ЛЪЖИТЕ В НАС - СЕЗОН 1, ТЕМА 4

  • 5 786
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 846
Аз искам втори сезон, и Свежко да играе, и да е с повече екранно време..🥹

# 31
  • Мнения: X
Е... трябва да е от отвъдното... 😆

# 32
  • Мнения: 1 520
Аз искам втори сезон, и Свежко да играе, и да е с повече екранно време..🥹
Може-като порасналия Боян:)

# 33
  • на село
  • Мнения: 3 965
О, не, само не и втори сезон Anguished.
Аз и финала не догледах, моя мъж ме сецна още докато правеха кафенето,  та нищо не видях, но ви прочетох и ми стига.
Сърдечно благодаря за разясненията и за новата тема Hug

# 34
  • Мнения: 5 846
Те колко се върнаха от отвъдното в Откраднат живот. Няма да е нещо ново за зрителите.😁

# 35
  • Мнения: 9 628
Аз си мислех преди епизода, дали Рая не крие, че е бременна, ама се откaзах, защото кога е станало това? Последните два месеца, горе-долу той е бил с Ирина или сам, до преди това пък спяха с гръб и спазваха доскорошната задължителна дистанция от метър и половина. Той в последните месеци секс повече с Ирина е правил, отколкото с Рая от сватбата им насам Grinning

Мери, мхм, и аз се зачудих защо Димитрина ще е човекът, който може да нарани Сава както никой друг. Ако "стреля" по Ирина или Рая по има начин да го срине, макар да мисля, че тях двете все пак не би ги засегнал, дори първата въпреки, че го нарани.

Кобрети, като брат близнак или като Росица на Шейтана, само че в този случай Цвети ще получава факсове? Grinning

# 36
  • Мнения: 5 846
Нйе, нйе, брат близнак е супер идея. Не и като халюцинация, нйе.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 394
Благодаря, Кобрети 🌹
Като идея сериалът не беше лош, но реализацията му… Слаб сценарий, дървени диалози, проточени отклонения, които го разводняваха, безсмислени герои и сюжетни линии… като капак - Виктор&къщата&биологичната майка на Сава.
Краят ми хареса - изчистиха старите неясноти и зависимости, и всички / без Ш. и Щ. 😉/ продължават напред 😀
Финалът е отворен, което е добър fine. Но ако решат да правят втори сезон, да намерят сценарист, който може да пише и режисьор с повече талант от Его. 😉
Скрит текст:
Кобри, Свежо може да се явява като дух, в нечий кошмар 😜

# 38
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Мъката свърши.
Най-слабия и безсмислен роден сериал, който съм гледал. Всъщност най-слабия изобщо в историята от всички възможни държави, а съм изгледал стотици.
Все се надявах финала да ме удовлетвори, но уви. Щерю си получи заслуженото по един смешно-нелеп начин, но това да е проблема.
Рая ще си гледам сама детето. Сава излезе нещастник. Той и Ирина са ми дъно. Лика-прилика са си, по-далеч от Райчето и детето и! Това ако е сестра аз съм трамвай. А за него по-добре да не пиша, че ще излезе нещо цветисто.
Хареса ми само как Рая беше близо до баща си в последните му мигове.
Не си гледал "Забранена любов", нали? 🤔
Иначе си прав. .

# 39
  • Мнения: 9 628
По начина по който приключи, не ми навява затворен финал, а отворена врата, особено думите на Виктор за отмъщение и злокобната физиономия на Рая. Първият е особено интересен докъде би стигнал да причини болка на Сава, предвид колко добър и лоялен приятел бе.

# 40
  • Мнения: 8 285
Глупаво беше това с Виктор - Сава е борбен, издигнал се е от нищото, има до себе си жената, която обича, дреме му за къщата и кой жовее в нея.

# 41
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 719
Мери-ан, много ме разсмя с рецептата за кекса! Значи съм видяла закупуването на продуктите, подготовка им и подгряването на фурната и някак без да гледам, съм решила, че са сложили кекса във фурната, а то не било така! Значи, личи си, колко внимателно съм го следила! Joy

Дано няма друг сезон, че толкова глупости и недомислици на едно място, не бях виждала. То, дете да беше правило сценария, щеше да е по-добре.
Дъртия Шейтан в един момент е в леглото и бере душа, а в следващия /почти умиращ, слаб и сляп/, се изкачил до някаква си хижа в планината и си дроби попара?!?!?!

# 42
  • Мнения: 741
Е, там да кажем, че Рая му е помогнала при преноса до вилата. Кога младоженците са успели и бебе да направят 🤣🤣. Смях се с глас. Това е някакво непорочно зачатие.
Страшни семейни отношения. Направо съм в протрес Ирина е "топ" сестра. Няма да се замисли за сестра си, ама иначе и тя щяла да го обича това дете. Виктор тая къща защо я купи и какво си мисли, че ще причина на Сава така, не ми стана ясно.
В общи линии най-големите драми си ги разкриха и мисля не е нужно да правят втори сезон вече.

# 43
  • Мнения: 116
Харесаха ми Сава и Ирина, в техния си свят, споделят, слушат се, обичат се, карат се, прощават си…но все пак оставиха лош вкус с това, че предадоха Рая толкова подло. Кафенето малко кринджи също  и голям смях с тоя Оклис. Даже го врътнах няколко пъти и ми се стори, че Диана едвам го направи и през смях. Също тая бременност на Рая беше много клиширана. Гледат ми се Диана и Орлин, но по-добре друга тематика и различна история. Иначе Виктор и отмъщениято му може да е добра интрига, той нещо да се завърти около Рая, ама ще стане още по-голяма каша.

# 44
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 719
Ами, не му е помогнала Рая, защото тя го откри седмица по-късно, но както и да е, то нищо не е както трябва, та това ли?!

Общи условия

Активация на акаунт