Карта за играчките на Памперс-откъде?

  • 41 345
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
на моите няма  Confused има отстрани една коала и под нея пише фишер прайс  newsm78

# 16
# 17
  • Мнения: 2 849
Имаме ги и трите кубчета ,много са забавни и здрави .

# 18
  • Мнения: 7 803
eeeee други са нашите мечета  Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
такива са си мечетата Wink поне не ми направи впечатление да са по-различни, намират си се отстрани, не от тази, от която се отваря, а от др-та страна, поне на джъмбо пак са там...не може да няма при теб, вчера ги гледах на нашите памперси...

ние имаме само червеното кубче от играта със сърчицата и му се радва бебото доста Wink

# 20
  • Мнения: 11 607
Рекламата е във втори брой на Моето дете, но задната корица. Преписвам....

Купете пелените Памперс, съберете определия брой мечета от опаковките Памперс, залепете ги на специалната карта,която сте получили в магазина или в родилния дом. Изпратете данните си и я изпратете в плика, който сте получили с нея. И съмсем скоро, възможно най-бързо, избраната от вас играчка Фишер Прайс, ще пристигне направо във вашия дом!

Нищо друго и хубава голяма картинка има на корицата, още един текст обща реклама и снимка на трите играчки! Чак ме е яд,че не купувам памперси вече и ще се лиша от хубавите играчки!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 363
днес питах за тези карти и в Билла и в Метро - изобщо не знаеха за такава промоция. Sad

някой разбра ли откъде може да се сдобием с тях?

# 22
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Я да се разпиша и аз

# 23
  • Мнения: 270
И аз купих от Била голям пакет,на който има 2 мечета,но в магазина никой нищо не знаеше за такава игра.Това е много интересно,при условие,че там в момента тече промоция на Памперс.В крайна сметка от къде наистина можем да получим карта за участие? newsm78 Дано се включи някой,който е по наясно.

# 24
  • Мнения: 11 607
То не стига,че има карта, ами и в рекламата пише,че и специален плик трябва да има за целта!  newsm78

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Звъних до Проктъл&Гембъл-и там са много в час #2gunfireПрепращаха ме от тел на тел, докато накрая се оказа, че номерът на колежката, която отговаря за картите дава заето #Cussing outУчтиво ме помолиха да звънна по-късно. Тел е 02/917 46 00. Така че, може да ги атакувате. Аз ще звъня пак, но сега трябва да излизам, така че ще е следобяд. Ако някой до тогава разбере нещо-да пише Hug

# 26
  • Мнения: 270
И аз не мога да се свържа с този телефон,който е посочила микки. Sick
Дайте идея какво можем да направим,че на мен лично ми омръзна да ни правят на балъци.

# 27
  • Мнения: 7 803
те и тук понякога се скатават. не памперс де. имаше например на милупа игра, но само на сайта им имаше инфо и никъде другаде. сега има на алете и бюбхен, ама пак само на сайта им  Shocked даже продуктите свързани с едната игра ги няма в търговската мрежа

# 28
  • Мнения: 134
В детските online магазини за играчки намерих тези на Fisher price, които са на снимките на корицата на сп-е "Моето дете" с играта на Памперс. Първите 2 - топката с патето и пеещите животни са по 19 лв, а музикалния жирафс кубчета е с по-големи размери и струва 55 лв  Sick, колко ли мечета ще искат за него ? newsm78
Аз имам 6 мечета до тук, дано поне за патето ни огрее, но като начало май трябва да се сдобием с тези карти и пликове, а в нашето градче в магазините и аптеките предлагащи пелени Памперс не са чували дори за подобно нещо  #Cussing out
Така че мами от по-големите градове на вас разчитам за инфо

# 29
  • Русе
  • Мнения: 278
И аз се абонирам
Много ми беше чудно защо няма на опаковката поне едно малко надписче  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт