Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 20)

  • 65 118
  • 782
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 846
Dez, направо ти се възхищавам! Бих тичала само, ако ме гонят с очевидно лоши намерения. И то след преценка дали все пак не мога да пребия гонителя и да си спестя. 😂 По същия начин и с гримирането - може да се случи, ако съм вързана или спя.
Не си сама сестро за тичането, виж за гримирането мен си ме влече от малка. Stuck Out Tongue Winking Eye

Дез, прелест си с любимите ми цветове!
Копче, много ми хареса на всички снимки, незабравимо да си изкарате!
Пинк, с черната рокля и новата прическа  също много ми хареса.
И една прекрасна дълга жълта рокля видях, и добре дошла да притежателката ѝ!

Четох набързо и със сигурност пропускам някого, та да ме прощавате. Relieved

# 181
  • Мнения: 2 275
Klemy,  наскоро загледах с интерес тази рокля  и останалите също. Харесват ми на картинка и по описание съставът на доста от дрехите, но нямам лични  впечатления, а май нямат физически магазин...

Последна редакция: вт, 24 май 2022, 02:01 от pep_si

# 182
  • Мнения: 28 485
Ох, бе Пепси, майка ми има същата нощница, но със сигурност е удобна и мекичка роклята! Satisfied

# 183
  • София
  • Мнения: 6 798

Klemy,  наскоро загледах с интерес тази рокля  и останалите също. Харесват ми на картинка и по описание съставът на доста от дрехите, но нямам лични  впечатления, а май нямат физически магазин...
От скоро ги гледам и аз, но не понасям дълги рокли върху мен, а тези, които ме грабват като десен са все такива. Мога да отрежа, но да дам 100лв за рокля и да я нося и за рязане, ми идва малко оувър. Има една от ленените им, които ми харесва, но пък е без джобчета. Мисля ги.

# 184
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Dez, прекрасна си! Тоалетът ти отделни части ли е? Много ми хареса долната част. Ако удобно от къде е?

# 185
  • Мнения: 5 001
Ох, бе Пепси, майка ми има същата нощница, но със сигурност е удобна и мекичка роклята! Satisfied
Баба ми носеше такива с къс ръкав, до средата на прасеца и на цветчета задължително. От миналата година ги пробвам, ми не, твърде силна ми е асоциацията. На баби оприличавам 99% от носещите ги, включително себе си.
Клеми, в Резървд гледала ли си за рокля?

# 186
  • София
  • Мнения: 6 798
И аз имам една с пижамен принт. С навити ръкави и колан придобива съвсем приличен вид. Без тези подобрения е чиста нощница.
Алиена, само онлайн. Все нещо не е наред, я дължина, я ще е вискоза...

# 187
  • Варна
  • Мнения: 2 730
В издирване съм на перфектните летни рокли, вече месец ровя къде ли не и още не съм попаднала на нещо Уау. Хем да е естествена материя, хем да е свободно, да не е дълга задължително, да не е скучна, да не е флорална и да не повтаря някоя от моите налични. Та в този ред на мисли, може ли да ми споделите любими сайтове за рокли? Може и физически магазини в София.

Наскоро купувах 3 туники и 1 пола от doroteia.bg и загледах също и роклите. Има буквално всякакви - и бохо, и кифленски, от естествени материи, от изкуствени материи, модерни, старомодни, зимни, летни... Повечето идват от Италия. Сайтът няма филтри, няма много снимки с дрехите върху моделите и това за мен беше лека спирачка. Трбява да се четат размерите в описанията на стоката. Да се гледа кои цветове са останали... Някой път предлагат цветове, за които няма нито една снимкиа... В крайна сметка, успях да пресея неща, които ми паснаха идеално.

Ето какви са шарени роклите.

# 188
  • In transit
  • Мнения: 11 823
В издирване съм на перфектните летни рокли, вече месец ровя къде ли не и още не съм попаднала на нещо Уау. Хем да е естествена материя, хем да е свободно, да не е дълга задължително, да не е скучна, да не е флорална и да не повтаря някоя от моите налични. Та в този ред на мисли, може ли да ми споделите любими сайтове за рокли? Може и физически магазини в София.
И аз имам същия проблем. Ще се радвам да споделиш тук, ако харесаш нещо.
На Бенетон роклите са ленени и памучни. Ленените седят ужасно, по мое мнение. Пробвах две миналото лято. Иначе на манекенките седят добре.

# 189
  • Мнения: 2 275
М, даа дълбоко запечатаните асоциации със сигурност са пречка за избора на нещо извън зоната ни на комфорт Simple Smile. Аз пък си се представям с подобна рокля в провансалско лавандулово поле например ( селянка, обаче френска... Simple Smile)

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 16:50 от pep_si

# 190
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
М, даа дълбоко запечатаните асоцииации със сигурност са пречка за избора на нещо извън зоната ни на комфорт Simple Smile

A ми прави и впечатление, че много държим да си се държим за запечатаните си асоциации, сакън да не ги ъпдейтнем и ъпгрейднем Wink
Съжалявам дами, но според мен като спрем да се актуализираме, дори откъм асоциации, това еднозначно показва, че сме остарели Wink

^^^ Сега да не вземе да го вземе някой това лично! Аз Агент Провокатор ли съм или лукова глава, трябва да си изпълня план-графика!
Скрит текст:
Аз виждам пенюарите на баба и на мама. Останалата част от света вижда секси френска манекенка с добавен френски шик във вид на рокля на цветенца Wink





PS Вчера тръгвам на кръчма с колежки и в бруталната жега съм си сложила удобна широка ленена рокля и равни чехли. Та милото ме върна да се преоблека в нещо "секси", че да не го излагам (той дори не присъстваше)! Та го ругах за устойчивите му източноевопейски асоциации що е то секси!

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 20:42 от Agent Provocateur

# 191
  • Мнения: 3 772
Klemy и други мацки,
Този сезон съм доволна от покупките от Best secret. всичко е разни маркови и качествени неща, на 50-60 % и повече намаление. Пристигат супер опаковани. Връщането е безплатно.
Споделям код за регистрация.
Имам още доста Simple Smile

# 192
  • Мнения: 10 012
Dez, прекрасна си! Тоалетът ти отделни части ли е? Много ми хареса долната част. Ако удобно от къде е?

Блузата и полата са отделни, H&M есен 2020. Благодаря ти.
Рядко има хубави неща там, тези обаче ми харесаха много.

Не знам за каква зона на комфорт в модата говорим. Всеки облича това което харесва, и никога това което му причинява естетичен дискомфорт/дисонанс (ако щете).
Не разбирам казуса.

# 193
  • до морето
  • Мнения: 2 284
На мен ни направиха впчечатление 2-3 марки, върху които имам поглед. При намаление 10-15%, са по-скъпи отколкото в реален магазин.(за бест сикрет)

# 194
  • София
  • Мнения: 6 798
И в този сайт гледах и НИЩО до 80лв не ми хвана окото до степен са искам да го купя. Повече от 80лв за лятна рокля, която ще е една от многото не бих дала. Поне на този етап.
Агент, аз въпреки ненавистта ми към пижами съм си я купила, така че мноУ моля, още чак толкова не съм одъртяла. Но все пак имам око кое ми седи добре и кое въобще не е моето. Тия пеньоарените и всички на дребни цветчета не са моят тип. Не знам ти ли беше пускала типовете жени, моят не помня как се казваше, но не беше романтичния.

Общи условия

Активация на акаунт