Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (4)

  • 37 181
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 53
Моят болничен си беше 14 дни от личния с вирусно заболяване , бях го предупредила за ин витро , но пак си пуснал вирусно .Не сме имали абсолютно никакви проблеми .
След пункцията ти трябва 3 дни да си почиваш и лежиш особено ако искаш и можеш да правиш свеж трансфер

Вие няма да имате проблеми, клиниката, която е направила инвитро на жена с вирус - тя ще има проблем. Има законови изисквания да не се правят процедури при наличен вирус.
Ами не , никой нямаше проблем

# 706
  • Мнения: 726
Няма как да знаете дали след месеци не е направена проверка и дали не са имали проблем. И да не са имали - било е на късмет, а не заради "отговорните" действия на ЛЛ. Просто си взимайте болничния за нещо друго, не е нищо сложно.

# 707
  • Мнения: 676
Когато аз взимах болничен специално питах Станулов дали диагнозата има някакво значение, защото бях прочела тук, че не трябва да е вирусно. Той каза, че не работят със здравна каса и няма значение. Помолих ЛЛ да напише дископатия все пак, но това ми каза Станулов.

# 708
  • Мнения: 1 388
Няма как да знаете дали след месеци не е направена проверка и дали не са имали проблем. И да не са имали - било е на късмет, а не заради "отговорните" действия на ЛЛ. Просто си взимайте болничния за нещо друго, не е нищо сложно.
Ами клиниката да е предупредила пациента, той няма как да гадае.

# 709
  • Мнения: 53
И аз мисля , че ако беше толкова фатално щяха да ни предупреждават  .особено в клиниката Афродита са много стриктни и всичко е подробно описано.

# 710
  • Мнения: 102
Здравейте,можете ли да ми кажете ако ви е положителен теста след трансфер,д-р Станулов кога ви вика на първи преглед?

# 711
  • Мнения: 1 435
След 10 дни

# 712
  • Мнения: 1 676
Здравейте, станах от дивана и при преместване в леглото се сещам да се отчета. 😁 Аз си свърших противозачатъчните и чакам цикъл в рамките на седмица. След това преглед и се започва! Много се вълнувам! За първи път ще правим ин витро и ще сме с донорска яйцеклетка. Дано в края на месеца вече да чакам резултат!!! Още не ми е ясно дали/какви лекарства и как ще ги приемам. Следя темичката и още няколко други ежедневно! Успех пожелавам на всички момичета!!!

# 713
  • Мнения: 1 521
Mama2288, пожелавам ти много успех! Ще се случат нещата. Само си почивай, мисли позитивно и бъди внимателна след трансфера. Довери се на лекаря и чудото ще се случи. Инвитрото не се оказа страшно за мен, чакането преди и след него бяха.

# 714
  • Мнения: 415
Mama2288, всичко ще е наред. Успех ти желая от сърце. ❤❤❤

# 715
  • Мнения: 123
Вземете си 1,2 опаковки Естрофем да си имате,че го изписват,а го няма по аптеките.Успех!
Здравейте, станах от дивана и при преместване в леглото се сещам да се отчета. 😁 Аз си свърших противозачатъчните и чакам цикъл в рамките на седмица. След това преглед и се започва! Много се вълнувам! За първи път ще правим ин витро и ще сме с донорска яйцеклетка. Дано в края на месеца вече да чакам резултат!!! Още не ми е ясно дали/какви лекарства и как ще ги приемам. Следя темичката и още няколко други ежедневно! Успех пожелавам на всички момичета!!!

# 716
  • Мнения: 53
Здравейте, станах от дивана и при преместване в леглото се сещам да се отчета. 😁 Аз си свърших противозачатъчните и чакам цикъл в рамките на седмица. След това преглед и се започва! Много се вълнувам! За първи път ще правим ин витро и ще сме с донорска яйцеклетка. Дано в края на месеца вече да чакам резултат!!! Още не ми е ясно дали/какви лекарства и как ще ги приемам. Следя темичката и още няколко други ежедневно! Успех пожелавам на всички момичета!!!
Ако започваш процедура се ходи 1 седмица преди да ти дойде , за микробиология и евентуално цитонамазка . Успех

# 717
  • Мнения: 1 676
Благодаря ви много, момичета! Ще си взема естрофем, май няма да е излишен. Нека на всички се усмихне щастието сроко-скоро и да чакаме с една идея по-спокойно, но вече да прегърнем бебенцата си!

Не знам нощните емоции ли са дали резултат, но сънувах едно бебенце и повечето ми роднини на едно място, още го помня добре. Даже малко се стреснах като се събудих.

Лек петък и хубава почивка!

# 718
  • Мнения: 38
Момичета, колко време преди ЗЕТ се започва с хапчетата? Кой ви назначава дозите фраксипарин, клексан, Натаспин...

# 719
  • Мнения: 220
Здравейте, момичета, започвам от днес стимулация по къс протокол при д-р Станулов-225 Мериоферт. Искам да ви попитам, колко пъти се пускат хормони по време на стимулацията ориентировъчно и кои дни?

Общи условия

Активация на акаунт