Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 20)

  • 65 116
  • 782
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 35 967
от почти 10 г. не слагам руж, хайлайтер и сенки - прецених, че ме състаряват
косата ми е винаги боядисана черна, нямам нужда от допълнително засилване на вещерския ефект
рядко нося червило, но моите устни нямат нужда - плътни и тъмни на светло лице
раница нося почти всеки ден, а малкото чанти, с които излизам, са крос боди
елегантни имам само две или три, купувани отдавна и вероятно много демоде, но са като нови, защото нямам къде да ги нося

# 151
  • Мнения: 3 772
Не мисля, че има възраст за “раница или чанта”. Имам приятелки на 60 и на 40, които обичат раници. Аз имам лош спомен от раница (крали са ме) преди 22+ години и не нося.
Много е симпатична таЗи, с този елемент като с бродерия Simple Smile
Хайлатер слагам от 1 година, да си призная, дори го забравих от няколко месеца, сега ме посетихте.
Слагам под веждите, по дължината на носа и под долната устна. Попаднах на едно видео преди време и ми хареса.
Имаче ползвам руж, молив, спирала. Мошива ползвам на принципа на очна линия. Преди слагах малко и на горния клепач, но от известно време реших, че затваря окото и състарява.

# 152
  • Мнения: 1 122
Значи утре ще си я взема , въпреки че ми се струват много паричките за нея, въпреки че е намалена е 85 лв. Но е адски красива на живо. Има я и в бяло, но много ще се цапа. Иначе е средна големина, слагах я и седи буквално като бижу. ❤

# 153
  • Мнения: 10 012
Ако примираш по бялата, взимай ги и двете. Какво като се цапа, ако ти пълни душата с радост. Grinning

# 154
  • Мнения: 301
Pollinaa, би ли споделила откъде е раницата, ако се предлага онлайн?

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ако е от естествена кожа 85 е добра цена.

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Здравейте, красиви дами.Да се представя-на 45 години съм,но се чувствам на 30😀Харесвам младежки дрехи,но вече май не се чувствам комфортно в тях.На млади години се гримирах,после не,а напоследък просто ми се ще...Ще кача една снимка от нова година, просто като поздрав за предстоящото лято

# 157
  • Мнения: 1 122
Pollinaa, би ли споделила откъде е раницата, ако се предлага онлайн?
В магазин на Lucy. В него предлагат чанти на Verde.

# 158
  • Мнения: 2 768
Добре дошла, jenda76! Чудесна лятна рокля! И ти стои много добре Flowers Hibiscus
Мисля, че отдавна жените в 40те и 50те си години не изглеждат като уморени лелки облечени с дрехи, каквито носеха бабите ни на тази възраст. Няма да забравя онези прави поли до средата на прасеца, комбинирани с риза с къс ръкав и сако. И винаги в тъмни убити цветове Neutral Face

Пинк Дрес, много добре ти стои роклята. Искам да те видя и с бялата. Снимката с видим хайлайтър ми е убягнала, но ти винаги изглеждаш добре и младееш.

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Благодаря Light Beam🙂На топличко посрещнахме 2022,дано да е все така.Пътуванията са най-голямата ми страст!

# 160
  • София
  • Мнения: 9 477
Благодаря ви, момичета за милите думи! 😊

Момичето с високите токове беше току що слязла от кроксовете! 😏😀

Пинк, забравих да кажа за роклята, че е страхотна! Ти можеш и къса да си позволиш с твоите крака! Heart EyesЕдинствено ръкави, които не са закрепени към ръката ми, биха ме притеснявали, особено на маса. Иначе веднага бих грабнала о аз такава рокля. Имам класова среща в Стара Загора през юни месец. 30 години от завършване с класа ми от Ромен Ролан.

А, още нещо. Бързах да пиша вчера, че нямам интернет през цялото време. Пристигнахме в Бостън  след 7 часа пътуване с колата! Бостън ми харесва много като атмосфера, но ни посрещна със 17 градуса температура. Тука носят джапанки и шорти, стига да се вижда слънцето.


Бяхме там в най старият ресторант в Бостън

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 17:40 от kopche

# 161
  • Бостън
  • Мнения: 13 497
Добре дошла на Дженда - да и за роклята и за пътешествията!

Копче - чипс във фитнеса Simple Smile само при нас! И ти си ни красавица голяма! Тук носим джапанки и шорти дори когато няма слънце... изобщо местното време е известно с факта, че се сменя на всеки 2-3 часа! Вчера беше прекрасен ден по местните ни стандарти - малко твърде топъл и твърде влажен, но иначе почти идеален Simple Smile

Хайлайтерите могат да бъдат много различни, та един дава лек гланц на кожата, друг дава блясък видим от космоса. Все още нося понякога, но предпочитам течни, които слагам под ФДТ или ги смесвам с него, а ако ползвам прахообразни - винаги много деликатни. Идеята е да се получи деликатно "озарена" кожа, а не да се подчертаят пори и бръчки, с което всякакви блестящи текстури обикновено се справят повече от успешно.

Раници (различни, разбира се) са ми адекватни и на 7 и на 47 и на 77 год.

Днес ще е мор!

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 18:00 от Agent Provocateur

# 162
  • Мнения: 10 012
Поздрави от полумаратона (в терен):
Ще трия след малко
[

Чудесно мина, дори се класирах добре, 5та в категорията, въпреки че съм само 2 седмици след цял маратон.
Броя го за успех. 😃💪 Доволна съм.

Лелките не сме това което бяха навремето. 🤣

Добри дошла, Jenda! Mного хубава рокля.

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 19:05 от Dez

# 163
  • София
  • Мнения: 13 668
Копче 😍.  Дженда и ти 😍.
Дез, истинско вдъхновение си ми.
Аз се гримирам. Фон до тен, пудра, спирала, но само като излизам. ММ си сме и очилата и май и в къщи ще трябва 🤣.

# 164
  • Мнения: 2 275
Благодаря за новата тема Light Beam . Много работа ми се отвори и само си чета без да пиша тези дни. От новите тенденции ще пропусна дрехите с изрязани елементи иначе прозрачни и с рязана бродерия дрехи нося с подплата и нямам задръжки.  Не се гримирам, така че няма да вземам отношение по въпроса за уместност на различните продукти.
Основно съм с дънки и панталони напоследък.
И шапки разбира се, нещо ми ги изряза софтуера при колажирането Simple Smile.
Добре дошли на новите дами.
Dez, възхищавам ти се момиче, въпреки, че продължителното тичане никога не ме е привличало. Аз най - много да подтичам, за да хвана някое транспортно средство Simple Smile.
Често се шегувам, че постоянно съм в режим на подготовка за параолимпиада, но направо нищо не правя в сравнение от някои от вас дами Simple Smile.

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 07:13 от pep_si

Общи условия

Активация на акаунт