Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 123 - юни 2022)

  • 92 553
  • 1 292
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 1 054
Хахаха, вярно, че е един, а аз бях решила, че са три.GrinningGrinningGrinning

# 1 276
  • Мнения: 602
И моите чаши от Шуменско пристигнаха, на мен ми харесват много. И за мое щастие се забавиха достатъчно седмици, за да си намеря бележката в ремонта. 😂
Попита ме дали чакам още, та явно още има за разнасяне в Пловдив.

# 1 277
  • Мнения: 3 151


Не знам дали играта на Велинград е споделяна. При покупка на 1 стек вода Велинград 1.5L търкаш скреч карта и можеш да спечелиш 2 броя Чаши. Всеки 2-ри печели

Чашите ми харесват , такива имам и от Банкя. До сега от 5 скреч карти 4 печеливши 🙂

Играта е за някои Търговски обекти в страната

# 1 278
  • Мнения: X
В брошурата на Лайф я има тази игра, но имам такива чаши от Икеа, пък и си наливам прясна вода от един извор. Още чакам да изтеглят от Боровец телевизора, кутията от няколко месеца стои. В нашия Лайф всеки път има някакви неуредици в игрите на Боровец.

# 1 279
  • Мнения: 3 151
Румъния

България

# 1 280
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Спешно имам нужда от номера на Шуменско, на който се заявяват наградите, че не съм в нас, а лелята си изтрила смс-а.
Моля.
Благодаря!

# 1 281
  • Мнения: 1 054
Спешно имам нужда от номера на Шуменско, на който се заявяват наградите, че не съм в нас, а лелята си изтрила смс-а.
Моля.
Благодаря!
Заповядай...

# 1 282
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Олето, благодарско!

# 1 283
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
И аз съм с бутилка от кафето - от втората ми регистритана бележка за играта. Като не пием бира и ограничавам сладкото, се радвам и на малките награди Simple Smile

# 1 284
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
На някой да му е познат този номер, че мама не успяла да вдигне 02 434 0857?

# 1 285
  • Мнения: 1 483
Публикувани ли са печелившите от Pantene и Lilly Drogerie....не ги намирам.

# 1 286
  • Мнения: 5 287
Румъния
Скрит текст:
България
Скрит текст:
Но пък ние в България имаме по-голям шанс да спечелим, защото ще има по-малко участници. Колко хора са готови да рискуват 60 кода и колко 1?

Не знам дали сте го коментирали, но наградата е не само билет за фестивала, но включва също самолетни билети, хотел(+ закуска) и трансфери от-до фестивала. Това е за спечелилия + двама негови приятеля. Пълните условия https://www.coca-cola.bg/igrai-za-nagradi/oficialni-pravila/ofic … 2022-tomorrowland В началото мислих, че е само билет за фестивала, но добре че публикуваха условията, че да се види какво всъщност включва.
Един билет Full Madness Comfort Pass(т.н. VIP билет) струва 535 евро(462 евро в предварителна продажба). Всички билети са изчерпани.

# 1 287
  • София
  • Мнения: 780
Минавам да се похваля с награди от ФБ,ИГ и Активиа🙂 От игрите с покупка чакам Споко,но има доста време.



# 1 288
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
От днешното теглене на хел кафето съм с кошншца за пикник. Simple Smile Още не са ми звъняли.

# 1 289
  • Мнения: 320
Ако питате за наградите на Гес, да.
Публикувани ли са печелившите от Pantene и Lilly Drogerie....не ги намирам.

Общи условия

Активация на акаунт