ЛЪЖИТЕ В НАС - СЕЗОН 1, ТЕМА 4

  • 5 808
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 771
Никой не разбра творческата идея на сериала. Направих си труда да изгледам епизодите до края. Ами те идея нямаха голяма и в началото, и в средата и сега. Може би е сериал с дълбока философска мисъл, а аз никога не съм била философски настроена.
Отношенията между двете сестри може би най-много ме потресоха. Въпреки обичта на Ирина към Рая не успях да я видя. Ирина се замисли повече за себе си, отколкото за бременната си бездомна сестра... Сава може и да си гледа детето, но отношението му към майка му изобщо не беше добро. Можеше още в началото да й каже, тя самата няколко пъти го попита. Млодеженци, където Рая изглеждаше като напъната приятелка, която се е залепила за мъжа си и прави всичко възможно да го задържи, а той милия само ходи да й се кара и да се дърпа.
Подозирам, че няма да има нов сезон, по простата причина, че и хората във фейса не са положително настроени. Факт е, че има ли нов сезон всички дружно ще го гледаме, или една голяма част от сегашните зрители. Дават го в гледано време и дори и само да си пуснал телевизора пак се трупа рейтинг.

# 76
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Не ми дава мира, кое беше  дълбокото послание, което редовия зрител не може да разбере. Щото така пишат във фб, че не сме дорасли за този сериал. Голяма гнусотия.
Може и ирония да е била.Hands V Преди време четох подобен ироничен коментар точно на Фейсбук страницата им.

Тъй като ми се иска да кажа и нещо положително за филма - да похваля актьорския състав. Най-вече Емил Марков, Мария Сотирова. Орлин Павлов също беше убедителен, /без да знам дали има актьорско образование/. Впечатлиха ме и други таланти, макар и с по-малко екранно присъствие.

До нови срещи! Heartpulse Simple Smile

# 77
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Снощи Дарт Шейтан, лели, Цвети с дъщеря си бяха гости на финала на Хелс Кичън.
И прокурорчето, и прокурорчето Grinning

Видях, че Виктор купи ловната вила и настани там и лелята Шейтановица и майката на Сава.
На Анастасия Виктор не ѝ ли каза, че може да си събира багажа? Доколкото разбрах, само Димитрина ще живее в къщата. Да не би да се е случило нещо, пък да съм го пропуснала?

# 78
  • Мнения: 5 846
Анастейша си тръгна. Виктор буквално я изгони.

# 79
  • Мнения: 9 628
Определено най-хубавото нещо в сериала бе актьорският състав. Дори така недолюбваната Радина се справяше в повечето случаи с лиглата Рая.

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Анастейша си тръгна. Виктор буквално я изгони.
Именно. Едва ли дори му е минало през ума да ѝ предлага да остане.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 193
Открих Дарин Ангелов с ролята на Виктор. Хареса ми жизнеността, която вкара в ролята в началото и в края тъгата след всичко разбрано. Говори ясно и има хубав тембър.
Радина Думанян също харесвам. Диана Димитрова за сметка на това ми е еднаква и тук и в ОЖ. Орлин, ми стоеше неубедително на моменти, но пък Свежен беше страхотен. Милена Аврамова също е откритие за мен чрез сериала. Тези големи очи, като се напълнят със сълзи и аз съм готова да заплача. Мария Сотирова я познавам от Братя, но тук ролята й е много по-добра.
От старото поколение всички ми харесват и е удоволствие да ги гледам.
Като цяло харесах актьорският състав и сюжетните линии, харесах музиката, мрачното настроение което имаше сериала....но някак си го разводниха на моменти, не изградиха в дълбочина образите, не наблегнаха на наистина сериозните теми-домашното насилие, алкохолизма. А заложиха на сеира-Сава и Ирина. Дори техните образи не развиха така, че да ни станат любимци.

# 82
  • Мнения: 138
Сава е мъж и е нормално да си иска, ама тая Ирина с гадната кожа и грозна коса, никак не му се дърпаш. Бляк.

# 83
  • Мнения: 116
А, не, такива мъжът бил мъж, жената не се дърпала, хич не ми се слушат…и двамата сгрешиха, ще си търпят последствията.
Диана си я харесвам и ми е слабост, Орлин за мен беше откритие, както и Мария Сотирова. Дано ги вкючат в нови проекти, че вече усещам липса….хайде до следващия сериал!

# 84
  • Мнения: 6 161
Сава е мъж и е нормално да си иска, ама тая Ирина с гадната кожа и грозна коса, никак не му се дърпаш. Бляк.
Rolling Eyes  Ама Вие сериозно ли го мислите това !?!

# 85
  • Мнения: 9 628
Сава е мъж и е нормално да си иска, ама тая Ирина с гадната кожа и грозна коса, никак не му се дърпаш. Бляк.
Четейки това мнение, човек да се чуди кое първо да коментира.CloseRolling Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 2 419
Лъжите в нас винаги са разрушителни. Дали лъжем заради кариера, власт, пари или “благородно” от любов, да предпазим близък човек, дали лъжем себе си …
Връзката Сава-Ирина най-добре е обяснена чрез изповедта на Сава пред Рая, но дори и тя не бе защитена по най-добрия начин.😉 . Образът на Ирина беше добре развит - пребори демоните си, освободи се и започна да живее 😉.
Приятелството в “Ротари клуб”😉, изградено върху една обща лъжа, се разпадна…
Цвети е най-трагичният образ - освободи се от един кошмар, за да заживее с друг…
Щерьо ми е най-нелепият образ 😜
Скрит текст:
Майката на Сава ще живее в “палата” - как ще си плаща режийните 😂

# 87
  • Мнения: 138
А леля Шейтановица?

# 88
  • Мнения: 9 628
Гледах "Борсови играчи" - интерсна тема, взаимоотношенията между героите са си клиширани, но въпреки това добре изиграни и не дразни. От главните лица единствено Мариян Вълев и Боряна Братоева са ми като минус от актьорите. Радина К., Алек А., Дарин А. и Стоян Р(макар и не за дълго)играха прекрасно.

Алмаджи, или по-накратко - лъжата накрая винаги ще те захапе за трибуквието Flowers Peach  без значение намеренията, заради които е изречена Grinning

А, не, такива мъжът бил мъж, жената не се дърпала, хич не ми се слушат…и двамата сгрешиха, ще си търпят последствията.
Диана си я харесвам и ми е слабост, Орлин за мен беше откритие, както и Мария Сотирова. Дано ги вкючат в нови проекти, че вече усещам липса….хайде до следващия сериал!
Диана ще играе в нова постановка по романа "Под игото" (ако съм разбрала добре)

# 89
  • Мнения: 138
Новини за нов сезон имали?

Общи условия

Активация на акаунт