Голям подарък чакам аз, две черти да видя в този час ! ~бебеправене 406~

  • 33 947
  • 828
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 050
Записвам се и аз. Сърдечни благодарности за темата и орисването! Честито на всички плюсчета с пожелание за успешен финал! При мен няма съществено ново. Мина ми прегледа в Турция, видяха се 7 фоликула, което за моята възраст (44) е добре. Изписаха ми една торба добавки и след един цикъл ме викат на втори ден евентуално за начало на стимулация. Пия си хапчетата, спазвам си режима за ИР и се надявам всичко да върви наред...

# 16
  • Мнения: 813
Благодаря за новата тема 💗

# 17
  • Мнения: 1 102
Дарлинг.. нямам думи за прекрасното ти орисване! Много истинско, много ценно, много докосващо! Heart Сърдечни благодарности!

# 18
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 383
Запис нищо ново при мен  чакам фертилити теста , ама не е готов ...

# 19
  • Мнения: 51
Здравейте дами. Запис и от мен. С благодарност за темата. И, Darling, благодарност за прекрасното орисване. Мен лично много ме трогна. А и самото споделяне е лично. Не всеки би го направил. Благодаря Heart

И нещо друго, за което вероятно ще бъда упрекната. Но не мога да премълча. Nasito, прави ми впечатление, че винаги даваш половинчата информация, включвания на парче и никога заинтересованост към другите момичета. То, не че е нужно. Но една от причините, поради която аз чета и пиша тук, е огромната емпатия. И липсата на такава, мен лично ме озадачава. Дори човек да е центриран в себе си, е добре поне да се споделят детайли, а не думи, хвърлени в пространството.

Аз не съм активна много откъм писане. И сигурно нямам право да съм така директна, но пък така го чувствам. И не го казвам с лошо. Но светът нито се върти само около мен, нито около някоя друга. Както казах, магията на темата е взаимността. И когато тя отсъства, за мен е някак.... Неудобно.

С най-добри чувства и доза молба за размисъл Heart

# 20
  • Мнения: 1 505
Fayona,дано да НЕ ти дойде и то за хубаво, стискам палци за предстоящите прегледи. Дано всичко е с добри показатели. Време е за четирилистна детелина.

Лисичкеее, честит рожден ден! Желая ти най-важното за теб и то в най-скоро време.

Дарлинг, постът ти е много емоционален, красив, аз вярвам, че чудото на Коледа е решило да се случи именно на вас. Когато нещо е писано да се случи, всичко се подрежда в тази насока. Спокойна бременност!

Рейв, благодаря за новата тема, пак е изградена с много любов и грижа.

Кактус, стискам ти много палци, вярвам, че е време и за вашето безгранично щастие!

Момичета, днес ми звънна ембриологът и имаме 8 оплодени яйцеклетки след пункцията вчера. Не знам подробности - качество и т.н., но се надявам да има достатъчно оцелели до следващите дни и да имаме за трансфер и замразяване с най-прекрасния резултат в края. Heart

# 21
  • Мнения: 1 495
Oще веднъж много ви благодаря момичета, много сте мили!
Аз утре имам час при лекаря и ще ви кажа как е минало. По мои изчисления съм в 5 г.с.
Имам доста симптоми - много често ходя да пишкам, а вечер сигурно ставам през 1ч. Няма го онова лекото бледо-розово зацапване. То се появи за няколко дни около датата на цикъла. С предната ми бременност се получи еднократно, а този път няколко пъти го имах. Подута съм и имам много газове, ако не хапвам всеки 2ч ми става лошо, гърдите са много болезнени. Изобщо изпитвам доста от симптомите.
Това ме кара да вярвам, че всичко се развива нормално, дано е така.
Darling, аз вярвам, още повече, че онзи ден майка ми прати снимка на щъркел, който видяла. Малко след това сънувах баба ми, че плете бебешко розово елече. Винаги, когато нещо ще се случва сънувам баба, винаги. И сега знаех, че е станало, и със синът ми я сънувах. И майка като беше болна от ковид сънувах баба как изгори в един огън една черна котка, дойде като гръмотевица от някъде, хвана я и я изгори. Малко след това майка се съвзе от ковид и оздравя.

# 22
  • Мнения: 1 751
Лисичке, честит рожден ден! Много щастливо бъдеще ти пожелавам, да си здрава и обичана!
Дарлинг, благодарим за поста и на Рейв разбира се, за хубавата тема. На всички в процедури, пункции и оплождания - да се изнасяте вече от тук Simple Smile Аз рядко пиша напоследък, че повишавам някаква квалификация, но си чета. Чакам си прегледа в събота. Прегръдки на всички.

# 23
  • Мнения: 2 629
Елиза по кометара ти за сънищата, аз също сънувам баба как ме гушка в къщата и вече я няма от 6 години, на нейния рожден ден загубих първото бебе... Идея нямам какво означава но я сънувам доста често така напоследък.. Малко се отклоних от темата.. 😁😆

Chaos ❤️❤️❤️🤗🤗 аз се сдържам от коментари, не те упреквам 😉даже те подкрепям в написаното

Mandaria успех с повишението и аз уча за държавен 😇

so close Супер бройка, 8 е числото на безкрайността, ще имате успех сигурна съм и ще се похвалиш с тлъсти черти. 🌷🌞🤞

# 24
  • Мнения: 2 239
Eliza. Честито и от мен.

Аз съм нова в темата, но като ви чета имам чувството, че inferiya повлече крак и новините са от хубави по-хубави почти ежедневно. Знаете ли, аз се записах, защото осъзнах че нещо не е много окей при мен въпреки, че не сме правили реални опити. И преди бях споделила, че дори и само с ММ някакси чувствам живота си пълен и дори малко се обвинявах за това. А когато посмея да се представя с деца съм зарината с момчета  (от едната крайност на другата. 😂😂 Не мога да опиша усещането понякога. В един момент се размечтавам, а в друг просто си обичам живота какъвто е.

Та това, което исках да кажа, следейки вас, е че видях и една друга страна на нещата и честно казано копнежът ви е заразителен, подкрепата сърдечна и затова мисля, че всяка една абсолютно заслужава да получи желаното.

Успех на всички с процедури и уау за яйцеклетките - страхотни бройки вадите!!

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 00:18 от Lygia

# 25
  • Мнения: 240
Darling , благодаря ти за орисването .🙏🏻
Да бъде !
Всеки път , когато си купувам превръзки си казвам този цикъл ще е последен 😃 взимам един пакет и си се навивам , че ще е така.

Инферия , честито ❤ .
Пожелавам ти една безпроблемна бременност. Повече положителни мисли и всичко ще бъде наред. 😊

Fun , успех утре !
Чакам те да се похвалиш с добър и качествен резултат. 🐣

Licorne , скоро се сетих за теб . Не си сама ❤

So close , чакам те с добри резултати . Стискам палци, показалци ... абе всички пръсти са стиснати .

Fayona , пожелавам ти само хубаво резултати на предстоящите прегледи .

При мен деня премина с проверка на тръбите ( без упойка ) .
Добре , че се навих по този начин да протече манипулацията😁 болката трае само 1-2 минути , но е търпимо.
Коментара беше непосредствено след прегледа. Всичко е наред ,и двете пропускат без проблем. Имам и 16 мм фоликул от ляво .
Прикачам и резултатите от пуснатите хормони днес 10-ти ден .

# 26
  • Мнения: 1 006
Момичета, честит празник на детето на всички от вас, които си имат вкъщи и на тези, които го очакваме с отворени ръце и сърца! Balloon

So close, стискам ти палци 8-те да са с превъзходно качество и да оцелеят всичките! Flowers Four Leaf Clover

Eliza, пиши като мине прегледа и сте видели точицата! Nature Star2

Mandaria, успех с повишаването на квалификацията и имаш стиснати палци за прегледа в събота! Flowers Four Leaf Clover

Jasmin, страхотна новина от проверката! Пожелавам ви уикенда да го хванете яйчицето и след 2 седмици да ни се похвалиш с положителен тест! Nature Sparkles

При мен за съжаление и този месец няма да бъде. Днес ми е 36-ти ден от средно 34-37 МЦ, но на теста все още си е самотна чертичка, така че просто ще си чакам търпеливо да дойде тези дни. Със сигурност ще се включа пак в петък/понеделник, за да ви кажа как е минало изследването и прегледа.

# 27
  • Мнения: 5 054
So close, стискам палци! 8 е чудесно число! Няма да правите свеж, нали?
Fayona, горе главата и смело напред! Правиш доста важни неща в момента за здравето си, така че е само за добро!

И аз да благодаря за тази тема. И честит 1 юни, Денят на детето. Нека следващият 1 юни е много по-смислен и празничен за всички ни!

Аз по същество също няма какво да кажа, чакам преглед(и) и трансфер този месец Heart Flowers Four Leaf Clover

# 28
  • Мнения: 2 487
Честит 1ви юни!
Fayona,стискам палци това да е последната самотна чертичка, която виждаш! Успех на прегледа! ❤️❤️❤️

Лисичкеее, честит рожден ден! Желая ти здраве, щастие и сбъднати мечти!

So close, стискам ти много палци! Благодаря ти за пожеланията! 😘
Имате страхотна бройка, надявам се да имате свеж трансфер и след 2 седмици да се похвалиш! Пожелавам ти и снежинки за братче/сестриче! 🍀🍀🍀
stonefaced, so close,вървим почти заедно! ❤️❤️❤️ На теб също стискам силно палци! При мен лечението на аденомиозата приключи(приспахме я), но се отложи пункцията, защото яйчицето беше избързало да се излюпи няколко часа преди прегледа 😅 Честно казано, това не ме разстрои, а излязох супер щастлива, защото няколко дни след това направихме важните биопсии. ❤️❤️❤️ Живот и здраве този месец ще е трансферът. Стиснете палчета да имаме едновременно СЕТ и ЗЕТ! Ще се постараем да го хванем този път! Друго различно е, че ще сложим "лепило".💖🙏

Mandaria, успех в начинанието! Разбира се и хубави новини от прегледа.

Жасминче, страхотна новина! Пожелавам ти да хванете яйчицето и съвсем скоро да ни се похвалиш!

# 29
  • Мнения: 590
Честита нова тема,  нека ни донесе само положителни емоции и положителни тестове разбира се!
Благодаря за старанието на рейв и за орисването на Дарлинг, наистина се разчувствах ! ❤
Кактусче , нямам търпение да ни се похвалиш с положителния тест ! Сииииилно стистнати палци , няма да ги пускам докато не гушнеш в ръцете си здраво и пухкаво бебенце !!!!
Jasmin това с превръзките и аз го правя , и винаги си взимам 1 малък пакет с надеждата в следващите 9 месеца да не ми трябват повече .
so close чудесна бройка! Пожелавам ти  8 бластоцистчета с 1во качество !
На всички момичета желая успех !
Аз днес съм рожденичка , пораснах с още една година,  и знам ,че догодина ще имам най-прекрастното същество на света ,което ще осмисли празника ми !

(Мм ми поднесе торта в 00:00)
Почерпете се виртуално за мое здраве !

Общи условия

Активация на акаунт