ОС/AFK ЧААТАЙ УЛУСОЙ, ХАЗАЛ КАЯ - Проекти и Колеги - тема 516

  • 24 578
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 463
Марги, като отделно изречение добави това, което написах за заглавието. Или ако измислиш нещо по-добро че да не сме нелегално.

Другия вариант е че може наистина да се наложи да се местим, но тая тема ще увисне само с Фема и 1-2 потребителки минаващи рядко...

# 736
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 032
Феми, извинявай, но потребители, които не пишат при нас не мисля, че имат право на претенции. И за Хазал, и за Ча си има отделни теми, в които може да си пишат. Това тук е Диспансера вече 11 години и в него сме шепа луди.
Колкото до заглавието, да, съгласна съм, че е по-добре да добавим нещо. Виждам го по-скоро да изглежда така - "ОС/AFK Чаатай, Хазал - Проекти, Колеги и други вълнения - тема 517"

# 737
  • Мнения: 3 291
Новата тема House With Garden

Key https://www.bg-mamma.com/?topic=1478106.msg45237285#msg45237285

Време за редакция има достатъчно, ако нещо не е както трябва, кажете.
Ако не ви се гледа мустакат Ча също може да го сменя с друго, само ми посочете с какво. Не разбирам от шапки наистина и щях да сложа Фемирски кадър. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 738
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 463
Хубаво беше в заглавието да има нещо по тясно определено по новите ни вълнения, но щом така сте решили става...

Проф, мисля същото.

Когато има инфо за Ча и Хазал ще го отразим, ама аман от едни и същи неща. И  повторенията на повторенията се изчерпаха вече от предъвкване...

Честно казяно не мога да реша кои са по-големите химици. Корейската история е по-дълбока със сигурност, за диалозите и музиката пък въобще няма място за сравнение. Главните двойки са красиви по различен начин.
Рори много хубава аналогия беше направила между двата сериала.

Общи условия

Активация на акаунт