Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 7

  • 129 715
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 583

Според производителя спреят трябва да:
Скрит текст:
С формулата си, съдържаща 6 интензивно овлажняващи масла, сухата, чуплива и увредена коса се превръща в копринена и дълбоко възстановена. С помощта на спрея косата Ви ще изглежда подредена, „цъфналите“ краища ще се регенерират, като се предотвратява счупването им, а косата Ви ще бъде видимо по-здрава и красива.

Характеристики:

подрежда нишките на косъма и улеснява обработването на косата
оставя косата интензивно хидратирана и копринена
възстановява сухата, увредена и боядисана коса
подходящ за права и вълнообразна коса
предотвратява разделянето на краищата
защитава от термична обработка
предотвратява накъсването на косата

осигурява UV защита
Аз обаче не видях тези ползи за косата, недостатъчен ми беше на мен. Косата ми е тънка и чуплива, бързоомазняваща се поради това не мога да наслагвам продукти, защото ще изглежда мазна именно и затова го ползвах самостоятелно. Може би това ми е грешката с него.
От този спрей не видях никакъв ефект освен, че мирише приятно. Не бих повторила покупката.

# 31
  • София
  • Мнения: 30 142
- боди лосион, но за мен лично с доста силен аромат.

# 32
  • USA
  • Мнения: 7 296
Изхвърлям козметика,която няма да ползвам.
 2 продукта на Nuxe Huile Prodigieuse и продукти на Chi,някои ползвани,други нови. Ужасни миризми на ориенталски парфюм и затова няма да довърша.


# 33
  • Мнения: 22 880
Ех, жалко…🥲

# 34
  • Мнения: 258
Аз също мразя ориенталски миризми, затова подарих душ гел на Тезори Ориент. Ужасен е, ползвала съм такъв доста отдавна.
Невър агейн

# 35
  • Мнения: 2 586
И аз мразя подобни миризми. Никога не съм харесвала Нукс.

# 36
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066

Взе ми думите от клавиатурата! Говоря за продуктите на CHI.Simple Smile

# 37
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Тогава бе взимайте МароканОйл. Ползвала съм (още имам) олиото за всякакъв тип коса. Чудесно се отразява на косата, но миризмата е ужасна.

# 38
  • USA
  • Мнения: 7 296
Ползвала съм и Мароканоил олиото(дори онзи ден намерих едно мини останало),но не вони така силно както продуктите на Чи.
Поредната пластмаса от мен.



1. Advanced nail polish remover pads на Target - много са силни,имам чувство,че ми увреждат ноктите и се чупят повече.Купувани преди години заради пътувания,но чак сега ги изразходих. Съдържат 10 броя кърпички като 1 кърпичка стига за двете ръце.Много напоени,ако ги стискам по-силно,започва да тече ацетон от тях.

2. Nair, Veet hair remover -  Сезона на морето и басейните.Няма да ви казвам,че всяка седмица се купува по една туба.Кремове за обезкосмяване и душ гелове се харчат най много в моя дом.

3. Balea bodyspray 0% aluminium - Деоспрей от серията Мечтател. Страхотно освежаващо део,което дъщеря ми и аз обичаме. Особено тя всеки ден го ползва.Това й е втора или трета бройка,за съжаление нямаме DM в Щатите и няма как да подновя.

4.  Balea Vital Intensiv Serum - Втора опаковка. Много добро попадение,купено докато се мотая в магазина.Ползвах си го като крем за лице - попива веднага,кожата ми е мека и нежна. Отново бих купила ако имах възможност. Препоръчвам ви да го пробвате,беше на някакви смешни пари.

5. Здраве бебе от БИО серията, шампоан за коса и тяло 2в1 - Прави косата на малките твърда и на клечки,но за тяло е ок. Стандартно измивно гелче. Не ухае особено бебешко и не бих подновила.
Подхранващото кремче всъщност ми хареса и предпочитах да имат някаква нормална опаковка,а не тубичка от 75 мл.Стигна ми да им намажа телцата 4-5 пъти след баня и свърши. Бих купила отново,когато се прибера.

6. Alverde Skin food body butter - Едно от малките надраска капачката,не се предлага така Grin
На вид мазно и очаквам дълбока хидратация на сухата ми кожа,но такава все не се случва.Ок е непосредствено след намазване и час по-късно все едно не съм си мазала тялото.

7. La Roche Posay Effaclar - крем за зачерявания и акне.
Много добре й се отразява и наистина успокоява нови пъпки.Дъщеря ми има други продукти за изразходване вмомента,но отново бих го купула.

# 39
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- никак не ми харесва този силиконов продукт. Добре, че бях купила няколко мини разфасовки. Започнах последната и не мисля да подновявам.

# 40
  • Мнения: 1 370

Transparent Lab Retinal Age Reverse Cream - нощен крем с ретинал, който взех за майка ми. Има хубава консистенция. Попива малко бавно, но прави кожата много мека. Икономичен. Леко ароматизиран. Достатъчен като нощна грижа и без други продукти. Би го повторила отново.

Inopharm Pure Elements Niacinamide + Zinc - бг имитация на серума на TO с добър състав, бързо попиваща текстура и без аромат. За ефект откъм пъпки нищо не мога да кажа, но съм забелязала, че за това азиатската центела ми действа по-добре от ниацинамида. Общо взето, добра цена и добър състав за дрогериен серум. Бих го повторила.

Clinique Moisture Surge Auto-Replenishing Hydratant 72h - 15 ml - взех го да закърпя положението, докато ми дойде корейския крем за лице. Останах много доволна. Прекрасна, лека текстура, която прави кожата като сатен и прекрасен, лек аромат. Количеството също се оказа доста предвид 15 мл. Идеален крем за смесена и мазна кожа. С удоволствие бих си купила пълноразмерна опаковка.

Гел с 99% Алое Вера на Холика Холика - приятен охлаждащ ефект, посредствена хидратация. Не му улучих сезона май, едно яко изгаряне на слънце посред лято вероятно щеше да го издигне в очите ми. Засега не виждам смисъл да го повтарям.

Гел за бръснене на Балеа - нямам нищо особено какво да кажа. Подновявам редовно различни варианти, върши си работата.

Лосион за тяло на Ritual The Rituals of Ayurveda - крайно неикономичен, не хидратира добре. Трябваше да нанасям обилно количество, а далеч не съм със суха кожа. Иначе мирише много хубаво, но това го правят и далеч по-евтини лосиони. Беше ми подарък, не бих го купила отделно.

# 41
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Гелът с алое и според мен е прехвален излишно. Хидратира, но има кир ефект. Често го виждах в бюти каналите в тубата. Купих го на промоционалната цена и не мисля да го повтарям.

# 42
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- още един любимец, който ползвам непрекъснато и вярно над 10 години. Вече поднових. Simple Smile

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292


Слънцезащитата е супер, въпреки ниския фактор. Не лепне, попива бързо и не оставя бял филм.
Душ гелът Сиен е един от любимите ни, голяма разфасовка, ниска цена, мирише страхотно и не изсушава кожата.




ММ и двете ми дъщери ползват мъжките дезодоранти на Сиен отдавна. Абсолютно трайни и с хубави аромати.



Хиалуроновата киселина на Сатинел ползвам вече две години постоянно, почивам само лятото 2-3 месеца. Любим продукт!
Колаген и Argireline на Ревюел са гола вода. Мажа и не усещам нищо, нито подръпване, нито омекотяване, нито хидратиране, абсолютно нищо. Околоочен ползвам на Ревюел, от него съм доволна, веднага ми успокоява нежната кожа около очите.

# 44
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- единственият недостатък на този прекрасен молив за вежди е, че свършва много бързо. Но толкова го харесвам, че го купувам постоянно. Вече поднових.

Общи условия

Активация на акаунт