СЕДМИ КЛАС предизпитна високоефективна!

  • 40 161
  • 895
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 542
Леле, неприятни новини.
Само да са здрави децата, точките ще ги докараме.

Утре им е празник на децата. Те вече са големи де и се чудя с какво да ги зарадвам. Засега само с макарони(сладки).

# 91
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 921
Много неприятно с болничките деца. Дано да минава бързо и леко.
Имам чувството, че всеки път щом започна да се филмирам заради НВОто, нещо се случва, за да ми напомни, че това са бели кахъри и че най-важното е само да сме здрави всички.

# 92
  • Мнения: 8 696
И аз се моля само да са здрави децата.
Наборката е вече много уморена, а и аз покрай нея. Да минават тези НВО-та и да продължаваме с живота си.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 3 662
Не знам какъв е вирусът при вас, но при нас си е Ковид. Днес светнахме и ние с девойката. Утре ще я водя на лаборатория , че от училище го искат заради карантината.

# 94
  • Мнения: 8 278
Бързо да се оправя малкото Скиорче. Не ми се вярва да е от доматения сос, по-вероятно да е вирус. Преди 2-3 години на едно състезание така се натръшкаха младежът и някои от съотборниците му - повръщане, температура. Изведнъж от нищото, а от другите отбори казваха "а, този вирус и през нас мина преди седмица".
Дано всички са здрави и кондиция за изпитите.

# 95
  • София
  • Мнения: 772
Скиорче, прегръдки на малкото скиорче! Дано му мине бързо и се върне у дома здрава!
Тези вируси с повръщане/разстройство са може би най-гадното нещо.

Рени, не стана както ти го пожелавахме, а? Дано и при вас е леко и безболезнено. Уф, че гадна работа!

Ама какво става с тия вируси - ковид, шарка, стомашни болки, температури? Ужас! Дали защото сега се "пазим" и само слухтим за болести и вируси или и предишни години е било така, в началото на лятото?

Всички болни да оздравяват! Hug

# 96
  • София
  • Мнения: 1 194
Всички болни бързо да оздравяват и всички да са в топ форма след две седмици! Има време, всичко ще се оправи, скиорче, рени!  Hands Pray

# 97
  • Мнения: 2 194
Скиорче, бързо да се оправя скиорчето.

Рениии, бива ли тъй, дано утре в лабораторното кажат, че няма.

Болестите с всяка изминала година стават все повече, а през последните няколко, са си целогодишно.
Аз си знам, че съм я изкарала едната шарка, за другата, майка ми не е сигурна дали съм, или не съм.

На всички болнички, бързо оздравяване и възстановяване.

А що се отнася до НВО - то, който го е измислил, предложил и приел, да си го навре, знаете къде. Това е най - тъпото нещо което можеше да измислят. На кого знанията са решили да проверяват, на децата или на учителите. Малко са тези които си вършат работата.

# 98
  • Майничка
  • Мнения: 12 696
Рени, да минава безсимптомно и безпоследствено!🤗
Скиорче, има такъв вирус в момента, дано мине бързо!

# 99
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 796
Оф бе хора стига с тези болести. С наближаването на НВО все повече изтръпвам като чувам такива неща.
Скиорче, Рени бързо да им минава на децата и да са здравички на изпитите.
Аз още се подвизавам в Пирогов и всеки ден казват "утре ще те изпишем", но още съм тук.
Иначе варицелата първо я изкара каката ни на почти 4години - изключително тежко с 1246753225 пъпки на всевъзможни места от тялото. При избиване на първата й пъпка започнах да подавам нейната лъжица и на набора, че той беше още на 5 месеца и само на кърма, но да я облизва. Почти веднага се зарази и той, но само с 3-4пъпки и един ден лека температура.
Дописвам някой има ли ПИ на Регалия по МАТ. Моля да ми го изпратите! 🙏

Последна редакция: вт, 31 май 2022, 19:42 от ninanb

# 100
  • Мнения: 8 696
И аз моля за ПИ на Регалия по математика. 🙏

На всички болни, пожелавам бързо оздравяване. За съжаление Ковида все още сериозно си върлува, но хората не си правят официални тестове, поне така твърди мой познат ЛЛ.

Тони, това последното, което си написала много ме развесели 😆, но напълно подкрепям мнението ти.

# 101
  • София
  • Мнения: 6 240
Регалия, математика, 2 част

Скрит текст:






Ще изчистя първата част и ще я пусна в пощата заедно с отговорите.

# 102
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 796
Mrs Jan много благодаря! Исках да те питам при един друг твой коментар относно пощата. Защо смяташ, че там е трито? Още през септември си играх много да подредя пощата по папки, предмети, материали. Не виждам да има изтрити неща.

# 103
  • София
  • Мнения: 6 240
Mrs Jan много благодаря! Исках да те питам при един друг твой коментар относно пощата. Защо смяташ, че там е трито? Още през септември си играх много да подредя пощата по папки, предмети, материали. Не виждам да има изтрити неща.

Освен ако не ползвам друга поща и от там да бъркам.
Картите с цитатите от произведения и репликите на героите, които аз съм сканирала и изпратила в нея преди три години, сега намерих само в изпратени, но не и в някоя от другите папки.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 121
И аз благодаря за Регалията и моля за решенията/отговорите, ако бъдат публикувани. Иначе ще ги проверим с госпожата.
Картите съм ги намирала в пощата, но не помня в коя папка. Едва ли е било в "Изпратени".
Тони, подкрепям за "завирането". Безумно е това, което преживяват децата и си позволявам да мисля, че някога беше организирано далеч по-добре. Включително с техникумите. Сега не смея да избера такъв за сина ми, защото не се знае дали ще може да следва каквото реши след това!
Нинка, Рени, на вас също стиснати палци да се оправяте бързо!

Последна редакция: вт, 31 май 2022, 22:40 от Ариана

Общи условия

Активация на акаунт