Нови отношения

  • 6 241
  • 189
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 623
Три пъти, един път сред природата… втория път в хотел, останахме да спим там, но на сутринта тръгна “по задачи”. Третия път у дома и след това тръгна на дискотека. В хотела с преспиване се гушнахме и заспахме, но на сутринта нищо…

След болднатото си сменям съвета да караш бавно и полека, зарязвайки го, тоя е само за чук и бег.

# 181
  • Мнения: 18 389
Може да е отишъл да се похвали на приятелите. Grinning Каква кака е... Close

# 182
  • Мнения: 261
Аз се замислих, че след 21години брак още не сме се награбвали в царевицата. И с гаджетата ми преди това също. Дали имам още шанс за подобна романтика?
Уффф недей в царевицата че те листата много режат -ще ти надраскат дупето . Пробвай на мек райграс Simple Smile

# 183
  • Мнения: 32 406
Тя една позната си мислеше, че е мега яката романтика да прави секс на плажа.
Ми не всичко е като по филмите бре хора.
Аз примерно съм се опитвала да задуша брат ми с възглавница.
5 минути и тоя си диша преспокойно.
Оттогава не вярвам на филми, ама си ги гледам.

# 184
  • Мнения: 164
Тя една позната си мислеше, че е мега яката романтика да прави секс на плажа.
Ми не всичко е като по филмите бре хора.
Аз примерно съм се опитвала да задуша брат ми с възглавница.
5 минути и тоя си диша преспокойно.
Оттогава не вярвам на филми, ама си ги гледам.

А ако не дишаше? хахахах

# 185
  • Мнения: 1 250
Авторке, заключвай темата. Получи единодушие.
Не мислех да пиша изобщо, защото съм "леко" потресена от толкова напористи жени, в последните няколко теми, които четох тук.
Все пак искам да ти опиша ситуация. Решава, че няма к'во да се дърпа. Нанася се у вас да не е при майка. Продължава да си излиза по купончета. 1-2 деца му раждаш - той на дискотеки, мъжки събирания и риболов, ти вкъщи с постигната цел(щото твоите приятелки имат деца вече на тези години). Мислиш ли, че след година-две отношението му към теб ще стане по-добро и любовно, даже и да остане с теб?
Правете му анализ, колкото искате, интруверт или екстроверт е, за мен е простак, и си е показал отношението и оценката за нея - след хотела сутринта си тръгнал, щото има работа, а след е*ането у тях си е излязъл с приятели. Обърни ситуацията. Ти постъпвала ли си с някой така, ако искаш да го запазиш? Аз не съм.

# 186
  • Мнения: 15 195
Значи е простак, само защото не скача по свирката на авторката? Не съм съгласна.

# 187
  • Мнения: 9 019
Аз пък не разбирам защо тази нападателност към момчето. Не е нужно всеки секс и отношения да са супер дълбоки, романтични и да завършват с Менделсон. Това, че авторката се е влюбила, не ангажира младежът с реципрочност. В крайна сметка всеки има ангажимент първо към себе си.

# 188
  • Мнения: 1 250
Значи е простак, само защото не скача по свирката на авторката? Не съм съгласна.
Моите уважения към теб. Много точни коментари винаги. Но ти уговаряла ли си си среща някога с приятелки, след като правиш секс с някой? Калкулираш, 2 часа такова, после имам среща с приятелки. Никога не ми се е случвало някой да ме онода и да каже, че има среща после. Та даже и да е било без ангажименти. Все едно питие и някой разговор...

# 189
  • Мнения: 36 147
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт