ОС/AFK ЧААТАЙ УЛУСОЙ, ХАЗАЛ КАЯ - Проекти и Колеги - тема 516

  • 24 599
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 320
Ааа, тази им среща в двореца е много сладка. Като видя, че девойчето се стряска от майка му я избута да я скрие от лошите очи на Ю и геройски пое  презрението на злата кралица. От своя страна "неговото" момиче му спести притеснението от това, че може да е чула този непиятен разговор и се отдръпна, така че бъдещият й любим да не се почувства унизен. При тях има едно непрекъснато строене и надграждане на връзката им, дори и докато още не са осъзнали какво им се случва. Докато 8и уж я обичаше, но освен да й дава мехлеми да си маже раните никога не направи нищо съществено за нея. Даже още не проумявам как така до последно уж имаше чувства, до последно твърдеше, че всичко което прави е заради нея, но освен всички останали мизерии които сътвори именно негова е и идеята да подхвърли девойката на 3и като играчка, за да държи на къс повод 4и поставяйки живота й в непрекъснат риск. И после  8и има наглостта изобщо да застане пред нея.

И какво се оказва, че преди работата по нашия серил и срещата със специалната колежка актьорът е бил самотник и се е чувствал като 4ия принц добреди да грабне от пътя съдбата си.

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 07:52 от Рори72

# 691
  • Мнения: 3 329
Благодаря Криси, друго си е със субтитри. Съвсем ще ни разглезите ❤️❤️ /помня, че и Профчето ни го преразказа/
Какъв сладък разговор, усмихвам се през цялото време. В телефона си го е запазила с името на четвъртия 🙃😂

Снощи изгледах втори епизод. На преговора още по-бавно напредвам, но и реала ни зове...
Много е силна сцената, в която тя го видя без маска. Той сякаш се почувства слаб пред нея, че вижда белега му и побърза да го закрие с ръка. Но бързо дойде на себе си и намери сили за заплахи, които естествено не възнамерява да изпълни.
А тя .. изплаши се не толкова от лицето му, колкото за живота си.

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 10:32 от Margarita N.

# 692
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 531
Ох че мило, нарича го принце Heart А той сърцето му току що пропуснало удар Heart  Хитрушата се бъзика с възрастта му, сладури😂
При мен субките са до средата, така ли трябва дап е?

Проф, не виждам датата на онова риалити с коня , от кога е? Тройката водещи много загубени, как подплашиха животното с граченето си😱 И как възклицават, то са ооо ааа, еее и един противен хъркащ  звук от онзи по възрастния - гхрррр...А нашия има същия маниер на езда като в сериала - в галоп навежда тяло напред и пришпорва бясно. Обича си човекът силните усещания. Посмях се на конския танц и на омазването с конско😂
Само да ви кажа да не вярвате на всичко казано там - това са предварително уточнени въпроси и места до където могат да стигнат водещите, така че и той се прави там на умряла лисица. Самият формат е да покаже някакви пролеми и слабости, така че от там и липсата на чувства, депресии и т.н.. Танцуващите и въобще движещите се много, са почти недосегаеми за депресиите. Вярвам че си има своите бръмбари, в този бизнес без тях не става....Успешно разпищява купища девойки по концертите си, смятам че ако имаше нещо нередно, първо третия пол щяха да го надушат и да преобладават по концертите му. А от това което видяхме по сетовете той си е типичен мъжки представител на първата огнена зодия - обича да контролира нещата и бързо успява да се наложи. Девойката беше лесна - застани така, направи каквото ти казвам и в същото време и сам я върти на него да му е удобно,  правейки го леко и приятно, защото междувременно и я скъсва от смях, но и на колегите си мъже обяснява как да стават нещата както той ги вижда. Успява да се налага!

Крис, значи правилно съм усетила потреса ти от коя посока идва. За съжаление последните десетина години тенденциите са такива. Помня какво направиха Хийт Леджър за целувката му с колега в Планината Броубек. И няколко оскара взе филмът, подобно като наградения корейски. Макар че шумът обърна посоката си бързо, защото след година Леджър се самоуби, отдавна е имал проблеми с депресия, още от тийнейджър...

Рори, тези прически са типични за представителите на К- попа, добре че поне не е е рус ....
Тази балада ми харесва- глисът му е и силен и нежен в същото време.  Много грандиозни концерти прави. Изпълнява на живо, то са синхрон с бек вокали, симфоничен оркестър, балет....Обърнете внимание какви готини цигуларки има😁

https://www.youtube.com/watch?v=qAZLElBdKio

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 11:54 от Беллора

# 693
  • Мнения: 3 329
До средата са субтитрите, затова каза Криси, че е почти готова 🙃

Цитат на: Беллора
Успешно разпищява купища девойки по концертите си, смятам че ако имаше нещо нередно, първо третия пол щяха да го надушат и да преобладават по концертите му.
😂😂😂
Но е вярно....

# 694
  • Мнения: 6 320
Добре де, люлопитна съм и ще питам пред всички. Как да си сложа субтитрите на БГ от Крис. На мен си ми върви с английски субтитри клипчето с тел. разговор от линка на Крис.

# 695
  • Мнения: 3 329
Питай Рори, не се мъчи. Горе където съм отбелязала с червена стрелка се включват.

# 696
  • Мнения: 6 320
Благодаря, Марги!
Успях да ги пусна, но по някое време успях и да ги загубя. По-късно ще пробвам пак. Там докъдето стигнах (че в телефона й е записан с името на 4и) беше много мил разговор. Явно и девойката е била запленена от историята, която нищим тук от 2 седмици щом го е записала по този начин в телефона си.
Мисля си разни неща и се чудя аз дали бих могла да избегна грешките на 4и при все че съм от 20-21 век.
А дали са грешки предвид епохата 10в, мястото....
1. Отпрати по-малкия си брат. Вярно, че той оспори трона и според тогавашните закони това е измяна, но всъщност знаем че не това беше причината за изгонването на 14и. Просто 4и се възползва от властта, за да отмъсти на майка си, но и с надеждата, че макар и насила ще я има само за себе си в последните й дни. Грешка ли беше? Беше, ама мога да го разбера. Но девойката не разбра, въпреки че преди години беше споделила неговите чувства на ревност към майката която го е отхвърлила и непрекъснато е демонстрирала любов към другите си деца.
2. Наказа публично прислужницата. Ама тя наистина е виновна. Може ли това, че е влюбена да оправдае активното и участие в убийството на крал, принц, жената на принца и да участва в заговор срещу него и любимата му. Трябваше ли да е такова наказанието. За нас в 21в е твърде жестоко, но в онези векове едва ли е имало наказание за прислужници включващи обгрижването им до живот в затвора. Как може девойката да оправдава ролята на уж приятелката си в смъртта на други свои приятели? Както каза 4и няма причина и не иска да й прости. Бой с пръчки е жестоко наказание, а отравянето с живак напр. не е ли жестоко. Не оправдавам жестокостта в наказанието, но разбирам защо 4и решава да е така.
3. Грешка 3 е най-глупавата и необяснима. Доказано 8и е виновен. Знае, че девойката ще бъде потресена, ако го убие, особено след наказанието на прислужницата. Накажи го с игнание в резиденцията му. Но 4и иска да отмъсти за братята си и иска 8и да се страхува и страда. И заради отмъщението си към него губи всякакъв шанс да получи разбиране от девойката.
4. После се оказа че и тя не знае какво иска. Хем нарани 4и като поиска да си тръгне и после прати Йонка да викне 8и да предизвика ревността на 4и,а когато планът й сработи и той я отпрати тя се опитваше да му се обяснява. Ето в този момент и двамата много, много сбъркаха.

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 16:36 от Рори72

# 697
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 085
До средата са субтитрите, затова каза Криси, че е почти готова 🙃

Цитат на: Беллора
Успешно разпищява купища девойки по концертите си, смятам че ако имаше нещо нередно, първо третия пол щяха да го надушат и да преобладават по концертите му.
😂😂😂
Но е вярно....
Маргарелке, я преведи, че тук вече направо се загубих в разговора.

Рори, Крис е стигнала до там със субките. Предполагам, ще ги довърши още тази вечер.

...
Проф, не виждам датата на онова риалити с коня , от кога е?
...
Рори, тези прически са типични за представителите на К- попа, добре че поне не е е рус ....
Тази балада ми харесва- глисът му е и силен и нежен в същото време.  Много грандиозни концерти прави. Изпълнява на живо, то са синхрон с бек вокали, симфоничен оркестър, балет....Обърнете внимание какви готини цигуларки има😁

https://www.youtube.com/watch?v=qAZLElBdKio
1 - От преди 9 години - 2013-та, но не съм търсила датата на излъчване.
2 - И рус е бил Wink
3 - Готини са му цигуларките. И тук още не е отслабнал, та под дънките си личи як бедър.
Този човек мога спокойно да го гледам, слушам как ми говори и как ми пее, денонощно.

Рори, ще се върна да доизкоментирам 5-и епизод, като го догледам.

# 698
  • Мнения: 3 329
Ау, как ли ви е прозвучало така написано😂
Проф, разяснявам.
Според мен си е с правилна ориентация и имах предвид, че ако не беше навярно наистина щяха да го надушат.

# 699
  • Мнения: 531
Снощи изгледах втори епизод. На преговора още по-бавно напредвам, но и реала ни зове...
   Не бързай моля и аз съм до там Grinning  да не съм сама последна на финиша.
иии
Удълженият вариант на 1ва среща - огледа и пипна Grinning , замисли се дали да и разкаже по-подробно за последната книга която е минал с мишката. После реши , че получаването на разрешение от главният домоуправител Теджо за смяна на адреса е с приоритет и си я метна обратно.  Grinning  Тук определено прояви първи интерес. Попадна на девойка, която вместо кротичко да си тича към реката и доброволно да скочи от страх , седи и му се дзвери насреща. Че как да не я обикне човек. Joy
  приятелчета , пращат си храна по сетовете  + бонус  7секундното му участие в нейн сериал
https://youtu.be/VjfZGM9NVwI

https://youtu.be/1UFnHsSjTPc    ако не сте попадали, кратко резюме на кариерата му.  В "Заразно зло" е поканен да участва благодарение на феновете си.

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 18:21 от Krissttinna

# 700
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 531
Рори, когато семейство Тътлъту обявиха името на бебето което очакваха, жената на Киво каза че ще се казва Курт (вълк) и  че така е бил записан Киво в телефона и много дълго време. Едноименния сериал на чийто сет са работили заедно и името на героя на Киво там, са се превърнали в съдбовни за тях.Та девойката не е открила топлата вода, ама щеше да е хубаво наистина четвърти да стане нейния личен принц❤

Проф, за мен предишното му тегло е нормално спрямо ръста му. Я каква талия имаше като слезе от белия кон. С тесния панталон като се разтанцува и бедрата му изглеждаха много добре. Вероятна там където не е ОК се дължи на неподходящи дрехи.  

Днес най после повторих 18-та серия. Поплаках си накрая, когато девойката изпрати съобщението с украшението за коса. Поплаках и когато разбра какво е направил нейния крал. Пак ме сви корема заради Йонка.

Снощи изгледах втори епизод. На преговора още по-бавно напредвам, но и реала ни зове...
  Не бързай моля и аз съм до там Grinning  да не съм сама последна на финиша.
иии
Удълженият вариант на 1ва среща - огледа и пипна Grinning , замисли се дали да и разкаже по-подробно за последната книга която е минал с мишката. После реши , че получаването на разрешение от главният домоуправител Теджо за смяна на адреса е с приоритет и си я метна обратно.  Grinning  Тук определено прояви първи интерес. Попадна на девойка, която вместо кротичко да си тича към реката и доброволно да скочи от страх , седи и му се дзвери насреща. Че как да не я обикне човек. Joy
  приятелчета , пращат си храна по сетовете  + бонус  7секундното му участие в нейн сериал
https://youtu.be/VjfZGM9NVwI
Крис, умирам с тебе😂🤣 Пипнал, харесало му, ама сметнал смяната на адресната регистрация за по-належаща😂 и за книжката и мишката... Много ме кефи удължения вариант😂🤣
Споко, аз всеки ден си я припомням че трите челни сблъсъка са ми много яки❤

Много загрижени го раздават един за друг, харесва ми Heart

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 18:31 от Беллора

# 701
  • Мнения: 6 320
Белл, ама може и да е станал личният й принц. Просто не са длъжни на никой отчет да дават, за да тълкуваме липсата на новини като липса на събитие. В отношенията между тях, които са хванати от камера тук там има твърде много препратки към Сърцето. Кой знае дали няма след време да четем, че са кръстили децата си Су и Со. Красива любовна история разказаха, красива привързаност показват. Но 4и каза, че той няма различни привързаности и приятелство и любов за него е едно и също. Аз си мисля, че тези роли им паснаха като ръкавици и че тези роли всъщност много се доближават до хората които са в реалността. Така че продължавам да смятам, че специално за тях живота/съдбата пише втори сезон. Дано да им се получи. Много са харизматични като двойка. Попогледнах от тук от там Хотел дел Луна. Ми хвалят филма, хвалят и нея, ма химия няма и не ме грабна. А историята която разказват спокойно можеше да бъде втория сезон на Сърцето.
Всъщност именно любовната история не пасва на историческите сведения за Гунгджон. Е и има леко объркване с времето - календарно и сезонно, ама туй да им е кусура. Любовната история е много силна, а и аз лично много харесвам личността на 4и особено на фона на крехката му възраст. Белл аз в момента съм с твоето темпо. Няма да кажа на коя обиколка съм, но ми предстоят 19 и 20 серия. Нямам търпение Крис да стигне до тук с разширенията. Направо заковава с аналогията тинейджър от 10в с тинейджър от 21в.

# 702
  • Мнения: 531
Белл, ама може и да е станал личният й принц. Просто не са длъжни на никой отчет да дават, за да тълкуваме липсата на новини като липса на събитие.
   Във второто видео се казва че девойката си е имала приятел по време на снимките, което все пак не е спряло феновете да искат да са двойка.
 https://youtu.be/S1geFFGXp1Y   готово

# 703
  • Мнения: 3 329
Криси, страхотно чувство за хумор 😂😘😘
Аналогията с 21 век много ме забавлява и мен.
Може и да е чиста случайност, но още от миналия ден ти пишеш за сериала който ни отнесе в последно време, а на мен ми звучеше и като препратка към два от сериалите с Чаатай. 😂 Без дори да съм наясно гледала ли си и друго с него освен Огледален свят.🙃Цитирам по памет "заради епохата е невъзможно главния герой да метне ключовете от колата в морето" (не че Емир в Огледален свят го е направил, но както ги стискаше ние, зрителите стигнахме до извода, че желание не му липсваше 😝)и другото ти изказване, че отново епохата е пречка първо да се запознаят, тогава да се опознаят (в стил Хакан и Лейля в Защитника).
А днес ме довърши с "последната книга, която принца минал с мишката"😆😆😆

# 704
  • Мнения: 6 320
Ами това че по време на снимките е имала гадже не значи, че в някакъв момент на това гадже не му е писнало от това приятелство. Само как не спират да се хвалят един друг - най-добрия изпълнител, най-даобрата публика, най-красивата звезда и т. н. Кое гадже би издържало подобно приятелство. Тя и девойката уж имаше гривна на ръката, ама така както тича при мисълта че 4и може би се е върнал не е тичала след 8и. Та така. Като не ни направиха втори сезон ще го търсим в реала. Но за разлика от Ча и Хазал тук наистина има за какво да се закачат феновете.
Но Крис, в този тел. разговор не споменават гаджета. През цялото време се хвалят един друг чак да му стане неудобно на човек да ги слуша/чете в нашия случай.

Общи условия

Активация на акаунт