ОС/AFK ЧААТАЙ УЛУСОЙ, ХАЗАЛ КАЯ - Проекти и Колеги - тема 516

  • 24 617
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 365
Когато 4и й каза за признанията на 8и тя се опита да реагира, но той беше твърде наранен за да я изслуша, но после когато 13 реагира срещу 8и тя го спря. Прие разговор с 8и, даже му благодари, прие и прегръдката му. От човека, който й обърна гръб, измисли отравянето на 1и, измисли заговор, който за да остане в историята като истински доведе до избиването на цяла фамилия в т. ч. на 10и и жена му, като именно идея на 8и беше трети да прати 4и да ги търси и убие. Това което преживя 4и убивайки 10 със собствената си ръка, защото 10и го помоли е такава жестока травма в душата му, но него девойката не разбра, не прости необходимостта и за него, и за народа изменниците - мозъкът 8и и ръката - прислужницата да бъдаг наказани сурово. Но прости на тях, на тези заради които измря толкова народ. 4и е отговорен за смъртта на 1-прислужницата,прислужницата е отговорна за смъртта на 3ма, а 8и е отговорен за смъртта на тези 3ма плюс цялата фамилия на 10и. Но той получи прошка, финална прегръдка, усмивка и благодарност.

Феми, щастлива ли си? Има ли нещо което те разочарова?

# 721
  • Мнения: 27 891
Рори , как да не съм хепи видях мегаполиса.
В него времето никога не стига. Има места, които не сме посетили. Както каза екскурзоводката там всяка крачка е история. Не очаквахме толкова много народ.
Много бежанци.
Сега ми се яде от тяхното кюнефе, което само там го правят уникално. Yum

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 22:31 от femmi2

# 722
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 562
Фемо😘 Браво и екскурзовод сте имали.

# 723
  • Мнения: 3 341
Баджаначке, аз докато се наканя да ти кажа снимки да ни донесеш и Чачо да ни доведеш, Satisfied ти се върна HugHeart Eyes

# 724
  • Мнения: 27 891
Баджаначке Hug по толкова са екскурзиите.
Доста е евтино там заради ниската лира.
Не им е добре на жителите ,туристите сме доволни. При нас обратното всичко поскъпва.

Ще ти доведа Чачослав когато го уловя. Умее да прикрит от мен няма нерде да избяга Joy

Бел:hugs: имахме екскурзовод не го ползвахме. Тя ни обясняваше в автобуса докато пътуваме. Много са дигнали цените и моя вика ще се оправим.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 22:32 от femmi2

# 725
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 126
Хазал ми страшнее все повече...

Не знам какво да ти кажа Рори. И на мен ми прозвучаха като хора, които никога не са спирали да се виждат. Вижда се че са си много специални, долавя се грижата им един за друг, обич, възхищение и уважение, ама до къде се простира това, кой да ти каже... Впечатли ме и начина по който каза как я е записал в телефона си и много искам разширен "превод" на това😂 Каза "JJ, нашето J" (нашето т.е. да разбираме J+J = на Джун +Джи ли? отделно, че за него тя очевидно е с псевдоним само за пред феновете, в живота за него си е Джи, а много по ясно и разпознаваемо би било да я запише така както е известна - IU ако просто се чуват от време на време) И това, което тя каза за други колеги, перефразирам - идват, свършват това, което трябва (изпяват каквото имат да пеят по договор) и си тръгват т.е. не се интересуват повече от нея, просто си свършват  работата и са до там. Нашият човек стои там до последно без никой да го кара да го прави... Но не ми хареса онова изречение което  споменах в предното мнение.  От друга страна шегите му на сета които Профа преведе, това  "Излез с мен" още на втората седмица от снимките... Шега, шега, ама има някои мъже така ги къдрят,  че е много трудно да се усети човек кога се шегуват и кога не...

Липсвах няколко часа по обективни причини. Joy
Хазал си е почернила твърде много веждите, затова страшнее.

В телефоните са се запаметили:
той нея като "Джи-ън Джи-ън нашата Джи-ън",
тя него като "Со Джун-ги Сеонбае-ним", т.е. някакъв микс от името на 4-ия принц и неговото лично име. Но после тя пояснява, че е само "Со Джун-ги".

Аз много се впечатлих от размяната на подаръци под формата на камиони за храна по сетовете на следващите им проекти. Не ги броих, но резултатът май беше 3:1 за 4-ия. И това, ако не е форма на леко ухажване, здраве му кажи. Laughing Може и да не се виждат и чуват често, но определено поддържат контакт. Гледат да не се забравят, а това не се прави за хора, които не те интересуват.

18 и 19 епизод са ми много далече за коментар в момента. Още не съм довършила 5.
Продължавам да ви чета и сигурно ще цитирам още.

Марги, 14-и слагаше други пликове защото Хе и 4-ия пишеха с абсолютно еднакъв почерк. Щеше да е странно в двореца да пристигат писма с почерка на краля. 14-и искаше това да не става проблем.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 21:52 от profi_1

# 726
  • Мнения: 6 365
Феми, снимки носиш ли ни?

Да си продължа за 19 еп. Той правилно каза на астролога, че не той се отказа от девойката, а тя 3 пъти се отказа от него и четвърти път като скри бременността си, но там приемам че го направи за да защити детето от Йонка. И трите пъти се отказа от него заради хора които са го наранили по един или друг начин. А когато 13и й каза да не си тръгва, че не могат един без друг тя се изцепи, че е била с него защото мислела, че ще му попречи да убива, но не успяла и имало много кръв между тях. Като пак напомням че до този момент той е отговорен за смъртта на прислужницата само, а от думите на девойката излиза че в нейните очи е виновен за всички които са умрели. Това изказване е пак един вид предателство. В тая 19 серия има изначално нещо сбъркано. Може би ногава са променили финала и са прекроили предфинала.
И категорично не съм съгласна с констатацията, че всичко е заради това че е скрила белега му, защото тя още преди да се сблъска с него знаеше за Гуангджонг. Знаеше и за краля баща, а в познанията й по история и тези на астролога 3и като крал не съществуваше. Т. е промяната дойде от това, че за да спаси нея 4и вместо да вземе трона след смъртта на 1и признава за крал 3и. Макар че в историята на Корьо си ги има всички. И бащата крал починал от болест, и 1ия като крал починал от хроничното си заболяване, и 3и, който избил фамилията на 10и поради готвеното издигане на 10и за крал. И нашия 4и които е извършил всички тези промени в закона. Даже и женитбата с дъщерята на 1и като втора съпруга е исторически факт. Единствено девойката няма аналог в историческите сведения за този период, а Йонка е с друго име, но от същата като във филма фамилия. Според историческите сведения 3и абдикира в полза на 4и въпреки, че има син. Според историческите сведения с майка му отношенията са си били ОК, точно както я заплаши в сериала и историята помни 4и като принц с великолепна външност. На това попаднах днес. Не помня дали същото пишеше и в линка на Крис, но като не броим девойката за всичко останало са се постарали да следват фактите от историята. Дори мернах и нещо за рисунките, които кралят беше поръчал на 13.Имаше рисунка и на краля баща, като много са се постарали с вида на актьора в тази роля и са постигнали много добра прилика.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 21:56 от Рори72

# 727
  • Мнения: 3 341
...
Марги, 14-и слагаше други пликове защото Хе и 4-ия пишеха с абсолютно еднакъв почерк. Щеше да е странно в двореца да пристигат писма с почерка на краля. 14-и искаше това да не става проблем.
Ясно, значи това за еднаквия почерк е вярно и 14 в крайна сметка е бил с добри намерения. Това наистина не го разбрах по-рано.

Ако сте на линия и не ви затруднявам ще пуснете ли по още някой пост да мога да дам линк за новата тема 🙃

# 728
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 126
Исках да си довърша писанията за 5-и епизод, но явно ще се пренесат в новата тема.
Тук поне да отбележа, че една от най-красивите картини е ходенето на Хе в стъпките в снега на 8-ия. Имам предвид колорита и контраста между чистия бял сняг, червената шапчица, пардон Wink поличка на Хе и синкавото на 8-ия. Чисто бяло и върху него две ярки цветни петна ... М-ммм, напомня ли ви нещо? Grinning
А и като композиция на самите фигури върху полето на екрана, тази картина изглежда перфектно. Не случайно е една от вмъкнатите в изложбата в сегашното време в края на серията .

# 729
  • Мнения: 27 891
Рори , търпение за снимките обещавам ще покажа.

# 730
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 562
Профче, утре ще потърся във видеото как и обяснява "нали знаеш, нашето J"

Ауу направо ме застреля с тез камиони за храна, че и цели 3 броя🤪 Видях ги, но не знаех подробностите. Това внимание даже не знам как да го категоризирам, много се впечатлих🤪  Влюбен ли е, загубен ли... то не че  има голяма разлика😂 Представям си и  комуникацията им после 😜
И как се обяснява такова нещо ако  имаш половинка - защо някой ти прави  такъв особен подарък или ти правиш на друг  такъв подарък😳

Дай жокер за картината в снега какво ти напомня.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 22:47 от Беллора

# 731
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 126
На сцената на наш Емко с наша Фера с червената шапка и предложението за брак с валящия сняг ми прилича чисто графично. Бялото с ярко червеното. И за контраст един принц в черно. А в настоящата ни страст - един принц в синьо.
Сцената от 5-и епизод, за която говоря, е като класическа илюстрация от детска книжка. Като анимация на Дисни. Много изчистена и фокусирана само върху героите. На белия фон няма нищо друго освен двете контрастни фигури.

Обаче Астронома как хем отричаше всичко, което Хе му припомняше от бъдещето, хем ѝ подаваше сигнали, да се сеща, че може и да е права. И нещо, което трябваше на Хе да ѝ стане пределно ясно и да ѝ бъде набито в главата - "В двореца ...Трябва да внимаваш с всяка изречена дума. На това място е опасно да говориш свободно. Особено, ако засяга трона или кралското семейство."
Предполагам на сета е имало и доста смешки по повод отговора на Хе на поемата - първия емотикон в Корьо. Joy

Камионите нямам представа в каква последователност са си ги пращали, защото не знам кога са били сетовете. Изморих се и да ровя. Просто изгледах видеото от линк на Криси. Във всеки случай това не са жестове между обикновени приятели. Явно са си допаднали много и като хора, и като артисти. Всеки е станал фен на другия. Ще ми се да си взема купата с пуканки и да погледам какъв ще е финалът от това взаимно възхищение. Wink Laughing

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 23:12 от profi_1

# 732
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 562

Във всеки случай това не са жестове между обикновени приятели. Явно са си допаднали много и като хора, и като артисти. Всеки е станал фен на другия. Ще ми се да си взема купата с пуканки и да погледам какъв ще е финалът от това взаимно възхищение. Wink Laughing
И аз и аз, уби ме направо😂
А тя какво показваше в едно видео някакъв бадж с неговия образ, ама защо, за какво?

Вчера я гледах девойката на някаква премиера ли, награди ли... Посрещнаха я официално, поднесоха и цветя, пък кат се почнаха едни поклони - тя и тоя който и поднесе цветята и така 5-6 пъти. Никой не и  подаде ръка, дори по стълбите, нито я прегърна някой, последва нова порция кланяне... А да, никой не посегна да я хваща за ръка... Всъщност никой с пръст не я докосна.

Дали да не добавим в заглавието "+ една две идеи корейски принцове и девойки"

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 23:30 от Беллора

# 733
  • Мнения: 27 891
Йонка гаджето му в реала ли е на корееца и вие сега сватосвате химиците Joy
Както се изразява Марга да го изживеят това нещо.

Бел, няма да е лошо да добавите  като гледам какви фермани изписвате.
Няма да се сърдите но ми споделиха потребители,  че се дразнят все пак това не е тяхна тема.
Или пишете повечето неща в спойлер.

# 734
  • Мнения: 3 341
Това за заглавието сериозно ли е 😅

Проф, много хубаво сравнение със снежното предложение за брак на Емко. 😊




Ха ха, вярно е Феми, така казвам аз - да я изживеят тази любов. И веднага след това добавям - може и да се получи, може и да не се получи, може и да приключи, може и да няма край! 😉

Общи условия

Активация на акаунт