На море в Гърция 2022 - II

  • 58 763
  • 796
  •   2
Отговори
# 765
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 768
При починал родител какъв документ ще искат за детето? Как ще доказвам, че не го извеждам просто така?

# 766
  • Мнения: 1 658
При починал родител какъв документ ще искат за детето? Как ще доказвам, че не го извеждам просто така?
Смъртен акт

# 767
  • Мнения: 1 385
Здравейте!
Дайде идея за някое хубаво място в близките курорти около Маказа до Кавала може би, населено място или хотелче. Търсим нещо да е близо до плаж и заведения. Не държа на навалицата, но да е приятно все пак.
Ровя се от няколко дни и нищо не ме грабва.

# 768
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Привет! За дете на 15 години само лична карта и пълномощно от другия родител ли се изисква за почивка в Гърция?

# 769
  • Мнения: 11 274
Пълномощното задължително върви с копие от акта за раждане, иначе - да.

# 770
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Пълномощното задължително върви с копие от акта за раждане, иначе - да.
Много Ви благодаря! А пълномощното на какъв език трябва да бъде преведено?

# 771
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Момичета, отиваме с кучето тази година. Моля ви, кажете, всичко имаме... уж 🤔, но сега брат ми се чуди дали не трябва да се върнем през същия ГКПП... къде го прочете?! Вярно ли е?

# 772
  • Мнения: 11 274
Пълномощното задължително върви с копие от акта за раждане, иначе - да.
Много Ви благодаря! А пълномощното на какъв език трябва да бъде преведено?
Не трябва. Отговорила съм на този въпрос и на предишната страница.

ark,
няма такова изискване.

# 773
  • София
  • Мнения: 1 740
Препоръчайте таверни в Урануполи и Неа Рода.

# 774
  • Мнения: 262
Пълномощното задължително върви с копие от акта за раждане, иначе - да.
Много Ви благодаря! А пълномощното на какъв език трябва да бъде преведено?
Няма нужда от превод, защото тези документи са за българските власти, които пропускат навън децата. Гърците не ги вълнува кое дете чие е.

# 775
  • Мнения: 65
Здравейте, в момента съм във Вурвуру, трябва ми доктор за дъщеря ми (на 2години), някой може ли да ми помогне?

# 776
  • София
  • Мнения: 1 260
Здравейте, в момента съм във Вурвуру, трябва ми доктор за дъщеря ми (на 2години), някой може ли да ми помогне?

Това е линка от първа страница с данни за педиатри на Халкидики:

https://www.xo.gr/dir-az/P/Paediatricians/Prefecture%20of%20Halkidiki/?lang=en

Ето какво намерих във въпросния линк:
Вурвуру:
LAFAZANIS P VASILEIOS
+30 237 509 1240

Никити:

LAMNATOU NIKI
+30 237 502 0108
+30 697 001 9772

Агиос Николаос

BOULAKI EIRINI
+30 237 503 2232
+30 697 270 5927

https://www.facebook.com/paidiatrosboulaki

# 777
  • Мнения: 1 524
Здравейте, някои може ли да даде актуални цени за Амолофи-Неа Перамос например фрапе,фреш?И друго да попитам , за хубав плаж без бийч барове,такова чудо има ли в Северна Гърция?

# 778
  • Мнения: 320
Фрапе 5 евро, фреш 6-8 евро зависи от бийч бара. На първия залив, има един  бийч бар, а по голямата част е свободна зона. Морето е плитко и подходящо за малки деца.

# 779
  • Мнения: 2 599
Амолофи, Рока Бийч Бар - чадър , 2 шезлонга -5 евро. До него има свободна зона и седнахме там, защото си носихме сандвичи.
В момента сме на Неа Ираклица, плажът е страхотен и сядаме на чадър + 2-3 шезлонга за 2 фрапета за 7 евро и си вадим каквото си носим или хапваме и от другаде, че тия клуб сандвичи и тостери ни омръзнаха.
Гледам дори, че самите гърци предпочитат диви плажове и свободни зони, докато българите са по бийч баровете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт