Какви са наемите в София?

  • 1 727
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Аз плащам 150 лв. в Хаджи Димитър....НО за гарсониера,старо строителство прилично направена.Въпреки това мисля че наема ми е много добър  Peace
Мисля,че можеш да вземеш около 200 евро   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 756
много зависи аз давам под наем гарсониера преустроена на двустаен, обзаведена ТЕЦ, ТЕЛ, на комуникативно място за 110 евро, като ценатта е ниска, и то отскоро я направих толкова, но сами наематели от много време и съм толерантна.Но скоро мисля да си сложа моето ,по4ти ново обзавеждане на спалнята да направя саниране, пПВЦ, и вътре ремонт и да се замисля за по висок наем,така 4е в този слу4ай важно е и комуникацията на мястото, мисля 4е не е лоша,има ли ТЕЦ И ТЕЛ И се консу;лтирай с брокер най добре Peace

# 17
  • Мнения: 1 679
Наемите в София са меко казано неприлични  newsm09

# 18
  • Мнения: 261
Здравейте и от мен
аз пък имам наемали в апартамент, който се намира в кооперация на бул.Д.Петков" и "Стамболийски"
апартаментчето е маломерен двустаен, обзаведен, без ТЕЦ и телефон
наемът който получавам е 300лв.

# 19
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Наемите тук са просто космически. Извинявам се на даващите под наем жилища, но просто не разбирам как някои могат да искат 200 - 250 Е за едностайно жилище в състояние кочина, а такива като мен да им ги дават. Бясна съм, защото в момента живея в такава кочина за 200Е и усилено си търся ново жилище, но повечето са такива.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мисля,че можеш да вземеш около 200 евро   bouquet
Peace

Наемите тук са просто космически. Извинявам се на даващите под наем жилища, но просто не разбирам как някои могат да искат 200 - 250 Е за едностайно жилище в състояние кочина, а такива като мен да им ги дават. Бясна съм, защото в момента живея в такава кочина за 200Е и усилено си търся ново жилище, но повечето са такива.
За 200 евро можеш да намериш съвсем прилично жилище.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
Наемите тук са просто космически. Извинявам се на даващите под наем жилища, но просто не разбирам как някои могат да искат 200 - 250 Е за едностайно жилище в състояние кочина, а такива като мен да им ги дават. Бясна съм, защото в момента живея в такава кочина за 200Е и усилено си търся ново жилище, но повечето са такива.
За 200 евро можеш да намериш съвсем прилично жилище.

Рени за съжаление е доста трудно. Има апартаменти за тези пари, но състоянието им е далеч от приличното.
Аз плащам 160 евро за маломерен двустаен и то намерен чрез познати.
Обиколих апартаменти за 180, 200, 220 евро - кочина е меко казано. Съгласна съм с Iramira.

# 22
  • Мнения: 153
И аз да се включа - ние сме под наем в Лагера в панелка. Апартаментът е 47 кв.(гарсониера) и плащаме 150 евро Sad да отбележа, че се водеше обзаведен и по този случай трябваше да водим битки с хазайката, за да си прибере нещата, който тя наричаше мебели..

# 23
  • София
  • Мнения: 2 356
Съгласна съм, че наемите са страшно високи и за мен това - 200-250 евро, е изнудване.
Ние сега плащаме 220лв за гарсониера в Слатина и виждам, че явно сме късметлии. За сметка на това сме лоялни, плащаме си сметките навреме, и определено смятам, че е по-добре хазяите да взимат по- нисък наем, но пък да са спокойни, че имота им ще се пази и няма да ги завлекат със наеми, сметки, ремонти.

Общи условия

Активация на акаунт