Магазин Sinsay - тема 4

  • 38 760
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 485
Получих си тениските от Хаус - още не съм ги пробвала и не знам дали ще ги връщам.
На пръв поглед, тази тениска ми харесва най-много (а е най-малко намалена, уж): https://www.housebrand.com/bg/bg/teniska-s-rastitelen-motiv-4244p-42x

# 691
  • Мнения: 865
Роклите умалени ли са?

# 692
  • Мнения: 36 485
Сега си пробвам тениските и се чудя какво да връщам. Имам нужда от повече мнения - тази блузка малка ли ми е, или нещо с кройката не е наред?
Скрит текст:
Как трябва да изглежда:



А ето как ми стои на мен (панталонът е малко торбест, това е отделен въпрос):


Широка навсякъде, тясна на ханша. Не знам какво съм си представяла - може би, че има малки цепки отстрани, за да стои свободно...
Хаус май пак имат безплатна доставка, но няма да поръчвам повече.

# 693
  • Pazardjik
  • Мнения: 201

Някой да е поръчвал от тези боти , бива ли ги и отговарят ли си номерата ?

# 694
  • Мнения: 1 600
Много е странно, тениската да е широка навсякъде и да е тясна в ханша. Може би нещо е сбъркано при разкрой. Предполагам, доста неудобно е. Аз лично не виждам нещо нередно в това, как ти стои тениската, въпросът е ти как се чувстваш с нея. Ако не е удобна, не си струва, иначе постоянно ще се чувстваш дискомфортно, докато си облечена с нея.
От днес и Cropp са с безплатна доставка.

# 695
  • Мнения: 36 485
Дразни ме, тя не е страшно впита, просто е тясна (по тялото - точно на ханша, а не свободна, като на снимките в сайта). В момента съм на диета и се чудя дали ако успея да сваля достатъчно килограми, ще ми стои по-добре...

# 696
  • Мнения: 1 600
Не знам, каква ти е целта с диетата и отслабване, но за мен вече си супер Flowers Hibiscus Пожелавам ти успех и сила на воля за постигане на желаните резултати Simple Smile
Относно тениската - ако отслабнеш достатъчно, за да ти е широчко в ханша, дали няма да е огромна в останалите части? А има ли възможност сега да се направят цепки встрани, за да не е тясно? Макар, че с цепките, може да се развали и визията й.

# 697
  • софия
  • Мнения: 1 245
Сега си пробвам тениските и се чудя какво да връщам. Имам нужда от повече мнения - тази блузка малка ли ми е, или нещо с кройката не е наред?
Скрит текст:
Как трябва да изглежда:



А ето как ми стои на мен (панталонът е малко торбест, това е отделен въпрос):


Широка навсякъде, тясна на ханша. Не знам какво съм си представяла - може би, че има малки цепки отстрани, за да стои свободно...
Хаус май пак имат безплатна доставка, но няма да поръчвам повече.
Аз ще ти кажа какво си забравила да сложиш - безопасните игли, които слагат на модела докато го снимат с дрехата за изглежда добре дрехата на снимката, аз бих върнала. Не е в теб проблема.

# 698
  • Мнения: 36 485
Благодаря Simple Smile Миналата година бях значително по-добре с килограмите - ставаха ми по-малки панталони. Но до кръста не се променям много...
Скрит текст:
И аз се чудя дали да не ги занеса на шивач (взех 2 в различен цвят), но си мисля, че може да се оскъпи излишно, заради нещо относително незначително. Веднъж кварталната шивачка ми поиска 5 лева, за да ми ушие маска от мой материал. Нищо против нея и труда й, но за 5 лв мога да си купя платнена маска и сигурно ще е по-хубава от нейната...

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
pppqqq, на мен ми харесва тениската и как ти стои, но ако ти не се чувстваш комфортно в нея - връщай! Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 15:26 от sunflower

# 700
  • Мнения: 865
А с код за нов профил има ли безплатна доставка?

# 701
  • Мнения: 36 485
Не, но тя не е ли безплатна днес? Вчера беше и мисля, че пишеше за 7-ми и 8-ми.
Аз си поръчах само един органайзер за грим.

# 702
  • Мнения: 35 110
Колко време може да ме " чака" пратка в офис на Спиди?

# 703
  • Мнения: 36 485
Май 2 дни, после начисляват такса.

# 704
  • Мнения: 6 493
pppqqq, добре ти стои, не знам доколко би приела идеята, сега гледам, че много тениски/ризки се носят запасани. Мисля, че ако я прибереш дори с този панталон ще е много свежа визия.
Според мен на момичето/модела е с номер по-голяма, виж как на раменете ръкавите са по-ниско.
Ако не са ти удобни, не се харесваш - връщай.

От хаус чакам пижама и кецове за детето, но наистина се бавят с тези намаления.

Общи условия

Активация на акаунт