Нови отношения

  • 6 242
  • 189
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 992
За мен ако един човек има сериозни намерения, нищо не пречи да запознае половинката с родителите си. Подчертавам намерения, в последствие може и да не се получат нещата, но в днешно време никой не очаква, че щом с някой официално се представяте като двойка, задължително ще се ожените и създадете деца.
А това, че не те е запознал дори с приятелите си, е още по-голяма червена лампа. Ако не можете да се забавлявате заедно и си делите свободното време между вас и приятели, не съм оптимист. Освен това никой не си избира родителите и може и да не иска да те стряска отначало с неговите, ако са някакви чешити, но приятелите си ги избира, така че..
Като прибавим и възрастта, не мисля, че иска нещо сериозно от теб.

# 46
  • Мнения: 41 871
Винаги съм мислила, че няма нужда от преждевременно запознаване с родители. Само неприятност после, ако не тръгнат нещата. Когато се види, че връзката вече се е задъкбочила, тогава.

# 47
  • Мнения: 5 057
Е то не може всяка срещната да се води при родителите. Тоя жест олеква, както към дамата, така и от страна на родителите и вече не показва никакви сериозни намерения, а обикновения протокол, по който минават всички приятелки. В някакъв момент ще стане поредната, което не е по-добре. А и какви сериозни намерения? Те за по-малко от месец не знам дали и бащиното име си знаят...

# 48
  • София
  • Мнения: 29 003
Той хубаво да запознава половинки, третинки и подобни с родителите, но малко е рано да разбере дали тя е такава.

# 49
  • Мнения: 4 975
Връзката ви е от няма месец. Защо бързаш?!
Вие още не сте се опознали, че и родители да намесвате.
Радвай се на случващото се, а времето ще покаже.

# 50
  • Мнения: 10 030
Здравейте. От известно време (няма и месец) имам човек до себе си и се чувствам много заредена и ентусиазирана, НО отсреща не виждам същото вълнение и това ме кара да се замисля аз ли избързвам  или просто половинката ми изостава с темпото..  

За мен ако един човек има сериозни намерения, нищо не пречи да запознае половинката с родителите си.
А това, че не те е запознал дори с приятелите си, е още по-голяма червена лампа. Ако не можете да се забавлявате заедно и си делите свободното време между вас и приятели, не съм оптимист.

Unicorn 88,
Какви половинки, какви 5 лева, познават се от вчера.
На love bombing ми прилича нейното, и ми светват цяла редица червени лампи.
Месец е нищо. Ни-що.

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 20:42 от Dez

# 51
  • София
  • Мнения: 8 031
За мен също е рано за запознанства с когото и да било. Ако някой ми повдигне такъв въпрос след няма и месец, сериозно бих се замислила дали да не си плюя на петите. Но аз като цяло не съм фен на лепкави отношения, за друг може да е ок.

# 52
  • Мнения: 469
Ами, ма как тъй ще забавяш темпото, гледай как хубаво спринтираш към финала Joy
Пък и кво се мота тоя нещастник, да отива за пръстен другата седмица.

# 53
  • Мнения: 1 073
Аз все още не разбирам защо се очаква поведението му да се промени след секса?

# 54
  • Мнения: 9 913
От репликата на авторката “преди секса”, “след секса” ми се струва, че са го правили веднъж. Макс два пъти. Кой младеж/млад мъж би запознавал родителите си и приятелите си с момата след всяко първо оножд@не? И самият секс откога отключва като с магическа пръчка чувства и планове?

# 55
  • Мнения: 3 045
Със сигурност ще взривя с изказването си, но аз мисля, че след месец познанство е рано дори за секс, ако ще се намесват чувства и отношения, а вие говорите за запознанство с приятели и роднини...

# 56
  • Мнения: 992
Съжалявам, аз просто споделих, защото съм си такава. Никога не съм и не бих започнала връзка с мъж само за секс, или  с идеята да е временна, защото мъжът не отговаря на критериите ми. И съм се надявала да има развитие. Следователно не бих имала нищо против да го запозная с родителите ми още от първия месец. Да не говорим, че доста бих премисляла нещата, ако се окаже, че човекът не се разбира със семейството си.

# 57
  • Мнения: 18 390
Може пък семейството да не е образцово. Ако тате и мама имат навика да се карат пред гостите, някой пие доста или нещо подобно, и момъкът се бои да не го изложат?

# 58
  • Мнения: 6 861
Ама ти като започваш връзка от къде знаеш дали ти отговаря на критериите? Смисъл на всички критерии. Да, на критерия за външен вид, поведение, интереси, хобита, секс, ок,някакви такива повърхностни неща, да, ама съществените неща как ще ги видиш за "няма и месец". Това е някаква фантасмагория.
Аз никога не съм запознавала гаджета с нашите. Само мъжа ми като реших, че ще заживеем заедно. Ама бяха минали 2 години някъде връзка.

# 59
  • Мнения: 15 206
Има разлика да вземаш бързо решение и да не премисляш. На 29 вече трябва да си я видял.

Общи условия

Активация на акаунт