харесва. Защо въобще трябва да се коментира възрастта и стила, след като това си е абсолютно личен избор, какво да се облече и на каква възраст. Прощавайте, не се сдържах.

# 712
  • Мнения: 1 166
Вярно, стяга я май шапката дамата...
Всичко е въпрос на вкус! Никога не бих си позволила подобен коментар, но всеки отговаря за себе си в крайна сметка.
За мен пък, точно флоралните щампи и десени са лелски и ми наподобяват пеньоари, въпреки че днес отстрелях един точно такъв комплект чаршафи от Синсей. Ама, аз съм си лелка по критериите на потребителката, след месец правя 40 🙃🤭😃

Последна редакция: сб, 09 юли 2022, 05:16 от Venel82

# 713
  • Мнения: 36 485
Знам че ще съм лошата и ще ме линчувате, ама извинявайте, защо жена на 40 години ще носи шарена блузка за 15 годишни деца?
Не мислите ли че изглеждате нелепо?
Виждам постянно такива жени по улицата и вечно си мисля че е просто ужасно да се облечеш така. Същите панталони, същите блузки. Стискат някаква официална дамска чанта, ама и обувките едни от онези грозните, но удобни Рихтер ли бяха не ги помня. Стил като неориентирана лелка от село. Оправдавам ги на ум че уж износват дрехите на децата си, които не са ги харесали, а тук виждам че всъщност вие напълно доброволно си купувате детски и тийн дрехи и си мислите че изглеждате окей така.....

Забога хора стегнете се! Излезте от лелската епоха в която живеете и си купете за същите пари някакви ризки или поне едноцветни прилягащи ви на възрастта дрехи! На истинската възраст. То е ясно че вътрешно всички сме замръзнали на 20.
Стига щампи и цветенца, това са детски дрехи по дяв*лите.
Майка ми, която е над 60 години, също носи такива блузки (цял живот, не е започнала наскоро) Simple Smile Всъщност, повечето ми колеги и познати го правят, не съм забелязала да ходят в едноцветни дрехи или ризи, не знам в коя държава жените се носят така, но едва ли става дума за България.
Имам и други шарени дрехи, не само блузки. Даже тази ми изглежда бледа - мислех, че ще е доста по-ярко зелено.

Това е органайзерът: https://www.sinsay.com/bg/bg/organajzer-za-grimove-5023k-04x

Поколебах се дали да добавя това, защото има отделна тема за Уайкики - но ето: https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0%B0%D0% … 0/5822579/2437322

 

# 714
  • Русе
  • Мнения: 499
Търся тази пола размер М
https://www.sinsay.com/bg/bg/karirana-mini-pola-7047j-99x
Мога или да я купя или да я разменя за С. С-ката ще я връщам след няколко дни Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 3 951
Не съм чела по-напред, но не си взимайте чаши. Освен ако не искате да получите купа с дръжка. Навсякъде пише, че са "един размер", но не и какъв е размерът. От снимките очаквах чаши за кафе, но не би. 2 Различни вида взех. Предполагам всички са подобни.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Какви чаши поръчахте?
Преди време взех една тумбеста със  златиста дръжка и е огромна,но ми харесва за чай,капучино и др.
Вчера поръчах две  за кафе с чинийки.

И други си харесах,но се сдържах някак...имам много,нямам вече място 🥺

# 717
  • Мнения: 4 144
Чашитв имат мл, които са изписани. Simple Smile

# 718
  • Мнения: 1 166
Големички са чашите, да. Ама, за тази цена, малко смяна и нещо ново за настроение, не отказвам. Взех една скоро, сега чакам още една. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 1 600
И аз си харесах от два вида чаши, сега мисля да ги поръчам. Цените са страхотни.

Общи условия

Активация на акаунт