Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 7

  • 130 253
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
- много хубав продукт - измива добре, без да пресушава кожата, не люти на очите. Бих купила отново.

# 706
  • Мнения: 2 606


Макса за коса на Keune vital nutrition mask, хареса ми без да е нещо уау. Прави косата мега и гладка, за подхранване и възстановяване може би е малко слаба.
Не бих повторила понеже подобен тип продукти при мен вървят много бавно, а има тоооллккоова много различни, които искам да пробвам.

# 707
  • USA
  • Мнения: 7 375


Най-накрая след 3 браузъра и различни линкове,успях да кача снимка. Рядко избеснявам,но вмомента кипя от нерви.Писна ми вече от скапаните снимки и невъзможноста да се качват в този сайт!!!30 минути загубих.
Даже не ми се пише за продуктите.

Dove  deep moisture - класически душ гел на Дав. Силно пенлив и с хубав аромат.

L'oreal Ever Pure Bond strengthening shampoo , conditioner  - дуо шампоан и балсам за подсилване на косъма и против накъсване на краищата. Хубава серия,наистина виждам леко подобрение на ниво плътен косъм,но тук е хубаво да добавя,че ползвам основно професионална козметика,което комбинирах с това дуо.Бих купила отново.

Carol's daughter Goddess Strength shampoo - Отново подсилващ и заздравяващ косъма шампоан със състав,богат на масла и екстракти. Наистина напомпва косъма и в същото време косата е мека. Много сполучлива покупка,основно дъщеря ми го изразходи.
На мен миризмата не ми понесе на нещо остро флорално.
Косата на дъщеря ми е порастнала с 6 см за последните 6-7 седмици.Изключително бързо й расте и не мога да си го обясня (и моята расте бързо,но не чак толкова).Не знам дали е от шампоаните и маските или от витамините,които пие. Тя казва,че е от продуктите за коса и специално този шампоан.

 Clean&Clear acne triple clear scrub - ексфолиан за лице против акне и зачервавания.Бях го купила на дъщеря ми,която започна да го ползва,но на мен толкова ми допадне,че й го свих Smile Много добре измива,частиците се усещат,без да нараняват кожата,приятен аромат.Ще купя отново когато поразчистя запасите.

Essie Quick-E drying drops - Капки за бързо съхнене на лака.Много добри,вършат работа, ноктите ми съхнат за 1-2 минути. В 2 хипермаркета потърсих и не ги намирам.Дано не са ги спряли.Тези ги купих преди 2г и чак сега ги привърших.

L'oreal Elvive Dream lengths leave in cream - крем без отмиване от серията за дълги коси за предпазване на дължините от накъсване. Отново продукт на дъщеря ми основно.Косата й вече опира дупето и не се накъсва и цъфти.За шампоана и балсама бях писала преди,че са слабички за моята коса,а дъщеря ми каза,че за нея не са нищо особено,но този финиш крем е много хубав.

Последна редакция: чт, 03 авг 2023, 09:30 от Adoralova

# 708
  • Мнения: 3 328

L'oreal Ever Pure Bond strengthening shampoo , conditioner  - дуо шампоан и балсам за подсилване на косъма и против накъсване на краищата. Хубава серия,наистина виждам леко подобрение на ниво плътен косъм,но тук е хубаво да добавя,че ползвам основно професионална козметика,което комбинирах с това дуо.Бих купила отново.

Шампоана е блах, ама балсама е направо като професионален, много се изненадах.
Ако не сте пробвали маската им в кутийка, пробвайте - L'Oreal Paris EverPure Signature Masque Pro Color Care

# 709
  • USA
  • Мнения: 7 375
Балсама наистина ми действа като маска.Един такъв плътен и мазен крем.Дори в началото като ги хвалих(не помня в коя тема казах,че ми действат като професионалните).
От шампоани аз по принцип нищо друго не очаквам освен да ми измият добре косата.Тоест пенливост и добро почистване са ми основните критерии.
Ще потърся маската,благодаря.

# 710
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
- прекрасен продукт, единственият интимен гел, който ползвам откакто е на пазара. Вече поднових.

# 711
  • Мнения: 5 613


1. Мултифункционалния крем на Олиосета - Хубав е крема, не мога да си кривя душата. Прави косата мека и лесна за разресване. Но от термозащитата на същата марка съм по - доволна.
2. Морнинг стрийт маска за коса - от Бюти кутия. Стандартна маска, нищо специално.
3. Мицеларна вода Нивеа с Витамин Ц - Чисти добре, няма да повтарям за сега, обичам разнообразието.
4. Ревокс азелаинова киселина - Нищоправеща. Няма да повторя.
5. Балеа душ гел - много хубав, с приятен аромат. Ще повторя.
6. Биосилк коприна за коса - олио със силикони. Мирише приятно и заглажда. ДО там.
7. Отпред са лепенки за черни точки на Балеа, Молив за вежди на Катрис и мостра на хидратиращ крем на Ла рош - много съм доволна и от 3те. Крема на Ла рош ми оправи едни сухи участъци под очите.
8. Гарниер Ботаник терапи детски шампоан - веднъж инцидентно трябваше да се измия с него, много хубава ми стана косата. За момента няма да подновявам, че малката има налични 3 броя шампоани.
9. Salwa лосион за тяло с бляскави частици - изключително цапащ, иначе блестеше хубаво. На Балеа еквивалента е 100 пъти по - хубав.
10. Евент бебешки душ гел - стандартен, може би ще повторя.
11. Розова вода на Престиж - ползвам я за тоник, ще подновя.
12. Боя за коса Лореал Пърфект Мус - новата ми любов.
13. Дезодорант Фа - върши си работата.
14. Околоочен крем Войла - хубаво кремче, от бюти кутия.

# 712
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 626


Маска за коса и душ гел. Хубави продукти, дрогерийни.



Открих тази пяна за душ в Лидл. Разкошна! Жалко, че не е в постоянния асортимент. Има още два вида, 3 евро е, малко скъпичка идва, защото за десетина душа свършва, но е наистина страхотен продукт!
Гел за почистване на лице Ревюел със зелен чай. Също много хубав, взех го за раздразнената кожа на тийнката, след първите 2-3 измивания чувствително се успокои лицето й.

# 713
  • София
  • Мнения: 30 261
Цитат
1. Мултифункционалния крем на Олиосета - Хубав е крема, не мога да си кривя душата. Прави косата мека и лесна за разресване. Но от термозащитата на същата марка съм по - доволна.
За тази марка научих от тук. Приятно изненадана съм от крема, маската и шампоана. Много добри.
Скрит текст:

# 714
  • Мнения: 5 613
Филър шампоана не съм го пробвала, но чувам добри отзиви. Пробвала съм един друг, с който не се разбрахме.

# 715
  • София
  • Мнения: 13 769
Повечко изхабени парфюми се натрупаха:


Passenger - приятен, лек и незапомнящ се. Идеален за пътуване и до там. Летен. Ползвах го с удоволствие, но няма да го повторя и ми трябваше време да го изхабя. Може би не уцелих времето и мястото. Доизхабих го в сухите жеги на Кипърските винарни. Не му беше там мястото. Преди съм го ползвала на по-ветровити места и го усещах по-добре.


Мъжки. Оказа се по-добро попадение за споменатите сухи жеги. Присвоих го от съпруга ми. Подновихме го за него. Аз надали ще го ползвам, но за суха жега беше разкошен.


Откритието ми за сезона. Винаги съм обичала Императрицата, но я бях изоставила за няколко години и я бях позабравила. Приключих я преди броени дни на нашето море. Оказа се точно на мястото си. Леко киселка, доста свежа. Поднових и вече пръскам с кеф.


Много кофти снимка на голямата ми и неотменна лятна любов, струваща "дребни пари" по международните летища. От поне 6-7 години всяко лято ползвам този горчиво-сладък компот. Обожавам. Поднових. И ще подновявам.


Не можах да се насладя на Богинята, защото едната от дъщерите ми, която още живее с нас, ми я изхаби. Харесвам много аромата, но го ползвах не повече от 5-6 пъти, затова поднових. Също е на голяма промоция в момента по летищата, затова любителите да не се колебаят. За мен е по-подходяща за края на лятото, а той тепърва предстои, затова този път ще си крия флакона. Wink


Любимият - поредна опаковка. Презареден, разбира се.


И още нещо от любима марка. Много свеж за лятото. Поднових в няколко други разновидности.


Много приятна нощна крем-маска. Няма уау ефект, но не омазнява, не попива във възглавницата, а кожата ми е хидратирана и освежена. Засега няма да подновявам, но по-натам сигурно ще купя пак.


Разкошен серум. Много съм доволна, откакто го открих като подарък от игра във форума. Скъп е, но си заслужава, защото е икономичен и ефективен. Ще подновя след като се приберем от морето.


Ето това е най-добрият продукт за моята кожа, който съм ползвала напоследък. Наистина озарява лицето ми и го обновява видимо. Влюбена съм и съжалявам, че го откривам трудно в дрогериите. Поднових, разбира се.


С този шампоан не се спогодих или може би не уцелих момента за ползването му. Може би в сезон, когато по-рядко си мия косата, би бил ок. Сега ми я премиваше. Като цяло не ми допадат продуктите от марката и надали ще купя скоро нещо от нея.


Серумът за коса на Доори ми е много любим и определено е ефикасен. Видимо израстват нови коси. Поднових.


Този крем ми го подари приятелка и се оказа много сполучлив. Винаги съм оставала впечатлена от продуктите на тази българска марка и това обикновено кремче се оказа също добро. Сега купих друго, но пак ще го купя, когато го видя някъде.

# 716
  • Мнения: 1 035
Тарталета,Лакура е марката на Алди,нали?
Бялата козметика им е хубава.Имах крем с вит.С,не беше лош

# 717
  • Deutschland
  • Мнения: 5 572
На Алди е. Има я и в Германия.

# 718
  • Мнения: 2 623
Fever ray,имам няколко въпроса за тоника на Лореал. Всеки ден ли го използваш, слагаш ли нещо под/над него? Много исках да го пробвам, до скоро мислих, че имам проблем с гликоловата киселина, търсих винаги минималната концентрация и до този момент открих само почистващия гел Ревиталифт от същата серия. Използвам го вечер 1-2 пъти седмично. Харесвам резултата, но не знам дали не трябва да е всяка вечер.

# 719
  • Мнения: 687



Passenger - приятен, лек и незапомнящ се. Идеален за пътуване и до там. Летен. Ползвах го с удоволствие, но няма да го повторя и ми трябваше време да го изхабя. Може би не уцелих времето и мястото. Доизхабих го в сухите жеги на Кипърските винарни. Не му беше там мястото. Преди съм го ползвала на по-ветровити места и го усещах по-добре.

И този не е лош, но фланкърите Passenger Cruise и Passenger Escapade са ми далеч по-любими. Чудесни за лятото. Много плодови, гъделичкащи и тонизиращи.  Вече трудно се намират, но се зарадвах за лятото един малък Cruise, а сега като се присетих - и Escapade ще поръчам май 🥰

Общи условия

Активация на акаунт