Йоркширски териер - тема 13

  • 24 706
  • 525
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 705
Някой да каже нещо за бълхи на йоркита.Нашият е с пепита накапан преди 15 дена, но от няколко дена се чеши. Всяка година по това време има много котки пред и  зад  блока   ,където ходим да се разхождаме.

# 16
  • Мнения: 2 629
Фронтлайн са добри, само че не знам дали има за дребни кученца. Има една друга марка със същата съставка на Фронлайн около 7лв.

# 17
  • Мнения: 705
#16  Сложено му е адвантикс  на байер, но пак се чеши .Интересуваме за бълхи нещо .

# 18
  • Мнения: 1 532
А има ли бълхи ,или само се чеше?
Моите се чешат след поставяне на пипета за обезпаразитяване или ако имат някаква непоносимост към храна или козметика.
Ако има бълхи,щом има за обрзпаразитяване сложено преди 15 дни ,след като го ухапят ,трябва да са умрели...

# 19
  • Мнения: 705
А има ли бълхи ,или само се чеше?
Моите се чешат след поставяне на пипета за обезпаразитяване или ако имат някаква непоносимост към храна или козметика.
Ако има бълхи,щом има за обрзпаразитяване сложено преди 15 дни ,след като го ухапят ,трябва да са умрели...
Не намирам,но преди като се чешеше и беше на груминг ми казаха,че са намерили.Тогава търсих и не видях както сега.Може и да е от  накапването,но има бълхи  пред блока.

# 20
  • Мнения: 2 629
Здравейте. Искам да попитам какво правите когато се храните и вашето куче ви лае под масата и иска да се качи при вас. Казвам не, не може обаче не ме слуша.. 😪

# 21
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Нашето не лае, но винаги клечи до масата и до теб с надеждата да изпадне нещо. Никога не му даваме, но продължава да си виси. Не му обръщаме внимание. Ако лаеше, бих го затваряла в друга стая, докато се храним като мярка, после да го пускам и да видя как се държи, ако продължава да лае, пак в др стая и така, докато се научи.

# 22
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Здравейте. Искам да попитам какво правите когато се храните и вашето куче ви лае под масата и иска да се качи при вас. Казвам не, не може обаче не ме слуша.. 😪
Лае, защото му обръщане внимание (казвате му "не"). Някои кучоци са по-емоционални от други и лаят.
Опитайте се да се правите , че го няма и ще се получи. Малко е трудно, защото са мънички и сладички, но няма друг начин Grinning

# 23
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Здравейте и то мен в новата тема! Страхотни сладури сте пуснали тук. Аз нямам идея как да пусна снимка да ни видите. Предните седмици имах малко притеснения. Лолито лепна летен вирус. Повърна един път и един път разстройство. Но Слава Богу, вече е ОК. Йорковците са си като бебета и това е . Много грижи и са глезльовци. Да са ни живи и здрави! Дойдох тук да ви споделя, че трябва много да внимавате с тези капи АДВАНТИКС. Оказа се, че много често кучетата получават реакция от тях и не спират да са чешат. Сменете ги с фронтлайн и няма да е така. Това ми го сподели вета, защото и ние бяхе с адвантикс и кучето се побъркваше да се чеше от тях.

# 24
  • Мнения: 2 629
Здравейте, на всички отново. 😁Да ви питам, от къде купувате панделки за вашите йорковци 🐾, гледах в интернет но 1 панделка 2,50бр като ми се вижда много за 1бр при положение, че може да я изгуби. Дайте препоръки от къде взимате,от алито евтино но много се чака и не се знае дали ще дойде. 🤗

# 25
  • София
  • Мнения: 1 326
Погледнете и в магазинчетата "за левче". Обикновено има всякакви подобни шнолки, фиби и панделки.

# 26
  • Мнения: 2 629
Благодаря ти, не се бях сетила. 😁🐕‍🦺
Погледнете и в магазинчетата "за левче". Обикновено има всякакви подобни шнолки, фиби и панделки.

# 27
  • Мнения: 2 629
Здравейте пак от мен. Забелязвам странно поведение на кучето ми, преди си ходеше на пелената без проблем, бях купила с мириз на трева. Тя свърши и взех от обикновенните, от както ги смених ходи извън нея. Рядко ходи на нея. Казуса е следен ходи по голяма нужда на пелената на ъгъла обикновено, пиша извън пелената... 🤷‍♀️
#кучешкиистории😬

# 28
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
С мирис на трева ли? Много ме заинтригува. Тук нямаме такива. 😂 Обикновено на лавандула или на сапунче миришат. Нашият също чат пат пишкаше точно на ъгъла на пелената. Взех му по-голям размер, малко да излизат извън подложката и вече го нямаме този проблем. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 629
Да с мириз на трева, жената ми ги препоръча. И тъй като бяха свършили, купих обикновенните пелени. И не знам на пук ли ми прави... 😬, голяма пелена слагам, пак не цели, отива душка подминава и пиша на супер малко разстояние от страни нея. Примерно днес тъкмо измих пода и се изпишка 😕. Честно не знам какво и става, преди 20 дни ходеше без проблеми не ми е правила бели на ден по няколко пъти... 🤷‍♀️😒
С мирис на трева ли? Много ме заинтригува. Тук нямаме такива. 😂 Обикновено на лавандула или на сапунче миришат. Нашият също чат пат пишкаше точно на ъгъла на пелената. Взех му по-голям размер, малко да излизат извън подложката и вече го нямаме този проблем. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт