Отговори
# 75
  • Мнения: 1 155
Няма равен старт при никой, не защото е мъж или жена, гледа се кой колко е стойностен. От това зависи според мен дали и как си подредиш живота. Една оправна, добре изглеждаща и образована жена защо да не може да си живее както иска, че и мъж да си намери(дори и деца да има) ?

# 76
  • Мнения: X
Моя близка (40г.,жертва на домашно насилие над 10г.с две деца,) се разведе  и си изгледа  сама децата. Без роднини, без споделено родителство, издръжка или помощ от държавата за жени жертви на домашно насилие.

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 16:36 от Анонимен

# 77
  • София
  • Мнения: 38 779
Не е баш равен старт, но е един съвсем добър старт!
1 Работа. Ако е имала акъл, е придобила някакви професионални умения, с които да се задържи на хубаво място или да започне на ново, по-хубаво.
2. Мъже се намират, стига да знае какво и къде да търси.
3. Зорът за нови деца е О.

# 78
  • Мнения: 17 409
Би ги оставила при мъжа, ама не си и тръгнала да се развеждаш, нъл тъй? Айде, ако се наложи, пак ще го говорим.
Simple Smile
Няма равен старт, и няма да има. Жената е винаги напред, ако има и деца.

# 79
  • Мнения: 40
Какво е това равен старт? В живота никой няма равен старт. Едни имат късмет родителите да ги бутат напред като са на по 20, други нямат този късмет и са оправни и се оправят сами. Трети са оправни и имат късмет, но пък на 40 съдбата вземе че си прибере това което им е дала като аванта и ги върне в първи клас. Затова запомнете равен старт няма. Ама какво значение имат децата? Децата не са само на мъжа/жената. Отговорност за тях имат и двамата родители. Така че след развод и двамата имат тази спирачка. А не мъжа да каже, аз съм ерген ще си живея живота, децата си имат майка. Майката да го псува, че заради неговите деца неможе да си живее както преди.

Общи условия

Активация на акаунт