Кралски работи и клюки- юни 2022

  • 111 419
  • 2 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 125
Датчаните май ще ядат пастите. Joy
От началото на годината почнаха с тържествата, но за някакъв ефект и възвръщаемост не съм чула.

# 16
  • Мнения: 5 741
Датчаните май ще ядат пастите. Joy
От началото на годината почнаха с тържествата, но за някакъв ефект и възвръщаемост не съм чула.
По грандиозност на тържествата, датчаните не могат на малкия пръст да стъпят на англичаните.

# 17
  • Мнения: 4 125
Датчаните май ще ядат пастите. Joy
От началото на годината почнаха с тържествата, но за някакъв ефект и възвръщаемост не съм чула.
По грандиозност на тържествата, датчаните не могат на малкия пръст да стъпят на англичаните.
Кой както си го организира.
При британците всичко е съобразено с народа, да може и те да се включат.
Докато при датчаните има по-персонални чествания, където обикновения датчанин няма как да се включи.
А и при тях са разкъсни честванията - на месец по лъжичка.

# 18
  • Мнения: 2 899
Тирамису, благодаря за темата! 🌺🌼🌹

Данъкоплатците са в правото си да са бесни, защото те плащат масрафа около
юбилея и докато роялите не усещат икономическата криза върху тях, то с обикновените хора не е така.

# 19
  • Мнения: 10 883
Няма никакво място за сравнение като мащаб и интерес между юбилея и ражданията на Кейт.

Какво пак направиха датчаните, че бодат очи Joy

# 20
  • Мнения: 890
Благодаря аз темата.
Мисля, че незаслужено умножихте труда на Южени по нула.
Според мен си върши съвестно работата. Поне такава ми изглежда. People Angel

# 21
  • Мнения: 4 125
Какъв юбилей и ражданията на Катрин?
Имах предвид хората с палатките.

Ули, понеже в предната тема беше споменала, че ако нямало печалба, то нямало да се занимават да огранизират юбилей, та се сетих за датчаните.

Само парите на британските данъкоплатци бодат очите, другите сякаш се самоиздържат. :joy

Загрижени ли сте, че британските данъкоплатци ще плащат охраната на Съсекс, докато са в ОК или това не ви е драма?

# 22
  • Мнения: 10 883
Искаш да кажеш, че Борката щеше са ги одобри тия разходи ако нямаше да излезе печалба накрая?
Все пак казаното от мен беше в контекста на всички коментари колко милиарда щели да спечелят.

Аз при датчаните посещения на опера ли беше видях и помахване от балкона. Ти си по разходите, кажи колко пари са похарчили на данъкоплатците си?
Щото и между юбилея в Англия и този в Дания няма място за сравнение ни по мащаб ни по интерес ни по разходи.

# 23
  • Мнения: 4 125
Южени се отправи тази сутрин към Музея на V&A, за да разгледа юбилейната изложба на емблемата на кралицата и да се срещне с  Едуард Робъртс, победител в конкурса за дизайн на емблема.







Между другото, знаем ли колко пари на данъкоплатците са похарчени за юбилея?
Убедена съм, че възмущаващите се не са наясно.Joy

# 24
  • Мнения: 2 899

Между другото, знаем ли колко пари на данъкоплатците са похарчени за юбилея?
Убедена съм, че възмущаващите се не са наясно.Joy

Още не се знае, защото таблоидите информират само колко евентуално ще се спечели. Сигурно ги е страх да напишат сумата за разходите, че току виж надминат печалбата. 😄

# 25
  • Мнения: 10 883
Ами то там е работата, никой не се възмущава от разходите, обсъждаме приходите Grinning

# 26
  • Мнения: 9 356
Защо толкова сме се вторачили, колко струва юбилея на английската кралица, като нито сме англичани/британци, нито живеем там?
Някой интересува ли се, колко струват на българската държава честванията за 24 май, зарите за 3 март, парадите по случай 6 май и т.н.?

# 27
  • Мнения: 10 883
Ох, ами то цялата работа е сеир. Ей я публиката е опънала палатките вече. Естествено, че всички, повтарям всички участници са там заради сеира. Иначе щяха тихо и кротко да си го отпразнуват семейно.
И изобщо разходите никой никъде не ги обсъди, сега ги намесихте незнайно защо, след като се написаха неколкократно очакваните приходи, ама интересно, че там никой не се възмути защо се смятат Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 9 973
Честит първи юни!
Тирамису, благодаря за темата (вече се бях притеснила, какво става Wink)

Сребърен медал по случай 40тия РД на принцеса Маделин
https://www.mynthuset.se/silver/silvermedaljer/h-k-h-prinsessan- … medalj-6015504913

# 29
  • Някъде там
  • Мнения: 16 060
Вече имам достъп до качване на снимки и малко инфо различно от юбилейното, че от утре ще е само то.
Чичко тайландец и жена на партито в чест на рд на майка му, която навършва 90 години тази година.

Много хубава тайландката.


Матилде от вчера.


И Летисия при кацането в Мавритания.

И след това.

Общи условия

Активация на акаунт