Голям подарък чакам аз, две черти да видя в този час ! ~бебеправене 406~

  • 33 952
  • 828
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 239
Dreamer Heart, честит рожден ден, прекрасна! Пожелавам ти догодина да празнуваш със своята сбъдната мечта! Аз също лятото ще стана на толкова....ама с разменени места на свещичките 😂
От сърце ти благодаря за пожеланията, да ти се връщат многократно! 🍀💖😘
Licorne, за теб наздраве и приятно прекарване довечера! Нека това ти е последната бутилка и следващата да е чак след раждането! 😊
Lygia, ти 89ти ли си 😁 Аз съм 90ти набор, но ще празнувам 23г. 😂😂😂
Мъжът ми на 3ти става на 30г., а на четвърти юни имам трима рожденика-свекър ми, баба ми и кумът ни 😅
funn, редактирам се, заради теб. Първо те прегръщам и ти пращам много положителна енергия! Много съжалявам за този развой, но не спирай да вярваш! Аз също имам проблем с качеството. Пробвайте да вадите на яйчица на напълно естествен цикъл, без Летрозол, без Естрофем, без нищо!!! Сигурна съм, че третият ви опит ще е на късмет! 🍀😘

Kactus, 89 съм да, ММ е 86. Младеем много, затова и с нищо не сме си давали зор. Дано и телата ни мислят така. Grinning Аз дори ако трябва да съм честна от скоро и свещичките да обръщам все едно и също се получава, хаха, но не исках да пропусна възможност за последно да се пошегувам.  Grinning Grinning

# 46
  • Мнения: 5 059
Момичета, моля ви, не взимайте мнението на потребител във форума за чиста монета! Диагноза не се поставя по лист хартия! Само си вредите после, притеснявайки се.

# 47
  • Мнения: 2 629
Когато и аз пусках изследвания за амх и на мен ми казаха, че съм с изчерпан резерв, включително и аг, но след консултаця с Калчев ми каза, че изобщо не е така. Такива са ми били резултатите от разликата в размера на яйчниците.
Подкрепям мнението на момичетата първо лекар и задължително преглед.

funn Горе главата момиче, не се отчайвай, прегръщам те. 🤞🌞🥰

# 48
  • Мнения: 105
Здравейте, момичета! Не знам дали ме помните, в предишната тема и аз ви се похвалих с хубавата новина. Сега съм в едно особено положение... Преди три дни ми се появи зацапване... Не знам дали да го нарека кървене, или зацапване, по-скоро е второто, защото засега не е в големи количества. Все пак е доста стряскащо и си е червено. Ходих на преглед - на ехографски и на гинекологичен - всичко се развива нормално, бебокът е там и си има сърдечна дейност, но пустото кървене не е сигурно откъде идва. Пия дуфастон (беше ми изписан още в началото заради киста на яйчника, която вече почти е изчезнала), но-шпа и витамин С и се надявам да отзвучи... Всички казват: "спокойно" и че важното е, че не е обилно и че нямам болки, обаче аз не мога да се успокоя и това е. Казват също: "каквото е писано"... И то си е така де... Пиша само за да си споделя тревогите и да ви помоля да стиснете едни палци всичко да се нареди!

Успех на всяка от вас - във всичко, през което преминавате! 

# 49
  • Мнения: 611
Belflower разбира се, стискаме палци всичко да е наред! Бъди спокойна, под наблюдение си, прегледали са те, казали са, че всичко е наред. Не мисля, че имаш повод за притеснение. Казвала съм го и преди - имам приятелка, която изкара цялата бременност с прокървявания, има си здраво и хубаво момченце.

# 50
  • Мнения: 1 409
Аз съм с високо ФСХ и ниско АМХ, но с 15 антрални фоликула. Следя темата с хормоните, но според мен Денис всява излишна паника понякога - това не е математика и не всяко високо ФСХ значи намален резерв. Хормоните са динамични и се влияят от различни фактори както и един от друг.
Стискам палци на всички ви за най-добрия развой на събитията!

# 51
  • Мнения: 581
Дриймче, честита да си! Жива и здрава, обичана и в най-скоро време мама!
Bellflower,  стискам палци всичко да е наред🤞
Fun , много съжалявам   , търси мнение от друг доктор ако трябва как да подобрите качеството!
Кактусче,  явно миналия месец ни е бил каръшки, дано този да е нашия!
Да не забравя честит ден на детето на всички деца, а на вече порасналите скоро да си припомнят ❤️

# 52
  • Мнения: 391
Момичета, да се включа и аз за темата за хормоните - Денис доста преувеличава, имам чувството, че при всяко тълкуване търси под вола теле. Бях си сложила половите хормони там, беше ми написала един ферман със сума ти и страшни неща, а моята АГ, която е опитна и ме познава от 15 години ми каза, че всичко ми е наред. Също ми прави впечатление, че на всяко ТСХ над 2 прави заключение проблем със щитовидна жлеза и на всяко изследване на захар и инсулин лепва по едно ИР. Не съм съгласна с доста от нейните заключения, подкрепени от лекари.

Стискам палци на всички, които са в процедури или не са! Дано тази тема ни е също толкова бебеносна!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 016
Bellflower, мисли позитивно. Много бременности започват със зацапване и завършват с преносване! Стискам силно палчета!

# 54
  • Мнения: 611
Благодаря, че толкова от вас се включиха с мнение за темата с хормоните, защото честно казано и аз доста се бях потиснала и уплашила от нея и дори АГ-то ми не успя да ме успокои.

# 55
  • Мнения: 2 622
Дриймче ЧРД,да си жива и здрава,и много щастлива !
Всичко,което си пожелаеш,скоро да се сбъдне! 💐🎂🥳

# 56
  • Мнения: 1 050
fun, на мен в Турция ми изписаха за подобряване на качеството на Я следните добавки: SEAQTEN, BIOSTERON (това е DHEA) и GONAMAX. Взимам още и витамин Д, магнезий и фолиева... Можеш да опиташ, поне няма да навреди..

# 57
  • Мнения: 1 506
Дриймии,Честит Рожден ден! Бъди все така позитивна, обичана и още много прекрасни изненади.

Stonefaced, Кактусче, благодаря за стиснатите палчета, мисля ви. Стискам и на вас максимално за още успехи. Кактусче, не се ядосвай, че се е спукал фоликулът, скоро ще направите трансфера.
Иначе ще опитаме в петък със свеж трансфер, но прогестеронът е започнал да се вдига, планира се опитът да е с по-лошо качество ембрионче, а хубавите да се замразят и ако се наложи - да се върне при  по-благоприятна среда. Стискате палци, може пък да стане с този опит! Аз искрено вярвам.

Jasmine, Успешна пункция и да има качествена яйцеклетка, която да се оплоди и развие страхотно.

Време е темата да стане още по-позитивна.

# 58
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 399
Фертилити теста излезе , едната колонка две са не знам какво е другото . Всичко ми е отрицателно .

# 59
  • Мнения: X
Момичета, форумът е за даване на насоки, информация, подкрепа, но не разчитайте на него да ви поставя диагнози. Понякога многото четене в интернет вреди и затова е добре да отсяваме информацията, която получаваме.

Има ли някоя от вас, която приема масло от вечерна иглика и спирате ли го след овулацията?

Общи условия

Активация на акаунт