Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 4

  • 42 096
  • 290
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 7 482
При мен избора на дата работи съвсем добре. Опитайте отново, ако е необходимо с друг браузър - Chrome, Firefox и др.

На първа страница на темата има линк към списък с мами с успешни опити, за който се интересува.
При нас стана от втория опит, с двоен трансфер, имаме близначки на почти 3г.

Успех на всички!

# 106
  • Мнения: 1 525
Получи се от лаптоп, от телефон не стана. Благодаря! Flowers Hibiscus

# 107
  • Мнения: 753
Получи се от лаптоп, от телефон не стана. Благодаря! Flowers Hibiscus
Радвам се да те видя в тази тема ! Верния избор си направила, повярвай ми !

# 108
  • Мнения: 24
Имам едно питане по повод невъзможността от пътуване към Киев. Ако не успея да пътувам за предплатени авансово /5000евро/ 5 опита знаете ли дали има възвръщаемост на сумата? Писах, но нямам отговор и исках да чуя Ваше мнение или дали сте имали опит в това. Също ако се направят 5 опита и има неуспех дали евентуално наистина връщат сумата, или просто е тип реклама. Много голям проблем имам в България и абсолютно нереално ми е кога и дали изобщо ме мога ще пътувам към Киев?

# 109
  • Варна
  • Мнения: 137
Изчакайте Виктория да ви отговори, конкретно. Наистина се бавят съобщенията по имейл  с по една, две седмици. А може да си запишете час за консултация сега на 02/06 - 03/06, ще идват в София, ако има още места.

# 110
  • Мнения: 67
Имам едно питане по повод невъзможността от пътуване към Киев. Ако не успея да пътувам за предплатени авансово /5000евро/ 5 опита знаете ли дали има възвръщаемост на сумата? Писах, но нямам отговор и исках да чуя Ваше мнение или дали сте имали опит в това. Също ако се направят 5 опита и има неуспех дали евентуално наистина връщат сумата, или просто е тип реклама. Много голям проблем имам в България и абсолютно нереално ми е кога и дали изобщо ме мога ще пътувам към Киев?
Не мисля че се връщат парите. Прочетете си договора там всичко е описано. Възможност за пътуване има . Има много опции. Въпроса е дали Вие искате в тези условия. Те пътуват в момента към България и със сигурност ще Ви отговорят когато могат.

# 111
  • Мнения: 2 580
Ако имате пет неуспешни опита, връщат парите. Имало е такъв случай и наистина са го направили.
Иначе в договора си пише при отказ на клиента колко процента от парите се връщат. Зависи на кой етап си, дали опитите са започнали или се отказваш преди това... описано е всичко. Прочетете си внимателно какво пише.
Не искам да цитирам моя договор, за да не ви подведа, може вашия да е по-скорошен и да има промени.
А Виктория ще отговори, просто няма да е веднага, защото това не е спешно. Знам, че парите са важни, но все пак за клиниката са по-важни започнатите опити и бебетата, така че те са с приоритет.
А може и да се е загубило писмото. На мен се е случвало да не се изпрати или да натисна грешен бутон от телефона.
Така че, изчакайте една седмица и пишете пак.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 137
Момичета, аз имам въпрос! Разглеждам базата с данни, но не виждам кръвната група на донорките?Исках да задам да ми излязат само тези, които са с моята кръвна група и така да стесня търсенето.

# 113
  • Мнения: 2 580
На нас ни казаха кои са най-подходящи, след като си избрахме десетте.
Може би не могат да пишат кръвната група на донорките, защото това е медицинска информация и нямат право да я казват на всеки.

# 114
  • Мнения: 753
Аз така и не разбрах каква кръвна група е донорката.
Когато избрах кандидатките , при мен бяха 7, ми отговориха че само 2 са подходящи за нас. Тогава попитах... какво значи това?
Отговориха , че са нашите кръвни групи , че не са в процедура с друга двойка и че не са бременни или изчерпали лимита за донорство.
Така че повече си изберете! 10...12 поне.
Аз съм А ,а мъжа ми Б.
Исках да взема кръв на малкия за да видим каква е....и по това щях да разбера Донорката каква е, но от лабораторията казаха , че след третата година на детето може да се взима кръв за кръвна група. Първо , че количеството е сериозно за едно малко телце и второ че подгрупите  се наместват на 100 % след третата година. Така че, ако не питате или ако не Ви отговорят....ще почакате и още 3 години после Wink

# 115
  • Варна
  • Мнения: 137
Попитах, защото с предишен опит в друга клиника избирах по кръвна група. Трябваше да съвпада с моята. Различни клиники, различни методи. А относно бройката мога да избера между 3 и 5 момичета. Де да можех и 10 бих посочила.

# 116
  • София
  • Мнения: 7 482
Кръвната група на донорката не е задължително да съвпада с тази на майката. Важното е резус факторът да е същият, за да няма резус конфликт по време на бременността.

При нас първата донорка беше с кръвната група на таткото, а втората - 0. И в двата случая детето щеше да има кръвната група на таткото.

Ето схема

# 117
  • Мнения: 102
Здравейте и от мен. И аз в тази тема за съжаление. Прочела съм всичко, даже съм с първи неуспешен опит.
Надявам се вторият път да е нашият.
Платили сме за два опита.
На мен Виктория ми каза, че е важно кръвната група да е моята или на партьора и съответно може и универсалната която е 0. Ние и двамата сме А. Аз съм отрицателен резус.
Можех да избирам до десет момичета март месец

# 118
  • Мнения: 753
Не се отчайвай ! Следващият опит ще е Вашия!

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Момичета, има ли някой в процедура за сурогатно майчинство или да е минала такава в Биотекском? Ще се радвам да ми пишете на лични

Общи условия

Активация на акаунт