Нови отношения

  • 6 229
  • 189
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте. От известно време (няма и месец) имам човек до себе си и се чувствам много заредена и ентусиазирана, НО отсреща не виждам същото вълнение и това ме кара да се замисля аз ли избързвам  или просто половинката ми изостава с темпото..  След няколко срещи правихме секс, като след това нищо не се промени в отношението му - продължава да ме търси, да е мил, но не виждам промяна тип влюбен мъж. А при мен е точно обратното, след секса започнах да го харесвам още повече и дори съм влюбена, искам да ни се получат нещата и му го казах в прав текст.  Все още не ме е представил пред близките си под предлог, че е рано. За секс не е рано, но за тези неща явно е.
Въпроса ми е как се разбира дали мъжа има някакви намерения към жената, освен сексуални и какво се очаква от мен всъщност - да забавя темпото ли?

# 1
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Е, как след няколко срещи и секс ще искаш да те запознава с родата? Я се осъзнай!
Аз на негово място ще избягам.
Приличаш на лепка .

# 2
  • Мнения: 36
Пред приятели.... това имам предвид

# 3
  • София
  • Мнения: 28 787
И според мен избързваш. Как за по-малко от месец вече реши, че трябва да те запознава с някого?

# 4
  • Мнения: 5 579
Няма и месец? Ти бързаш, да.

# 5
  • Мнения: X
Според мен има чувства, просто не ги показва така открито както ти. Щом е мил и се държи добре с теб, не виждам проблем.

# 6
  • Мнения: 4 961
Ако използваш секса, за да го накараш да се влюби, доста лоша тактика. Това действа само при жените.
Бързаш и ще го изплашиш. Забави малко темпото.

# 7
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Сори, но само защото си спала с него няма да те представи на мама, роднини и приятели.
Какво е това бързане, още малко направо ще го питаш кога ще ти предложи брак.
Не бързай и не влагай толкова чувства и емоции, сега се опознавате .
Прекарвайте приятно времето си заедно, дали ще излезе нещо само времето ще покаже.

# 8
  • Мнения: 588
Първият ми въпрос е, на колко години сте, защото и това има значение. Не е рано за по-зрели хора, които знаят какво искат от човека отсреща и особено след като са правили секс вече. За мен това трябва да е връзка и няма значение дали е минал месец или година. Защото ако след първия месец е плах и нерешителен и дори не знае как да продължи, как ще се промени отношението след година?
Моят съвет е, на първо време се успокой малко и дай на себе си срок в който да не повдигаш въпроса за чувствата му към теб, за да не изглежда че бързаш. След това със спокоен тон може да поговориш и да кажеш какво искаш ти и дали сте на едно мнение. 

# 9
  • Мнения: 36
Аз съм на 29, а той на 26.

# 10
  • Мнения: 168
Явно си от жените които се влюбват бързо, или поне си мислят, че са влюбени.
За по-малко от месец как е възможно да се влюбиш в някого, с когато все още не се познавате достатъчно добре?
Мъжете повече анализират и мислят, така че за да се влюби му дай време.
Хубаво е да си изясните помеждуси кое за него е пребързано и кое не е, и на какъв етап от връзкатата вече може да се случи, разбира се без да го плашиш с пребързаните си желания. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 961
Пф... Мъж на 26, с когото си по-малко от месец... И очакваш да те запознава с родители и приятели като негово официално гадже?

Съжалявам, аз не виждам това да се случва в скоро време. Въоръжи се с търпение или търси още.

# 12
  • Мнения: 588
Ти си на зряла възраст, но според всеобщи клишета той още е малък (нищо че познавам 2ма, станали бащи на по 24 години). Разбирам те, но времето ще покаже и действията най-вече. Дай си реалистичен срок в който да очакваш сериозно развитие, но и да не е много дълъг този срок.

# 13
  • Мнения: 36
Приемам мненията, но не е ли нормално влюбен човек да показва по-сладки така да го кажем емоции, да иска да те покаже на всички, да е зареден, да няма търпение да те види, да те чуе? Аз не виждам промяна преди и след секса, точно това ми говори, че няма намерение за нищо конкретно освен секс. Аз съм от хората, които не могат да се контролират, когато са влюбени, все едно се пристрастявам към човека и искам да виждам същото.
Какво се очаква от мен занапред - да правим секс и да не говоря за чувствата си? Сериозно не знам.

# 14
  • Мнения: 4 961
Той просто може да е е влюбен. Казвал ли ти е, че те обича?

Общи условия

Активация на акаунт