Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 20)

  • 65 117
  • 782
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 427
Магни, сребристата рокля е страхотна, точно за вечерна сватба. Мисля, че шалът, който беше споменала повече ще подхожда. Чантата и обувките също са много хубави и чудесно допълват тоалета.

# 781
  • София
  • Мнения: 35 101
Момичета, какво ви е мнението за блузите на Alessa?  За Коледа си купих една( имаше намаление) и от тогава до сега взех още три … Материята им е страхотна. Та ще се радвам и за вашето мнение-положително или отрицателно  😃
Много трудно вече си избирам нещо без абсурдното им лого да минава отвсякъде.
Година след година се отдалечават от мен с кукленско- бутафорните дрехи.

# 782
  • Мнения: 2 768
Изпуснах ви за известно време, а вие изписахте темата Grinning Изчетох ви днес набързо.
Пак доста свежест и красота видях Flowers Hibiscus

Тениски с надписи и герои сте коментирали - не нося много - като дете имах една много любима с вълка и заека от Ну погоди! В момента пък имам една точно с омразните на повечето герои на Дисни. Купена случайно, но си я харесвам. С Бамби е моята и съм се показвала Joy
Скрит текст:
По въпроса със свежото тревисто зелено и цикламеното - сякаш ми допадат и двата цвята, но повече цикламеното. "Чисти" цветове са и двата и се харесвам с тях.

Понеже сме стигнали 53-та страница, заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1455461.new#new

Общи условия

Активация на акаунт