Дядо си намери баба, какво да правя?

  • 6 350
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 308
За всички е просто студентка- квартирантка/ наемателка, която се е заседяла малко по дълго от следването си. Тва че обслужва хазаина си вечер в спалнята явно е дълбока тайна за всички в обкръжението му, че и нейното.

# 136
  • Мнения: X
Толкова й е хубаво, че втора тема пуска.

Чакайте да пусна тема, в която описвам колко ми е хубав живота и нямам проблеми. Поне да се похваля!

# 137
  • Мнения: 2 636
Толкова й е хубаво, че втора тема пуска.

Чакайте да пусна тема, в която описвам колко ми е хубав живота и нямам проблеми. Поне да се похваля!

В такъв живот няма интрига. Вкарай малко драма също, несподеленост, терзания... Така ще се получи Wink

# 138
  • Мнения: 168
Историята става все по - хубава, това бил сина на жената, а жената била забременяла от моя хубавецт, преди 23г. 
Просто не намирал смисъл да ми казва за тях, понеже не е искал от нея дете, а тя го излъгала че била на противозачатъчни, а след това не искала да маха детето, за това нищо не му казвала, били са само около 2 месеца заедно общо , разбрал за него вече когато бил на 5 г. От което бил много афектиран от постъпката и, и засрамен......
Бяхме си разменили профилите с момчето и направо реших него да питам.
Подробностите са от дядо :д
И все пак стана на вашето, скъсахме Simple Smile

# 139
  • Мнения: 771
Отървала си се!

# 140
  • Мнения: 9 951
Ей, за пореден път! Форумът е ГО-ЛЯ-МА работа!

# 141
  • Мнения: 2 289
Този дядо ако не е някакъв мит, е егати дядото честно! Може спокойно да се окаже дядо на половината форум, да спи с 1/3 и на останалите татковците им да точат лиги по него. 🤣🤣

# 142
  • Мнения: 5 344
Ейййййй евала!
Хахха, да бе, да. Ще спите ли вие с някой, дето ви прави кефа на Коледа и на рождения ден. Айде, чак толкоз зор не бих си дала 🤣

# 143
  • Мнения: 5 631
Това момче майка му ти го представи като свой племенник, в негово присъствие?

# 144
  • Мнения: X
Честито Blush
Успех ти пожелавам занапред и да откриеш мъжа на мечтите си, с когото да живеете щастливо Heart

# 145
  • Paris, France
  • Мнения: 14 439
Историята става все по - хубава, това бил сина на жената, а жената била забременяла от моя хубавецт, преди 23г. 
Просто не намирал смисъл да ми казва за тях, понеже не е искал от нея дете, а тя го излъгала че била на противозачатъчни, а след това не искала да маха детето, за това нищо не му казвала, били са само около 2 месеца заедно общо , разбрал за него вече когато бил на 5 г. От което бил много афектиран от постъпката и, и засрамен......
Бяхме си разменили профилите с момчето и направо реших него да питам.
Подробностите са от дядо :д
И все пак стана на вашето, скъсахме Simple Smile

Направи го на сценарий за сапунка. Ще забогатееш, поне!

Ей, какви пързалки имаше едно време!

# 146
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
И двдовците бяха други, не ядяха на пейка курабийки 🤣

Първо терапия, после нова любов.

# 147
  • Мнения: 6 188
Ъмм, момент дали разбрах - този син на бабата, която забременяла от дядото е всъщност негов син или има друга сюжетна линия в индийския сериал?

# 148
  • Мнения: X
Сега Хуан Карлос ще проходи, Мария Игнасиа ще му признае чувствата си, а злата свекърва доня Бегоня ще даде благословията си!

# 149
  • Мнения: 168
Ъмм, момент дали разбрах - този син на бабата, която забременяла от дядото е всъщност негов син или има друга сюжетна линия в индийския сериал?

Жената е била на 30 и кусур години когато забременяла от дядото, а с нея не се познаваме, дядото ми представи сина си очевидно за племенник на въпросната жена

Общи условия

Активация на акаунт