Биберончета,колички и креватчета с нетърпение чакат наш'те сладки Януарчета!!!

  • 10 078
  • 267
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 385
Аз няма да идвам утре  Weary. Имам час сутринта в Тина Киркова за ехографа - дето ти го пускат бонос към лекцията им. Мислех че е днес и станах рано закуска - всичко - и добре че погледнах календара  smile3555
Малко се чудих дали да пропусна срещата си с вас, особенно като ви слушам какви ги разправяте за този преглед. Ама реших - ще отида  -все пак си е бонус  Laughing
magnoliamm, гласувах за вас. Стискам палци  Peace

# 46
  • Мнения: 333
mimi_81 имах пред вид, че са доста по-скъпички от цените на който аз ги взех, но пуснах сайта за да може мамите който се интересуват да разгледат и другите им разцветки. В сайта има и на други фирми.

Ох, аз трябва да тръгвам за даскалото.  wavey Хич не ми се мърда, но ще ходя, че малко ми остана и трябва да съм прилежна студентка.  smile3529

# 47
  • Мнения: 871
Ей мами, в петък ви оставих в старата тема, а вие днес сте на 3-та страница от новата. Тия нощни таласъми дето бродят из форумите са се постарали hahaha
То и аз бях снощи бродяга, но все още нямам компютър вкъщи иначе щтях да ви пиша. Моят мъж такова хъркане ми спретна снощи, че не можах да спя цяла нощ Crazy Crazy Идеше ми да го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Иначе с дишането и аз съм зле, биах ви споменала че на моменти получавам нещо като пристъпи на задух, ужасно чуство....
Ох на мен ми е последна седмица на работа и честно да си призная малко ми е мъчно....ама ми остава утехата че ще си гушкам бебо Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 861
о, тъкмо и аз тази сутрин се светнах, че съм се записала на ехограф на 12,12/вторник/ , та току що звъннах и си презаписах часа за следващата сряда за да не пропускам училището  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 689
Добро утро и от мен! То май стана вече за добър ден, Embarassed ама както и да е.
mimi_81, пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!   bouquet

А относно дишането, направо не ми се говори. Задъхвам се от най-малкото нещо. А като изляза на пазар или на разходка пуфтя като локомотив. И не само дишането ми е проблема, чак ми се преревава и имам чувството, че няма да успея да се добера до къщи ... а имам още около месец и половина   33uu

# 50
  • Мнения: 7 418
Аз няма да идвам утре  Weary. Имам час сутринта в Тина Киркова за ехографа - дето ти го пускат бонос към лекцията им.
Малко се чудих дали да пропусна срещата си с вас, особенно като ви слушам какви ги разправяте за този преглед. Ама реших - ще отида  -все пак си е бонус  Laughing

    Пак си струва да се възползваш от този бонус! PeaceИмат много добър монитор,така че можеш да видиш много повече неща,отколкото на други ехографски прегледи(ееее.... newsm78.не знам,всъщност къде си ходила преди,и какви са били мониторите там!).
    За мен това,в Тина Киркова, беше 5 по ред различен ехограф и най-сетне,като гледах на монитора,можех да виждам нещо.Иначе предишните(по други кабинети) бяха много размазани и не отчетливи!

# 51
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен!
Мерси за инфото, Гале. Засега сме момченце, но кой знае какво ще излезе накрая Simple Smile
Ето я какава количка съм харесала - http://www.preisroboter.de/ergebnis1578396.html, цвета е Поетик - искам да е свежа и весела Simple Smile
А аз съм принципно навсякъде, така че разстоянията не са никакъв проблем  Laughing
Лек ден на всички  bouquet

# 52
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета Hug
аз нещо маи се спрях с писането ама се надявам да наваксам Simple Smileнещо хи4 нямам кеф за писане,но ви 4ета редовно Mr. Green
аз утре заминавам с мъжо на съседния остров понеже в сряда съм на лекар.ще се срещам с доктора който ще ми прави секциото.да видим каква дата ще ми каже Thinkingа и да си видя малката колко е пораснала,4е ми стана мъ4но за нея ве4е.като се върна в сряда ще докладвам какво е казал.
mimi 4естита полугодишнина  bouquet

# 53
  • Мнения: 22
Здравейте, коремчета! За дишането-моята племеница  ми каза че дишам като разярен бик.  Много се смях, ама отстрани сигурно така изглеждам. Вчера моя бебешор направо ме издъни, спираше да рита само докато нашия татко пробиваше. Абе луда работа!
Някоя от вас да има болки отдолу все едно нещо те боде. Аз съм така докато ходя. Питах докторите било нормално.
Моя дивак пак почна да се върти.

# 54
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ninishte, бодито е от Пинокио в Дружба, ама аз съм накупила и други хубости, от други места, но да видим кога ще ги кача....

# 55
  • Мнения: 1 317
 При мен трудното дишане е придружено с ужасно сърцебиене  #Crazy
Даже една нощ спах седнала, защото само така можех да си поема мъъъъъъничко въздух.
 По темата - някой знае ли дали астмата е наследствена? Свекър ми е с астма, а сестрата на мъжа ми също е била с белодробно заболяване и малко се притеснявам дали има вероятност да се предават на поколенията тия неща?

# 56
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
eleonora_petrova, не се притеснявай - не е наследствено, и моя баща има бронхиална астма, появи се като беше на 36, благодарение на средата в която се налагаше да работи.
Повече информация за заболяван ето можеш да прочетеш ТУК.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 249
И аз се задъхвам така вече трети ден - две крачки и... все едно съм качвала стъпалата до петия етаж... Наскоро пък загубих равновесие... аз съм дребна и не напълнях много, но корема е доста голям, така, че голямо залитане падна докато се оправя. Щях да се пребия от едно навеждане  #Crazy

# 58
  • София
  • Мнения: 6 803
Добро утро!
Ние с Никол сме болни и сме си вкъщи, няма да идвам утре  Cry Cry Cry. Вчера тя беше с хрема и калица, днес и аз се разболявам. Ами талка е, направи 3 седмици на яслите здрава, то си беше време за ново разболяване, няма начин.

# 59
  • Мнения: 1 317
 KayRenn, благодаря за информацията  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт