Дюни Роял Ризорт - 2022 г.

  • 46 814
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 766
Дюни не работи целогодишно. Някаква минимална част от персонала се поддържа и зимата, основно отдел резервации, мениджмънт, техници и малка част от камериерките. Всички останали.....
Собствениците имат хотел и в София - новия Гранд Астория. Евентуално това е шанс да завъртят и запазят хората си.

# 46
  • here and now
  • Мнения: 4 319
Моето дете беше малко, когато сме били в Пеликан. Товарех всичкия багаж в колата и от паркинга на Белвил до плажа носехме. Иначе беше невъзможно.

# 47
  • Мнения: 6 312
Марина бийч ще отвори на 23 или 24.06. Ще ме прехвърлят в Палас, което не е много ок за мен, но каквото такова. За Пеликан не съм питала.

# 48
  • Мнения: 1 398
Марина бийч ще отвори на 23 или 24.06. Ще ме прехвърлят в Палас, което не е много ок за мен, но каквото такова. За Пеликан не съм питала.

Фаталинка,дано не ти е голям проблем придвижването и да си изкараш хубава и спокойна почивка! Ей го,не остана!
За Пеликан аз писах вчера. В Белвил ни местят, но каквото такова. Не са ми писали дали изобщо ще отварят.

# 49
  • Мнения: 332
Ох, ще видим ако не отвори Пеликан къде ще ни месят....Но ако пък отвори и условията не са каквито ги помня и очаквам, сигурно ще е последната ни ваканция там. Досатъчно пари изливам, за да си позволяват разни мизерии.

# 50
  • Мнения: 1 398
Fatalina, как е времето днес? Водата става ли вече за къпане?

# 51
  • Мнения: 6 312
Днес след обяд изгря слънце, но имаше и вятър. Вечерта вятъра утихна. Приятно топло е. Имаше хора по плажа, но ние си бяхме само на басейна. В морето имаше малко къпещи се смелчаци. Ако утре е така ще пробваме и плажа. Останалото е на 6. Във вътрешния басейн водата поне за мен е студена.
За тези, които се интересуват Пеликан ще отвори през юли месец, но не е ясно точно от коя дата.

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 05:41 от fatalina

# 52
  • Мнения: 1 398
Благодаря за актуалната информация! Пожелавам ти слънчева и спокойна почивка!

# 53
  • Мнения: 305
Момичета, по колко бакшиш долу-горе оставяте на пиколо и камериерки там? Аз резервирах в ХВ за началото на юли. За първи път ще ходим там.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 031
Днес след обяд изгря слънце, но имаше и вятър. Вечерта вятъра утихна. Приятно топло е. Имаше хора по плажа, но ние си бяхме само на басейна. В морето имаше малко къпещи се смелчаци. Ако утре е така ще пробваме и плажа. Останалото е на 6. Във вътрешния басейн водата поне за мен е студена.
За тези, които се интересуват Пеликан ще отвори през юли месец, но не е ясно точно от коя дата.
Как е положението?Има.ли вече анимация?Очаквам отзива ти.

# 55
  • Мнения: 1 398
Здравейте! Днес и ние пристигнахме в комплекса. Времето е слънчево и топло с лек ветрец. Водата в морето е все още хладна,но се свиква като постоиш.
Анимация видях,че има около басейна на  Марините. Имаше танци,а други аниматори обикаляха по плажа.
На рецепция казаха,че от 20.06 ще се напълни,а в сезон гостите достигали 3000 човека.

# 56
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Приятно изкарване желая!
Чадърите на плажа какви са - от мрежестите или има нови?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 031
Здравейте! Днес и ние пристигнахме в комплекса. Времето е слънчево и топло с лек ветрец. Водата в морето е все още хладна,но се свиква като постоиш.
Анимация видях,че има около басейна на  Марините. Имаше танци,а други аниматори обикаляха по плажа.
На рецепция казаха,че от 20.06 ще се напълни,а в сезон гостите достигали 3000 човека.
Хубава почивка и от мен.Да миналата година края на юли бяха около 3000 което е нормално за такъв комплекс.

# 58
  • Мнения: 1 398
Благодаря  за пожеланията!



Новички са чадърите и пазят добре.

# 59
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Момичета, по колко бакшиш долу-горе оставяте на пиколо и камериерки там? Аз резервирах в ХВ за началото на юли. За първи път ще ходим там.

Предните години оставях по 5 лв. Сега въпреки инфлацията - едва ли ще са повече.

Общи условия

Активация на акаунт