Отговори
# 30
  • Мнения: 28 069
Якут, много благодаря за превода! Flowers Bouquet

Без да съм гледала преведения еп. 136 не исках да коментирам, но сега съм все по - склонна да мисля, че Кадир има план - няма да позволи Хакан да се окаже невинен, а той виновен за убийствата на Фекели, Демир, Бедир. На първите две Хакан не е бил свидетел, но сега за втори път са като съучастници.

Благодаря за превода и субтитрите на еп. 136! Flowers Bouquet

Остават ни последните четири серии. Още не мога да повярвам.

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 00:52 от LU4IQ

# 31
  • Мнения: 1 144
Благодаря ви за компанията момичета. Hug
Явно след като гледам заедно с вас от почти 9 месеца,  вече съм хармонирала и начина си на мислене с вас. Явно  като следваме  една и съща посока в разсъжденията си  относно развръзката на сюжета или това се случва благодарение на внушенията на сценаристите. Наистина може да се окаже вярно, че планът на Акадир да унищожи Хакан доста пъклен. Дали Хакан въпреки това ще успее да се спаси и  ще бъде реабилитиран в очите на зрителя предстои да разберем.
Остават още 4 серии. Дано накрая да стигнат и до отношенията им с Демир, че иначе ще се окаже, че историята ще остане наполовина.

А и изобщо не се споменава какво е правел Еркан Гюмюшоглу сам на пътя в нощта когато Фекели го блъсна. Със сигурност в тези събития Акадир има също пръст. Така смъртта Еркан също беше много удобна за Акадир защото му преписа нападението на конака, а и куп други неща ми се струва.
Така постъпи и с Бедир. Натопи го, а после го премахна. Сега и Хамран. Кога на Хакан ще му светне "лампичката", че Акадир е опасен и го повлича надолу.

Ако има нещо, което съм пропуснала пак ще пиша, че ми се стори, че имаше сцени, които пропуснах.
Лека нощ и от мен! Nature Moon

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 00:57 от yakut

# 32
  • Мнения: 3 634
Много закъснях с Лека нощ. По-добре Добро утро! Grinning
И още веднъж благодаря за интересното обсъждане.
Но реших да споделя нещо, което ми прави впечатление и може да има отношение към финала и за цялостното обмисляне на сериала.

Защо започнаха обратното броене от 7-ия еп.? Това е епизодът със сватбата на Зюлейха и Хакан. От този момент правят впечатление някои странности.

В 135 еп. след 55.25 по време на сватбеното тържество звучи песента „Спомни си любима“ . Нищо особено, тя е като фон, чува се част от нея, след което заглъхва и продължава друга песен. Във времето, докато песента се чува, Зюлейха не попада в кадър. Но тъкмо в този начин на присъствие на песента, която в следващия еп. звучи вече цяла, е заложен някакъв смисъл.  

В 136 еп. чухме цялото изпълнение на песента. В кадър бяха Хакан с неговите спомени за любовта им и Зюлейха в дневната. На сайта на атв видях публикувана сцената и песента с едно много съществено допълнение към текста, което липсва в този текст, който бях намерила преди това. Към клипа там са изнесли две реплики в различен цвят, които съответно се отнасят до това какво от текста стига до Хакан и какво до Зюлейха:
https://www.atv.com.tr/bir-zamanlar-cukurova/bana-sen-ogrettin-a … yi/ozelvideo/izle
https://twitter.com/atvcomtr/status/1524847032434933773
Bana sen öğrettin, aşkı ve sevdayı
"Ne çabuk unuttun beni sen hercai..."
(Ти ме научи на любов и обич
Колко бързо ме забрави, теменуга... ГТ)

Проверих през няколко езика, вкл. в турския, значението на  думата hercai: значението е теменуга, теменужка, виолетка. Това е много интересно, защото то е обръщение към забравилата своя любим, в случая – Зюлейха, което обяснява нейната дреха: в нея Зюлейха е като теменужка.


  

 
83 еп. Зюлейха търси Демир:


За разлика от предишния еп. по време на сватбеното тържество, когато песента не стига до Зюлейха, а звучи като фон, сега тя за момент изглежда така, сякаш достига някъде в нея.
Теменужката е познато цвете в митологията и всекидневната култура с важни значения. Съвсем накратко: мислена е като деликатно момиче, което крие ароматната си главица в тревата, наричат я още "срамежливо цвете"; символ е на любов и вярност, затова някъде посипват с теменужки брачното ложе; символ е също на страдание и траур, но и на свръхчовешка любов и мъдрост...Тъй като Демир не е жив, според мен, переспективна за нашия сериал изглежда връзката на теменужката с мита за влюбена девойка, която докато бере теменужки, за да ги подари на своя любим, бива отвлечена от владетеля на подземното царство.

Един-два часа преди излъчването на следващия – 137 еп. създателите на сериала публикуваха на официалната страница на сериала в инстаграм, където публикуват фрагманите и всичко друго за сериала, ни в клин, ни в ръкав  сцената от рождения ден на Зюлейха. Клипът може да се види в поста на Лучия. Четох коментарите, едни зрители се радват, други естествено – не, но никой не си задава въпроса защо публикуват тази сцена от сезон 1, която няма никаква връзка с момента, в който се намираме.

Каква е целта на тези почти незабележими, но с нарастваща интензивност, моменти, е трудно да се каже. Но не са случайни и засега само искам да обърна внимание върху тях, а ако продължат, ще търсим обяснение и връзка с финала. Това, което сега може да се каже е, че появата на моменти с отношение към Демир започва с началото на брака с Хакан. И те предшестват по време разкритията на истината за събитията, които също ще влияят върху Зюлейха. Дали ще покажат някакво раздвоение в Зюлейха, което постепенно ще нараства? Ще следим.

# 33
  • Мнения: 1 144
Привет! Flowers Hibiscus
Споделям рейтинга от вчерашната серия. В тотала е на първомясто, както и по социален рейтинг. Успехът на сериала ме радва разбира се, но сценаристите можеха още повече да се постараят. На този силен актьорски състав трябваше да напишат по- добър сценарий за 4-ти сезон. Както и да е.  Вече сме го коментирали. Каквото са искали да ни кажат са го казали. Остава ние подобаващо да изгледаме оставащите 4 епизода.




Снощи като качиха серията в ютуб и повторно прегледах някои части на епизода, трябва да се поправя и да реабилитирам Фикрет. Вчера много се ядосах на поведението му спрямо Хакан, но в крайна сметка трябва да признае, че благодарение на неговото добронамерено посредничество успя да срещне Зюлейха и Хакан и тя отстъпи. Каза й, че това е човекът когото обича, законния й съпруг и е редно да му даде шанс и да го изслуша, а той да бъде честен и открит с нея, да й разкаже случая такъв какъвто е, без лъжи и повече тайни. Вярно, каза й също така, че този който преследва Хакан е опасен и може да засегне и нея, но се опита да я успокои и да приеме да разговаря с Хакан. Благодарение на думите на Фикрет Зюлейха склони да разговаря с Хакан.

# 34
  • Мнения: 28 069


Привет!
Благодаря за споделеното! Flowers Bouquet
Ваня, дълго се чудих защо обратното броене започна седем серии преди финала, а не 10 или пет. Като публикуваха фрагмана чак във вторник, реших, че са слънчасали Grin С твоето обяснение приемам, че акцентират върху разкриването на събитията от миналото, които са свързани с Демир и началото на брака на Зюлейха с Хакан.



Якут, изглежда аз съм слънчасала, но снощи веднага след твоя пост редактирах моя - останаха четири епизода, а не пет, наистина. Имам готови колажи и за останалите три и ще внимавам повече в броенето. Wink







Мурат С. и рейтингът Joy



Последна редакция: пт, 20 май 2022, 21:10 от LU4IQ

# 35
# 36
  • Мнения: 3 634
Лучия, благодаря за фрагмана. Flowers Bouquet
„Ти си моята сродна душа“, но тази душа е част от гнило тяло. Кога и как е станала част от това тяло?
 Хакан сега ще бъде между любовта и дълга към Абдулкадир, май е избрал дълга.

Арестуват Абдулкадир, но мъжете с кърпите, които познаваме от нападението на конака на Яман, са му помогнали да избяга. Вахап, Хакан – кой е организирал бягството?
Фикрет е много ядосан, ами да се размърда. Той имаше толкова време, получи насоки и от Демир, и от Фекели накъде да тръгне, за да разследва Хакан, но не си мръдна пръста. За Фекели е готов всичко да направи, за Демир не направи нищо. След бягството на Абдулкадир от затвора на Фикрет ще му се наложи да се свърже отново със своите хора в авторсервиза в Мерсин. Там са тези, които работят за Абдулкадир и Хакан, както и тези, които са хора на Фикрет. Първо Фикрет трябва да разбере дали самият той има участие в първото нападение: не директно, а чрез информация, която е дал на човека, при когото отиде, когато бяха с Мюжгян. Там остана един прекъснат за нас разговор между управителя и Фикрет. Там ще разбере къде се е скрил Абдулкадир, там ще излезе информация и за второто нападение и за  убийството на Демир...чорапът се разплита.

# 37
  • Мнения: 1 144
Привет! Animal Bee
Лучия, благодаря за фрагмана!
Ваня, струва ми се, че Хакан може и да подозира, че има нещо мътно около Акадир и Вахап. Предполагам, че играе двойна игра. От една страна ще се опитва да спази обещанието си към Зюлейха, защото знае, че загубили веднъж доверие в него после връщане назад няма ( но как Thinking). То е ясно и с думите й към Хакан: Ти си моя спътник в живота. Трябва да мога да ти се доверя, а Хакан й отговаря: "Можеш да ми се довериш." Интересно как Вахап посмя да заплаши.  Реакцията на Хакан да хване за гушата Вахап издава някакво безсилие над ситуацията, сякаш е изпуснал контрола над тези двамата тотално (то си е така от доста време, само че Хакан тепърва ще го осъзнава Grinning). Вярно, както пишеш "чорапът се разплита". Ха дано, че крайно време е, а после може и да се разбере, че не Еркан е поръчал нападението над конака на Яман и  че всичко е дирижирано от Акадир (защо иначе подучваше Бедир какво да каже на Хакан и защо го застреля). Тогава  ще стане много интересно. Не забравям  физиомията на Акадир когато съобщи по телефона на Хакан, че брат му е починал. Там има нещо доста гнило.
Крайно време е и Фикрет и Хакан да се размърдат и  да разберат как са починали братята им.
Може би ако беше разбрал истината за нападението на конака и смъртна на брат си, Хакан отдавна щеше да е изоставил Акадир.  А сега Акадир и Вахап  повличат стремглаво  надолу към пропастта и Хакан.

Фраг 1 на 138 епизод

Жандармерия: Акадир Кескин, излез навън. Предай се! Заобиколен си!
Фикрет: Нека всички да знаят, нека всички чуят, убиецът на моят чичо Абюдкадир Кескин е заловен.
Вахап: Само брат ми (батко ми) да остане там, само да не му помогнеш за излезе, ще те унищожа.
Хакан: Казах млъквай, не повишавай тон!
Зюлейха: Дойде време да се сбогуваш с убиецът на Фекели. Ти си моят спътник в живота. Трябва да мога да ти се доверя.
Хакан: Можеш да ми се довериш!
Фикрет: Ще заловя един по един, всеки, който е участвал в плана, после цяло Чукурова ще види какво ще се случи.

# 38
  • Мнения: 28 069


Якут, благодаря за превода на фрагмана! Flowers Hibiscus
Кадир е арестуван - колкото да го спаси Хакан. В Чукурова никой не отива в затвора, оттам само излизат. Не вярвам и във вероятността Хакан да убие Кадир и... всичко платено. И Зюлейха доволна. Предполагам, че ще се опита да го отпрати извън страната, но няма да успее. Кадир вече е "ранен" и ще хапе докрай.
В Чукурова и сега са си въоръжени Joy - пистолетите са на Невзат - съпруга на Йелиз.



От Мурат С. А сценаристката е в Сан Франциско. Wink

https://www.instagram.com/p/Cd2suepLuk7/

Екин на кинофестивала в Кан с филма "Kurak Günler" в който участва и Селин Йенинджи.







2015 - отново в Кан на MIPCOM при представянето на "Великолепният век: Кьосем".

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 10:54 от LU4IQ

# 39
  • Мнения: 3 634
Якут, благодаря за превода! Flowers Tulip
Еркан вече не е жив, когато става нападението. Подготвят го негови приятели, защото това е било последното желание на Еркан, след като е разбрал, че Демир е виновен за трагедията на сестра им, искал е да му отмъсти. Както самата трагедия, така и съобщението за нея след 15 години най-вероятно също са свързани с Абдулкадир. Абдулкадир е дал хора. Но: в нападението са участвали две групи: общата, приятели на Еркан и подсилена от хора на Абдулкадир, която е вдигала само пушек и целта им е била да плашат и съзадават напрежение, те не са имали задача да убиват. Те не са знаели, че се организира бягството на Демир от затвора, това е най-важното. Другата група са двамата - Бедир и истинският убиец на Демир, те са под ръководството на Абдулкадир. Те съчетават бягството на Демир с отвличането, скриват се зад хората на Еркан и така се подготвя Демир да бъде много дълго време в неизвестност и да може Абдулкадир да контролира положението. От една страна изчезналият без следа Демир е лош – изоставил семейството си, а от друга, да държи в напрежение Хакан и Хакан да се колебае в действията си. Абдулкадир е предвиждал кой знае какви унижения за Демир, но случайното му убийство го е спасило. Убиецът е жив, той е някъде и може да се появи, Бедир не е убиецът. Абдулкадир движи всичко, най-вероятно от времето на съдружието на Демир и Хакан, а може и от по-рано, но със сигурност от смъртта на Еркан и следващите събития. А Хакан живее някъде в облаците. 

Нарочно оставих отделно историята на Фикрет и Зейнеп от клипа на песента „Спомни си любима“.
Всъщност в 135 еп., първия от седемте до големия финал, се слага началото на две сватби: тази на Зюлейха и Хакан става официален брак, а връзката на Фикрет и Зейнеп поставя своето начало. Това става на вечерното сватбено тържество на Зюлейха и Хакан, когато и Фикрет, и Зейнеп идват случайно. Лютвие накара Фикрет да я покани да танцуват, интересното е, че това стана, докато звучеше песента „Спомни си любима“, за която Лютвие каза – „хубава музика“, а по време на танца им - вече на друга песен, Лютвие каза на Четин: „Скоро може да имаме още една сватба“. Това е важното, че в началото на големия финал – в смисъл на продължаващ седем епизода, тръгваме с идеята сериалът да завърши с две сватби. Съмнявам се, че това ще бъде така, но важното е какво поставят в началото.
Това, което показават в клипа с песента в 136 еп., се случва всъщност в първата брачна нощ на Зюлейха и Хакан. Първо, пред вратата на чифлика и с поглед към конака Фикрет казва: „Пожелавам ти щастие, Зюлейха. Заслужаваш го повече от всички.“, след което отива в дома на Зейнеп и от колата я наблюдава, усмихва се, след това си спомня ръцете им една върху друга. В тази история има много наслагвания: Фикрет е едновременно Фекели и Йълмаз, и тримата са обичали жена на Яман; стоенето пред вратата с поглед към конака; обаче отиват при своята Мюжгян или сега Зейнеп, където Фикрет има спомен ръка върху ръка, който също се повтаря...В тази част на клипа кой кого е научил да обича, според мен Мюжгян научи Фикрет да обича, а думите „бързо ме забрави“ са нейни думи, защото вижда Зейнеп на своето място, но всичко това не е реално...В невъзможността да се даде точен отговор, е красотата на историята. Но въпросът е: ще повторят ли Зюлейха и Фикрет историята на Хюнкяр и Фекели. Според мен, да, но не защото той закъсня, Фикрет не закъсня, причината ще е друга.

„Спомни си любима“
https://twitter.com/i/status/1524846871465934862


 

Музикалната пауза със „Спомни си любима“ от 21 еп.
https://www.atv.com.tr/bir-zamanlar-cukurova/sevim-deran-hatirla … li/ozelvideo/izle

Лучия, благодаря за интересните новини. Flowers Tulip
Тангото на Сарачоолу с Лейля е покъртително!
Обичам снимката от Кан с четиримата от Кьосем,  толкова много ми говори.
Пистолетите от Чукурова ми напомниха, че когато Фикрет беше при Демир в кабинета на директора на затвора, Демир го попита дали е прибрал документите, които могат да се използват срещу него. За тях повече не стана дума, къде са, какви са. Но също си спомням и това, че Фикрет каза, че пистолетът, с който е убита Юмит, е на Демир. Дори Зюлейха се учуди защо казва това, но то остана в протокола. Мисля, че този пистолет може да е на Фикрет, ще видим дали ще се стигне до това тези факти да имат някаква роля.

# 40
  • Мнения: 28 069


Привет!
Ваня, пистолетът с който беше убита Севда е на Фикрет - Юмит го взе от тайния му офис. А Зюлейха взе пистолет на Демир, когато тръгна за срещата с Юмит.
Онзи мафиот в сервиза, с бижутата от конака, разговорът с Фикрет, който не чухме докрай - едва ли сценаристите помнят. Ще е цяло чудо, ако Шади се появи. Видяхме, че Зюлейха изобщо не се поинтересува каква е съдбата му - по време на срещата с Гюнгьор в Анкара. Бели петна в сценария, сякаш някой е минал с четка и е забърсал редове от него.
Изглежда снимките са приключили - първата снимка е от вчера.



Тези също се появиха вчера - кога е сниман раненият Хакан не е ясно, но са снимали и в болницата. Дали сцената е от последния епизод или не - ще разберем, когато я покажат.



# 41
  • Мнения: 3 634
Здравейте! Animal Bee

4 епизода до големия финал:
https://twitter.com/i/status/1528752619853713415
Влакът с пълна пара лети по моста в Чукурова;  
женската ръка, галеща житните класове;
светла картина: тази част напомня интрото от сезон 1.
Искрите и обратите продължават.
Зюлейха е в дрехата, с която беше облечена, когато Хакан се представи в холдинга като Мехмед Кара;
той вече не е Мехмед Кара,
а нея поздрави като „Зюлейха“ – без Яман.
Но въпреки, че  вече е негова жена, Зюлейха продължава да е Яман.
Фикрет.
Хакан сякаш се готви да стреля.


Лучия, пистолетът, с който Юмит уби Севда, е на Фикрет.
Но пистолетът, с който Зюлейха уби Юмит, дали е на Демир?
При бягството от затвора Демир взе пистолет от шкафа в дневната. Отвори чекмеджето, взе пистолета – очевидно той го е сложил там и знаеше, че пистолетът му е там, познаваше този пистолет и знаеше, че е там – дори не го разгледа,  провери само дали е зареден. Демир не се качи до кабинета, нямаше време, след минути нападението започна и Демир стреля с този пистолет.
Когато Зюлейха тръгна за срещата с Юмит, тя се качи до кабинета и взе пистолет от бюрото. Моето предположение е, че този пистолет Демир е взел от мястото на убийството – Юмит тръгна с колата, след нея Демир е сложил Севда в багажника и е прибрал пистолета като веществено доказателство. След като стреля, Юмит го изпусна и не сме видели тя да го прибира, взел го е Демир след нейното тръгване. И когато е сложил този пистолет в бюрото, вероятно тогава е свалил своя долу в шкафа. Възможно е Демир да е подозирал, че това е пистолет на Фикрет, от разговора между двамата на брега Демир знаеше, че Юмит е ходила в тайния му кабинет и вероятно го е взела оттам, едва ли самата тя има пистолет. Стана дума, че Демир е поверил на Фикрет важни документи, повери му и живота си, но не му е казал за пистолета. Причината виждам в това: всичко говори, че Демир е виновен за смъртта на Севда, но е възможно Демир да е обмислял някаква защитна стратегия, все пак той не е убиецът, а оръжието е на Фикрет и той не иска в момента да го обвинява, но нещо да е обмислял като възможност този пистолет да му помогне на него самия. Дори и пистолетът да е на Фикрет, това не означава, че Фикрет е виновен, но води към вина на Юмит. Демир е прибрал пистолета, но не е искал да обвинява никого, защото с Фикрет току-що си нормализираха отношенията, а Юмит в момента е „бременна“ и всичко това предполага отлагане във времето. Ето, Демир е дал на Фикрет документи за съхранение, които биха свидетелствали против него, но не е казал за този пистолет, за да не предизвика съмнения и да развали отношенията им с Фикрет.  Затова мисля, че Демир е прибрал този пистолет и е щял да чака подходящо време да говори с Фикрет и с адвоката как да го използва, за да се защити. Смятам също, че Фикрет е съобразил цялата ситуация: Юмит е взела пистолета, стреляла е, а после Демир е прибрал пистолета, който след това случайно ще използва Зюлейха. Това е елементарно разсъждение, особено когато е видял, че неговият пистолет липсва от мястото, където го държеше.
За мен двете убийства са извършени с един и същи пистолет, този на Фикрет. Смятам, че това е причината Фикрет без особена нужда да каже на прокурора, че това е пистолета на Демир. В този момент, когато Зюлейха беше обвиняема, Демир е изчезнал, Фикрет е решил да припише на него убийството, защото иначе пистолетът би посочил като убиец и в двете престъпления него самия. По-късно стана ясно, че Демир към момента на убийството на Юмит, вече е бил отвлечен, дори може би не е бил и жив. Сега прокурорът разполага с казаното от Фикрет, че пистолетът е на Демир,  но Демир не е могъл да извърши убийството, под подозрение остава Зюлейха и, ако се идентифицира чий е пистолетът – Фикрет. Разследване по случая би отвело към отмъщението на Фикрет, а той явно иска да избегне както обвинение в участие в убийството, така и въпроса за отмъщението.

Заблудих се с Фикрет, когато помислих, че той ще бъде истински брат на Демир. Фикрет изобщо не върви в посоката, както сам обеща на Демир. Нищо не проучи. Състезаваше се с Хакан за Зюлейха. Обясни се в любов, даже пръстен приготви. В първата брачна нощ седи отвън и пожелава щастие на Зюлейха с този, когото Демир пред очите му обвини в отвличането на детето му. Докато отвън Фикрет и пожелава щастие, вътре Зюлейха се обяснява в любов на Хакан Гюмюшоолу. Единственият човек, на когото Демир каза кой е Хакан Гюмюшоолу, беше Фикрет. Но тук не става дума Фикрет да отиде и да се бие с Хакан, а да беше издирил информация и да я беше дал на Зюлейха, за да прецени тя след това дали иска или не иска да бъде с него. Самата Зюлейха не търси нищо, ако изключим неща, които говорят против Демир. Но Фикрет като брат сам предложи на Демир да търсят заедно за Хакан Гюмюшоолу. Но това беше, докато Демир беше жив, сега Демир не го интересува.
Между другото, в първия от седемте епизода до финала, ясно се вижда резултата от усилията на Демир в последния ден от живота му да направи някаква порграма и да разположи хора по нея, за да спаси семейството си. Пълен провал с Бетюл, провал с Фикрет, единствена Зюлейха пази още резерви.

Другите двама, дошли с Хамран, са избягали. Дали те няма да се върнат в Ливан и да доведат още хора, за да отмъщават сега и за Хамран?

"Повярвай ми за последен път..."

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 19:13 от vanja@

# 42
  • Мнения: 28 069


Честит 24 май! Flowers Bouquet




Ваня, благодаря! Имам някакъв спомен, /може да е грешен/, че Демир не прибра пистолета от мястото на което го изпусна Юмит.



Чукурова опустя Sad

От Мурат С. - "Ти си твърде уморен, стол"



Тези са от вчера

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1529126163284561921/pu/vid/ … -L0Wkp.mp4?tag=12

Хюля "Най - накрая"



А днес вече пие кафе в Лондон Smile





Полен в Музея на киното в Адана, радва се на портрета си Smile



Още двама чукуровци - Тимур Савджъ и Шахин Вурал /Рашит/.





Тези ги забравих - от вчера "Последен ден в караваната на Чукурова"

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 00:10 от LU4IQ

# 43
  • Мнения: 3 634
Здравейте! Animal Bee
Лучия, на снимката е момент след като Демир уговори Юмит да тръгне и тя е тръгнала, това беше краят на сцената; на земята са останали Севда и пистолетът. Щом е преместил след това Севда, защо да не е взел след това и пистолета. (Което не означава, че го е взел, но обстоятелствата не противоречат на това пистолетът да е стигнал до конака.)

Кадри и моменти от мрежата, които ми направиха впечатление:

Гиф с двата момента на представяне на Зюлейха и Хакан:
На улицата Зюлейха се представя като „Зюлейха Яман“, Хакан тарикатски бърза и не се представи; направи си аргумент, че вече са познати и близки, който ще използва в холдинга.
В холдинга: „Добър ден, Зюлейха.“
Зюлейха много усеща такива тънки неща. Не  се издава. Реакцията на Бетюл беше по-голяма. Зюлейха влезе в играта на Хакан и дотук това начало работи в негова полза, но дали сега няма да се обърне срещу него.
https://twitter.com/i/status/1528785263585017858


Кадри от нападението на конака: Демир защитава семейството си. При раждането на Аднан той каза на Зюлейха: „Отсега нататък вие сте смисълът на живота ми. Ще ви направя много щастливи.“
Постигна това.
Грозно „тяло“ обаче иска да му го отнеме; не го ли е срам Хакан да минава през тази врата?
 

 

 

 

# 44
  • Мнения: 1 144
Здравейте! Animal Bee
Имаме йозет за 138-ми епизод.

Като се сбогува с Хакан, Абдюлкадир е  заловен  с полицейска акция, докато се готви да напусне от Чукурова.  Докато залавянето на убиецът на чичо му бива посрещнато от Фикрет  с огромно задоволство, признанията на Али Риза стават причина за арестуването на Абдюлкадир. Разгневеният Вахап търси сметка от Хакан.
От една страна докато Хакан изглежда доволен от залавянето на престъпника, от друга страна под натиска на Вахап започва да търси пътища да измъкне  Абдюлкадир от затвора. Това поведение на Хакан засилва съмненията на Зюлейха.

https://www.atv.com.tr/bir-zamanlar-cukurova/138-bolum-1-fragman/izle

Общи условия

Активация на акаунт