Жена в паралелна връзка. Моля за съвет

  • 17 852
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 696
Защо го е направила? Защото е имала възможност. Някои хора, независимо мъже или жени, не му мислят много. Имало е кандидат,  подходящо време, адреналин от криенето,  удовлетворена суета, причини много. Вече защо ти е казала след 5 години, нямам обяснение, само тя си знае.
Как ще продължите,  зависи от вас. Като начало спри да плачеш, събери отломките от самочувствие и поговорете сериозно. Като начало от нейна страна да спре с тръшкането и демонстрациите, това си е чиста манипулация. Да се кротне малко с взирането в собствените чувства и да се държи нормално. Фактът, че не сте се разделили веднага,  ми говори,  че се опитвате да продължите. С нейните истерии няма как да се получи. Спрете да чоплите темата и се опитайте да нормализирате ежедневието. Ако държите наистина един на друг,  може и да стане, не сте първите с такъв проблем.

# 31
  • Мнения: 6
Темата е напълно сериозна и истинска. Аз съм на 38 години а тя е на 40. Като казвам 5 години, то е само като времетраене иначе не са били постоянно заедно като връзка. Няколко от прекъсванята са им били за по 8 месеца. През времето в което се е случвало не е било ежедневно, а спорадично. Не всеки път се е стигало до физически контакт а по скоро са си били приятели. Екстрите са били рядко и краткотрайно. Понеже аз съм бил нон стоп с нея, времевият и диапазон е бил 30мин до 1ч през деня, когато е била на работа и са си разказвали кой какви проблеми има. Жена ми е наистина силно емоционална и не мисля че разиграва театър. Наистина съжалява и то много много силно. Казва че не ми е казала защото не е искала да си разваля семейството. Казва че е изпадала в силно негативно състояние в което другия се е възползвал.

Аз я познавам и съм сигурен че е искрена с мен. По цял ден плаче и единственото желание и е да си поправи грешката и да и дам шанс да запазим семейството.

Идеята ми е ако някоя жена е имала подобна ситуация да разкаже как се е чувствала и има ли такова чудо да обичаш двама едновременно. Да запълваш емоционалните липси с друг и то не като връзка а като временно избягване от реалността.

Мислите са ми разкъсани понеже и аз съм доста емоционално засегнат.

# 32
  • Мнения: 12 473
Няма такова нещо да обичаш двама.
Единият е за удобство и комфорт, а другия - за адреналин и кеф.
И нито един не е обичан истински..Wink

Последна редакция: чт, 02 юни 2022, 18:26 от Angel_wing

# 33
  • Мнения: 6 118
Няма такъв филм, по скоро жена ти е слабохарактерна овца, от която онзи се е възползвал в моментите като ти е била ядосана. Бих му потърсил сметка и на него, както и да кажа на жена му за подвизите му. За твоята наистина не знам, при всеки е различно и никой не знае как ще реагира докато не му дойде до главата. Такива ш*ани работи не всеки може да гледа, но ако държиш да си запазиш семейството и предвид състоянието на жена ти, можеш да опиташ.

# 34
  • Мнения: 6 577
Е са си помислих, че всъщност добра си е темата Simple Smile Simple Smile
Дава поле за изява на всички психоналитички, разбирачки, познавачки и разкривачки на емоционалното насилие и манипулация...

Trollface

# 35
  • Мнения: 7 260
Жена ти е манипулаторка, а ти си страхлив и наивен, да не кажа нещо друго. Плачела била...

# 36
  • Мнения: 4 677
Опитваш се да намериш оправдания - за себе си, за нея. Изневярата си е изневяра, пък ти като искаш я наричай емоционална криза.
Сам неволно си и дал няколко пъти втори шансове , ако ти се рискува дай още един, но да е последен.

# 37
  • Мнения: 18 298
Ако темата е истинска, ти сигурно си доста неатрактивен мъж, за да избере жена ти такъв индивид пред теб.
Плачовете ти също говорят за това. Готините пичове не плачат при изневяра, а късат.
Хубавото е, че темата вероятно си е съвсем истинска пързалка.

# 38
  • Мнения: X
Ако темата е истинска, ти сигурно си доста неатрактивен мъж, за да избере жена ти такъв индивид пред теб.
Плачовете ти също говорят за това. Готините пичове не плачат при изневяра, а късат.
Хубавото е, че темата вероятно си е съвсем истинска пързалка.
има и емоционални мъже, не всички прикриват емоциите си Simple Smile.

# 39
  • Мнения: 6
Понякога да си добър човек с живо същество, което допускаме че е направило грешката на живота си, е по мъжкарско от това да не дадеш никакъв шанс. И да преди тази каша не съм плакал никога и не съм си мислил че ще го правя. Все пак сме хора с чувства и емоции.

п.п Ще се радвам и на мнения на лично ако някой се притеснява от публичността. Всичко ще остане анонимно.

# 40
  • Мнения: 921
Авторе, сам си отговаряш на въпроса. Ти я обичаш и не можеш дори да си представиш да и изневериш. Тя ти е изневерявала системно, следователно не те обича. Простичко е.

Тя плаче не защото не иска да изгуби теб, а защото на иска да изгуби начина си на живот с теб. Чудиш се какво и е липсвало - ами нищо. Всичко, което е искала, е било сексът, пътуванията, глезотийките. Разбирам да простиш изневяра, ако паралелно с нея е имало скандали, системи разговори, че нещо не е наред, охладняване и т.н. Сядате, отстранявате проблема и продължавате напред. Обаче 5 годишна връзка и тя да не промени отношението си изобщо?! Ако утре пак и се отвори парашута с друг, ти по какво ще разбереш?

# 41
  • Мнения: 6
Ние все пак сме семейство с детенце и през цялото време сме били единни и заедно. Тя се е грижела безупречно за всичко в къщи. Никога нищо не е липсвало.  Инициирала е всякакви хубави неща, и двамата сме се търсили за близост. Проблема е че негативните неща си ги е задържала за себе си всместо да ги обсъждаме и е намерила “отдушник”, който да я разбира за дреболийте. Като силно емоционална и без самочувствие това я е отклонило и е решила че трябва да се сподели с този човек. Всичко е ставало рядко и за кратко, повечето е било приказки…

Казва че по скоро си е взимала емоцията отколкото секса за което и вярвам понеже знам интимният ни живот.

Тя казва че дори не подозирала че би наранила някой.

Когато ми сподели и тайната вече не беше тайна другия човек беше отрязан без никакво съмнение и безкомпромистно по телефона. Нещата приключиха за секунди в момента в който осъзна каква глупост се е случила.

Казва че никога не е спирала да ме обича което смея да и вярвам по действията и вкъщи, и се разкайва много. Имаше пристъпи и ходи на психолог заради чувството за вина. Иска много да се поправи и да покаже как се обича вече научена и истински осъзнато.

# 42
  • Мнения: 1 846
Ако детето е под 5г може и да не е твойто !

# 43
  • София
  • Мнения: 35 087
Оправдаваш я пред нас и себе си - чудесно, какъв е проблема?
Че малко където си бил ти е бил друг ли, голям праз, виж какво хубаво семейство сте. Move on.

# 44
  • Мнения: 1 287
Авторе, жена ти здраво те баламосва. Не знам как вярваш на всичко, което ти казва след като 5 години те е лъгала, без ти изобщо да заподозреш какво се случва.

Но като те чета, ти не искаш да чуеш мнениего на съфорумците. Търсиш някой да те успокои, че жена ти наистина те обича и искрено се разкайва, за да можеш спокойно да загърбиш случката. Ясно е, че нямаш намерение да се разделяте, ами прощавай й, и продължавайте напред. А пък като се появи следващия може и да ти дойде акъла в главата.

Общи условия

Активация на акаунт