ЛЪЖИТЕ В НАС - СЕЗОН 1, ТЕМА 4

  • 5 804
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 628
Рая е бременна, Шейтанов ще каже на Сава и той ще остави Ирина. Няма да иска да изостави детето си и да има подобна съдба като неговата.

# 16
  • Мнения: X
Ох, Рая е бременна от мъжа си, който живее със сестра ѝ. Отивам малко да повърна...
Мерси за темата, че забравих. Дано няма втори сезон!

# 17
  • София
  • Мнения: 12 575
Не вярвам да има втори сезон. Това е безумен сериал, кой би финансирал продължение на това нещо.

# 18
  • Мнения: 899
Понеже много ревахте цял сезон,вземете ся един едночасов рекламен блок!!!
            от продуцентИТИ
Абе,вие подигравате ли ни се???

# 19
  • Мнения: 9 628
Прокурорчето си е свършило работата и е откраднал уликите, както Адрияна го бе помолила.

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Рая кога успя да забременее от Сава?
Единственият кекс, който сготвиха, беше когато той почти я изнасили, когато тя си беше взела новите прашки. Поне аз за друг път не се сещам.....

Кой се оплакваше от липса на реклами?
"Кредисимо" - бързо, лесно, просто!
Сега очаквам и Бойко да се визуализира с "имам точния човек" и да обзавеждат новото кафене от Технополис.......

# 21
  • Мнения: X
Рая кога успя да забременее от Сава?
Единственият кекс, който сготвиха, беше когато той почти я изнасили, когато тя си беше взела новите прашки. Поне аз за друг път не се сещам.....
Ох, тия прашки ще ме преследват в кошмарите ми цял живот! 😆 Такъъъв грозен задник извади Райчето с тях, че още ме втриса. 🤢

# 22
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Бау!
Барабабаууу!
Бигири-бигири!
Бигири бом бигири!
Лежерноооо......

Приятели са от 29 години, ама ей на, единия гръмна другия, нарочно или не - все тая.
Вместо да ударят по една бира.....
Офффф, някой друг ще дава ли фира!?

# 23
  • София
  • Мнения: 27 358
Мъката свърши.
Най-слабия и безсмислен роден сериал, който съм гледал. Всъщност най-слабия изобщо в историята от всички възможни държави, а съм изгледал стотици.
Все се надявах финала да ме удовлетвори, но уви. Щерю си получи заслуженото по един смешно-нелеп начин, но това да е проблема.
Рая ще си гледам сама детето. Сава излезе нещастник. Той и Ирина са ми дъно. Лика-прилика са си, по-далеч от Райчето и детето и! Това ако е сестра аз съм трамвай. А за него по-добре да не пиша, че ще излезе нещо цветисто.
Хареса ми само как Рая беше близо до баща си в последните му мигове.

# 24
  • Мнения: 9 628
Виктор премина напълно към тъмната страна. Одобрявам Smiling Imp Щерю 2
Щерю и Шейтана отидоха при Явор, жалко, обичам гаднярите Grinning
Изненадаха ме, че не пратиха Сава при Рая да го играят семейство, мислех че ще играят с това клише. Да полагат грижи двамата за отглеждането, ще е най-добре в случая за самото дете, отколкото да отрасне със студени един към друг родители, по-добре двама щастливи и спокойни, даващи същото и на него.

А дадоха ли сцената между Сава и жената от промото?

# 25
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Бау!
Барабабаууу!
Бигири-бигири!
Бигири бом бигири!
Лежерноооо......

Приятели са от 29 години, ама ей на, единия гръмна другия, нарочно или не - все тая.
Вместо да ударят по една бира.....
Офффф, някой друг ще дава ли фира!?
Мдааа. Биг Бос-а. Очаквано. Ама сам ли се спомина, или....? Уж гледах.....
Това с къщата и Виктор ми хареса много. Въпреки, че на Сава вероятно му е през....виолончелото за тази къща, след като любимата му жена е до него. Виктор по-добре да беше вложил пари и връзки да изкара Здравко от затвора, че и онази сюжетна линия заби в девета глуха, Здравко опра пешкира без нищо, а уж Димитрина закле Сава да нен го прави.....
Сега, дерт ми е къде ще иде Настето. И в старчески дом няма да я вземат вероятно.
Рая също, в тази барака ли ще остане да живее, с какво? Със смъртта на Щерьо и парите отидоха в някой сейф или трезор, като фалира Шпертплата кинтите къде са? Поне Рая да ги беше намерила - някоя банкова сметка в тоя оръфан тефтер.....

# 26
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 754
Не питайте много, че ще ви отговорят с втори сезон и пак ще е мъка!
А Рая, не може ли да е бременна от Дъбов? Нали се напиха и се натискаха?

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Разбира се, че не може.
Те само купиха продуктите от Фантастико, за кекса продуктите.
До готвенето не стигнаха, Рая се осъзна и се отказа.

# 28
  • Мнения: 2 584
Не знам точно коя дума да използвам за този финал, не е пародия, не е тъпотия, може би посредствена работа. Нещо като нищо.
Единственото, което не очкавах и ми хареса беше, че Димитрина ще живее в къщата Grinning
За Рая бях сигурна, че е бременна, май даже и писах. Баш, когато беше с "онова" боди стана работата. Май всички го помним.
Уж Дърт Шейтан свитна Щерю, защото го помисли за Сава. Ми ако беше лапето с млякото? А в интервюто каза, че днес никой няма да умре, а те кат мухи.

# 29
  • Мнения: 1 526
Подготвят ни май за втори сезон,отново останаха доста питанки.

Общи условия

Активация на акаунт