Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 7

  • 130 264
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 376
Lancome O d'Azur - прекрасен цитрусово-флорален аромат, идеален за летните вечери. Средни трайност и шлейф. На този етап не бих го повторила, защото ми омръзна, но иначе с удоволствие бих го купила отново.
Скрит текст:

Burberry Brit Rhythm Floral -  прекрасен флорален аромат, със средна трайност и шлейф. Идеален за лятото. С удоволствие бих повторила.
Скрит текст:

Тоник на Balea Med - писах подробно ревю за него в темата за евтините продукти. Изчистен, непретенциозен състав, който го прави идеален хидратиращ тоник в рутина с много активи, при това на смешна цена. Истинско дрогерийно попадение, което с удоволствие бих повторила.
Скрит текст:

Skincyclopedia Ceramide Complex Face Cream-Serum - кремообразен серум, но лек. Бързо попива, няма аромат и има хубав състав, богат на серамиди и овес, идеален за възстановяване на кожната бариера. Не е изобщо мазен и се разбира добре с други продукти. Цената също е добра. Препоръчвам!
Скрит текст:

SUPERGOOP! GLOWSCREEN SPF 30 - падна ми се мини от кутия на Cult Beauty и много ми хареса. Незабележимо тониран, изравнява страхотно цвета на лицето, не дразни очите и не ме изпъпчва.  Е, след няколко часа навън лъсвам, но това се случва и с "голо" лице, така че не го отчитам като минус. На плаж също го разносих, нямам поражения, въпреки по-ниския фактор.
Скрит текст:

Farmona Sweet Secret ексфолиант за тяло с шоколад и чили - невероятен, бях забравила колко са хубави скрабовете на марката. Мирише умопомрачително на шоколад, чак ти идва да си гребнеш с лъжичка. Ексфолира стабилно без да ти сваля кожата и се отмива лесно без да оставя мазен филм. Омекотява страхотно и след него няма нужда от лосион. Подновен.
Скрит текст:

Тампони за грим на Agiva - харесват ми, купувам ги редовно. Не драскат и не се ронят. За разлика от тези на Ebelin, които реших да взема за проба...
Скрит текст:

# 691
  • Мнения: 1 646
Скоро не съм писала и посъбрах опаковки

The body shop душ гел с бадемово мляко обожавам душ геловете им. Този също е много хубав, аромата е страхотен.

The body shop мляко за тяло бадемово мляко много хубав аромат, хидратира добре, но остава едно лепкаво усещане по кожата след това което не ми хареса

The body shop скраб за тяло с кокос това за мен е голямо разочарование, в предната публикация бях питала за него, в крайна сметка с 300 зора го изразходих. Първо аромата изобщо не ми хареса, второ за мен е прекалено мазен и няма отмиване. Определено няма да повторя изобшо скрабовете на марката.

The bidy shop wild pine крем за ръце от зимната серия, чак сега го изхабявам. Много приятен аромат и хидратира добре.


Гел за бръснене Балеа много ги харесвам, много нежни, пенят се добре и много приятни аромати

Интимен гел за бръснене Балеа не ми хареса. Според мен изобщо не става за интимната зона, изразходих го за краката.

Дав дездорант любимец

Loreal Absolut repair и този шампоан ми е любимец, изпозлвам заедно с балсама и маската от серията. Прави ми косата мека и в момента отговаря прекрасно на нуждите й.


Montale Arabians tonka много обичам ароматите на Монтал и този много ми хареса, на зима ще се купува. Една прекрасна тонка ❤

Maison Margiela Beach walk изразходих мострата за плажа, хубав кокос, но не бих купила.

Guerlain aqua allegoria rosa rossa и това не е моя аромат, прекалено цитрусов и розов

# 692
  • Мнения: 142
Благодаря за мнението, а какво е съдържанието на това метално шише? Възможно ли е да е ето този продукт?

https://www.notino.bg/herbal-essences/90-natural-origin-shampoan-za-kosa/

Много ми хареса ! Прави косата ми мека и стои чиста поне 3 дни. Шишето е метално, продават се отделно пълнители .

# 693
  • Мнения: 35 200
PeacockLove ,от къде може да се купи?
И има ли го в България?
Моята коса се омазнява бързо и такъв шампоан ,ще ме спаси от честото миене.
Аз го купих от тт маркет в нашия град

# 694
  • Мнения: 687
Благодаря за мнението, а какво е съдържанието на това метално шише? Възможно ли е да е ето този продукт?

https://www.notino.bg/herbal-essences/90-natural-origin-shampoan-za-kosa/

Да, явно този е шампоанът. Много е красива бутилката. Мога да накарам мъжът да се къпе с него (той лее с шепи  - бързо ще ми я освободи), а после в бутилката ще си слагам какъвто си ползвам аз или пък душ гел. 😎

# 695
  • Мнения: 891

Влажни кърпички Бочко с памук и смрадлика
Купувам ги редовно ,доволна съм!
Намокрени са добре без да капят ,кърпичките са плътни и големи.

Ежедневни превръзки Bella Plantago
Също редовна покупка!
Пробвала съм какви ли не ,но се връщам винаги на тях.

Матираща пудра за лице Maybelline New York - прозрачна
Първа опаковка ми е и съм изключително доволна.
Ползвам я само лятото и тази ми е от миналата година и още я използвам ,нищо че вече има само по крайчетата.
Много фина пудра ,не си личи ,че имам нанесена такава.
Опаковката е здрава с още едно отделение ,което има гъбичка и огледалце.
Купих една на Catrice и дано не съжалявам ,защото после четох ,че се чупи лесно капачето.
Сух шампоан за руса коса Balea
Поредна опаковка!
Много съм доволна.
Има лек и ненатрапчив мирис ,предпазва поне 24 часа от омазняване.

Слънцезащитен ултра лек флуид за лице Uriage Barièsun 
Препоръчаха ми го в аптека.
Ужасен е. Мазен ,тежък върху кожата ,сълзят ми очите от него. Измазах го по тялото.
Категорично няма да купя.
Явно кожата ми не обича слънцезащитата на Uriage ,защото това е втори крем с който не мога да се разбера.
Слънцезащитен бебешки крем Avène Reflexe Solaire
Обърках го с един друг ,който използвах за лице ,но го измазах по тялото и не съжалявам за покупката си.
Слънцезащитен кразкрасителен флуид Avène B-Protect
Поредна опаковка!
Лек сатенен завършек. Стои леко на лицето и не мазнее.
Лошото е ,че сега в горещините лъсвам бързо ,но използвам матираща пудра веднага след това. А преди да нанеса крема използвам матираща база.
Не ,че има голям ефект ,но съм се примирила ,че каквото и да сложа лятото ,ще си лъщя.
Иначе се адаптира към цвета на кожата ,изравнява тена ,не личи че си с оцветен крем ,стои напълно естествено.
Накупила съм си към 12 опаковки. ☺️

# 696
  • София
  • Мнения: 30 261
Аз пък случайно попаднах на ISDIN Fusion Fluid SPF 50+, за мен непозната марка за слънцезащита, и се държи супер на кожата на лицето.
Иначе и аз залагам на Avene и Bioderma.

# 697
  • Мнения: 2 018
Кремове за ръце

Първият, лавандулов, е от Музея на розата в Казанлък. Купих го в пристъп на ентусиазъм, но изобщо не ми хареса. Лъха на соц откъдето и да го погледнеш с ретро опаковката си, силна миризма, водниста консистенция, не върши никаква работа. Изхвърлих го неизхабен.

За сметка на нова Roger&Gallet с аромат на нероли е прекрасен! Отрази се добре на ръцете ми, ухае вълшебно, доста икономичен, изразходих го с удоволствие.

Кремът на Lea Nature взимам за втори път. С изчистен състав, върши прилична работа.


Фен съм на Apivita и съм ползвала много неща на марката, но този дезодорант не ми хареса. Мирише странно, не предпазва от неприятна миризма. Особено за цената си не си заслужава изобщо.

Дезодорантът на Uriage е моят любимец, откакто го открих, не го заменям. Предупреждавам, че не предпазва от изпотяване, за който търси това.

Няколко продукта за тяло:

Крем за след бръснене на Alverde
Доволна съм, хидратира кожата, мирише нежно и приятно, ааадски икономичен.

Слънцезащитно мляко SunDance
Взимам за втора поредна година и съм много доволна. Размазва се безкрайно лесно, предпазва без забележки, отмива се без усилие в банята. Малко е мазничко.

Течен сапун Алтея с цитрус и мента
Харесвам много сапуните на марката, а и са доста икономични. Този конкретно обаче няма да повторя, защото ми изсушаваше кожата.

За финал едно откритие:

HydroCollagen на българската марка ProfiDerm
Продуктът е 3 в 1 - серум, крем и маска. Ползвах го вечер като нощна грижа и много ми хареса. На сутринта кожата е свежа и сияеща. Минус е, че мирише на мръсни чорапи, но не твърде силно, а и ММ каза, че си внушавам Joy Бих пробвала и други неща на марката. Жалко, че качествени български продукти са непопулярни за широката публика.

# 698
  • София
  • Мнения: 4 364


SNP пепидният тонер: харесвам го. Той е от плътните като консистенция тоници, които стават за наслагване. Сутрин ми харесва да слагам по 3-5 пласта като пръскам с флорална вода между тях. Кожата е освежена и не знам колко работят техните пептиди в насока запазване на младостта, но не изглеждам стара. Имам нова опаковка от него. Недостатък е силният аромат.

Nanolash: най-икономичният серум за мигли, който съм ползвала. Няма свършване месеци наред, но ако го сравня с Бонилаш, няма и особен резултат. Миглите ми не са нито по-дълги, нито по-гъсти.

Почистващият балсам на Heimish: много обичан продукт. Разтваря всякакъв грим, лесно се отмива и не остава и следа след употребата на втория измиващ лицето продукт (в моя случай гел). Винаги купувам по-голямата опаковка от 120 мл, който ми стига за няколко месеца. Чакам си поръчката на поредния.

Serixil серумът за сгъстяване на косата на L'Oreal Proffessionnel: косата ми е тънка и рехава. От много време ползвам серуми за сгъстяване, ако не при всяко, то при почти всяко измиване. Помагат ми за преборване на сезонен косопад и имам нови косици израстващи. Но да кажеш, че ми се е сгъстила косата особено - не бих казала. На този ми харесва това, че не омазнява скалпа и някак закрепва положението.

BioSilk олио за коса: Нищо особено. Чудесен аромат и чист силикон. Лекичко прави косата по-лесна за разресване при нанасяне, но в дългосрочен план нищо не дава.

# 699
  • Мнения: 7 828
-май само аз не съм особено впечатлена от капките , не са лоши ,но не бих повторила. За мен голям минус е опаковката и ароматът.

- много ,много любим.Heart Exl

-отново любим продукт.

# 700
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 845
- страхотен крем, подхранва и хидратира, ползвала съм го и в студено време, подходящ за суха и чувствителна кожа. Със сигурност ще купя отново, само да поизхабя натрупаните наличности.

# 701
  • София
  • Мнения: 4 364


Ампулите с витамин Ц и бета-глюкан на ISDIN: Хубави! Дълго време отлежаваха в шкафа, докато не ми свърши витамин Ц серума и се присетих за тях. Не знам колко е витамин Ц-то в тях, но като се отвори първата ампула пощипва лекичко на лицето, което го приемам като доказателство, че е активно. Ампулите са по 2 мл, което е огромно количество, дори и за голямо лице като моето. Ползвам ги 3 поредни сутрини като съхранявам отворената ампула, завита във фолио в хладилника. Текстурата е мазнееща, без да е мазно. Лесно се нанася. Озарява чудесно лицето и работи в насока освежаване на тена. В комплекта има накрайник за нанасяне, който не ползвам и накрайник за отчупване на ампулата, който гарантира добро отваряне. Подарък са ми и не бих платила редовната им цена, защото има много по-удобни опаковки на серуми с витамин Ц.

Super Multi Correction околоочен крем на Keihl's: страхотен! Подходих скептично към него, защото от седмица ползване не видях резултати, но с времето имаше и то добри. Текстурата е лека, много приятна, бързо се абсорбира, но оставя лек филм върху така нежната зона около очите. При последователно ползване заглажда и освежва окоолочната област. Кремът не обича да му е топло и променя аромата си в този случай. Със сигурност ще купя пак, само да изразходя наличните околоочни грижи.

Avene B-Protect: Любимата ми градска слънцезащита, която играе ролята и на фдт. Лек, лесно нанасящ се, тониран, което гарантира видимост на това къде си сложила, чудесен цвят за светли кожи, добре се разбира с предхождащите продукти за грижа за кожата, абе разкош. За плаж обаче бих заложила на тези, които са за спорт, че при потене на лицето не знам дали се запазва и пази. Имам няколко опаковки напред. Редовно купувам есента повече, за да си имам за зимата.

A-Derma крем с цинк за възпаления и засичания: мек, но работещ. Използвам го през зимата за сина ми, чиято кожа по ръцете изсъхва доста и за мен при претривания при спорт, ранички и разни други дискомфорти. Много хубав. Лекичко белее при нанасяне, но после попива. Проблемните зони се подобряват бързо при употреба.

Bioten гелчето за уж отслабване и целулит: приятен, но дали работи?!? Нямам вяра, че подобни гелчета наистина вършат работа. Не искам да отслабвам и не за това го взех. Все пак оправдава очакванията ми кожата на тялото да изглежда добре от козметична гледна точка - тонизирана. Ухае добре също така.

# 702
  • София
  • Мнения: 30 261
Toléderm CONTROL на Uriage. Съвсем не лош крем. Сега минах на това и кожата ми е като коприна, но съм още в началото на опаковката.

# 703
  • USA
  • Мнения: 7 376
Не съм сигурна,че е по темата.Изхвърлям застояли продукти на Редкен.
https://i.imgur.com/IPg4p6r.jpg
Серията Diamond Oil  е може би най-големият провал сред професионалната козметика за коса. Лигава консистенция,желе,което нито измива добре косата,нито балсама подхранва.Ползвах 2-3 пъти и ги зарязах.

Изображенията ми отново не работят. Пробвах с два браузъра,вече тотално ми е писна,честно да ви кажа.

# 704
  • Мнения: 246


Спиралата на Лореал не ми хареса, бялата част е гъста и засъхва твърде бързо, черната пък се нанася трудно и се рони - няма да повторя.
Черният молив за очи и кафевият за вежди са на Революшън - нищо особено, има много по-хубави.

Душ олиото на Балеа много ми харесва - подновено.
Душ геловете на Кефф миришат уникално, пенят се по-добре и оставят аромат по кожата, тях си ги подновявам периодично .

Маската не е лоша , но предпочитам версията с маслата.

Общи условия

Активация на акаунт