КАУФЛАНД - тема 58

  • 44 211
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Чехлите за баня са удобни,но не отговарят номерата им.Моето дете носи обувки 3 номер,а чехли взех 39 и му са добре

# 31
  • Мнения: 7 279
Тази вечер ( вече вчера) успях да оцеля "яки" цени на зеленчуци...отидох за ягоди, но разбрах, че са свършили още ранния следобед. Слагам в скрито "находките"
Скрит текст:

Салати- 29ст на касата-9ст
Гъби-1лв/500г-0.59
Чушки( Сиврия  и Бяла Долма)-по 0.99/кг
Ряпа Дайкон-0.39/кг
Грейпфрут-0.49/кг

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 435
Ваучерите в Кауфланд вече важат само за храна. От началото на седмицата не може да се купуват други нехранителни продукти.

# 33
  • Мнения: 54 413
Тази "мода" периодично излиза. Ще мине бързо.

# 34
  • Мнения: 17 986
Нищо не съм печелила аз още.
За ваучерите май е въпрос на настроение и на кой служител ще попаднеш. Винаги през годините е било така, някога всичко минава, дори цигари, някога се правят. Все едно може някой да каже кое с какво е платено

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
При мен не е минавало...делят сметката. В Л обаче някои неща минават.

# 36
  • Мнения: 3 535
За ваучерите
Скрит текст:
в Метро отвратително изчисляват какво може да се купи с ваучера до стотинка, за един сапун от 60 ст ще ти направят проблем

# 37
  • Мнения: 12 122
В Метро автоматично го изчислява системата им. Такива параметри са вкарани в нея.

# 38
  • софия
  • Мнения: 564
току що се свързах с националния клиентски номер - звъннах по повод сгрешената ми дата на раждане в профила /регистрираха ме като родена в 2021г/. веднага ме запитаха каква е реалната ми дата и я коригираха,докато говорехме. освен това запитах мога ли да участвам в играта за кола, като съм регистрирана от април - отговорът беше :"вече играете, щом имате карта". за детелинките не питах.

# 39
  • Мнения: 54 413
Толкова знаят и те. Как играеш? Нагледно да обяснят, не общи приказки.

# 40
  • Мнения: 179
Здравейте забелязвам няколко пъти намален сладолед 30 -50 % различни видове  гледам ги в годност но не посмях да купя според вас защо са намалени:thinking:

# 41
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Здравейте забелязвам няколко пъти намален сладолед 30 -50 % различни видове  гледам ги в годност но не посмях да купя според вас защо са намалени:thinking:
Е те няма как да продават с изтекъл срок продукти, всичко е в срок, но или скоро изтичащ, или премахват продукта, или е бил извън витрината и се е разтопявал... Може да е счупена кутията или сладоледа да е натрошен (ако е на клечка или фунийка)... Като цяло - намаляват продукт, който не е баш у ред.

# 42
  • Мнения: 4 685
Предполагам е имало проблем с фризерите, не рискувай според мен .

# 43
  • Мнения: 19 007
Сладолед Лешник взех, че ми хареса кутията и се вижда, че няма лед вътре. Не е лош, произведен в Белгия.

# 44
  • Мнения: 3 960
Здравейте забелязвам няколко пъти намален сладолед 30 -50 % различни видове  гледам ги в годност но не посмях да купя според вас защо са намалени:thinking:

За единични бройки са ти отговорили. Ако е цялостно намаление на някой вид сладолед, сигурно разчистват цяла партида.
Толкова знаят и те. Как играеш? Нагледно да обяснят, не общи приказки.

Те би трябвало да знаят. Може би участват всички регистрирани карти до крайния срок.

Общи условия

Активация на акаунт