ОС/AFK ЧААТАЙ УЛУСОЙ, ХАЗАЛ КАЯ - Проекти и Колеги - тема 516

  • 24 598
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 531
Ако е вярно това което се пише и той не е бил сам по време на снимките, което не им е пречило да се закачат на сета с колежката. За неговата Йонка пише че дълго време са отричали като ги питали, по някое време от агенциите  им официално потвърдили, а няколко месеца след излизане на екран на Сърцето през 2017 се рязделили. Твърди се че 2 г. са били заедно.

# 706
  • Мнения: 3 329
Просто не са длъжни на никой отчет да дават, за да тълкуваме липсата на новини като липса на събитие.
Все пак липсата на доказателства за съществуването на нещо не са доказателство за неговата липса 😉😅

Ако е приятелство това тяхното дано да е истинско и никой от двамата да няма скрити намерения. /Аз малко по детски, но съм предубедена към приятелството мъж-жена и все си мисля, че някой от двамата може да се надява и на нещо повече, но изчаква подходящ момент да го разкрие./
Та, ако е приятелство дано е истинско и си го съхранят. ❤️ Съществувал е вариант и да я пренесат любовта извън снимачната площадка, но щом не са го направили предпочели са да си остане неизживяна и да си спестят бъдещи разочарования 😝

# 707
  • Мнения: 531
препратка към два от сериалите с Чаатай. 😂 Без дори да съм наясно гледала ли си и друго с него освен Огледален свят.🙃
  Joy  не ми се спомня какви съм ги вършила с ОС Joy   прекарах няколко месеца за да сглобя от нарязаните серии с дублаж  тези с оригиналната продължителност, защото ме вбесяваха прекъсвания в никъдето Joy  Протектора ъъъ .. до някъде и Вътре. Там пък имаше сцена в коята Чаатай чакаше Бенсу в една градинка и и позвъни за да попита къде се губи. Joy  направиха грешката да им покажат телефоните и се видя, че в на Чаатай времевата зона беше 20,00 а в на Бенсу мисля 16,00 часът.    Sunglasses  то Истанбул верно е голям, но пък чак толкова JoyJoy

# 708
  • Мнения: 3 329
Телефонният разговор си ни го превела изцяло, благодаря Криси. Просто прекрасни. Как се обсипват взаимно с комплименти. 😍

За сглобяването на сериите не знам, но реденето на субтитри го намирам за изключително неприятно занимание.🤪

# 709
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 531
Телефонният разговор си ни го превела изцяло, благодаря Криси. Просто прекрасни. Как се обсипват взаимно с комплименти. 😍🤪

Такава обич лъха и от двамата, изгледах го с широка усмирка. Той не просто я харесва, много я уважава Heart
Фема все дъвче специалната колежка на Ча, но идея си няма колко специални могат да са си едни други химици и то не само на приказки, но и на дела. Каква милота е целия запис. От нея пък непрекъснато лъха такова възхищение и към човека и към артиста.
На едно място той я прекъсна с думите "тогава не можех да направя друго за теб" (не искам много  да си мисля за причината, че имим много развинтено въображение) ... Да не би девойката да е искала нещо повече, то обикновено възхищението върви с това 😘  Мъчели персонала с късното си похапване, ама на тези не им личи. Ами че те химичат и извън сета! Мисля че той е малко притеснен тук....

След малко ще повтарям 19-та, че докато се наканя ще ми свърши отпуска.... Още съм потресена от вчеращната повторка на 18. Колко беше наранен от майка си за пореден път. Нищо че друго каза на девойката.

Проф, Рори, прави сте, пак изгледах момента от четвърта където казва че девойката му принадлежи. Думите  са в трето лице, но всъщност ги изрича докато я гледа в очите Heart

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 13:57 от Беллора

# 710
  • Мнения: 6 320
Този сериал е от 2016. Разговорът по телефона е през април 2021г. Да ви звучат като хора, които са работили заедноняколко месеца преди 5г. и сега имат само приятелски отношения? Тя девойката и в сериала е уж влюбена когато 4и я метна на кончето, но 7г. по-късно при последната им разходка и споделено време заедно тя му разказваше къде била застанала на улицата когато го видяла да тича към гората и хукнала след него. Такива детайли толкова време след като са се случили имаше и в тел. разговор. Общото е, че човек помни такива детайли, когато са свързани с много важен и любим човек. С просто приятелите си такива детайли не помни.

# 711
# 712
  • Мнения: 6 320
Ами има нещо в сценария, което не пасва. В 19 еп. тя казва на 13и,че се опитала да попречи на 4и да убива, но не успяла и имало много кръв между тях. Но към този момент единствената пролята кръв между тях е тази на прислужницата виновна за смъртта на двама от принцовете и една друга нейна приятелка. На прислужницата прости лъжите, престъпленията и предателството, но не прости на 4и, че я наказа. Още нещо. Много се постара да нарани чувствата на 4и и когато успя изведнъж се тръшна наранена на земята, но пък после благодари на 8и, че е наранил 4и, с което й помогнал да си тръгне. До тук добре. Но защо в крайна сметка внушението е, че 4и е лошия и вината за този край на връзката им е негова. Та девойката дори с една дума не упрекна 8и, че е отговорен за смърта на 3ма нейни приятели, но сякаш обвинява 4и и за тяхната смърт. 13и пък индиректно го обвини за решението на другата девойка да се самоубие. На практика на финал и девойката и любимия брат го зарязват обвинявайки го, но за какво всъщност наистина е виновен.
Е, да убие пилето и за да натопи 8и това наистина е подъл номер, но е напълно еквивалентен на замисъла на 8и да натопи фамилията на 10 и в резултат да бъдат избити толкова много хора. Да, тъжно е че девойката си отиде с болката че искаше да го види, но не мога, но в крайна сметка тя сама направи нещата между тях такива. На мен лично ми стана по-мъчно за 4и заради нейното отдръпване и болката, която тя му причини с писмата, когато ги прочете след смъртта й.

# 713
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 531
Хазал ми страшнее все повече...

Не знам какво да ти кажа Рори. И на мен ми прозвучаха като хора, които никога не са спирали да се виждат. Вижда се че са си много специални, долавя се грижата им един за друг, обич, възхищение и уважение, ама до къде се простира това, кой да ти каже... Впечатли ме и начина по който каза как я е записал в телефона си и много искам разширен "превод" на това😂 Каза "JJ, нашето J" (нашето т.е. да разбираме J+J = на Джун +Джи ли? отделно, че за него тя очевидно е с псевдоним само за пред феновете, в живота за него си е Джи, а много по ясно и разпознаваемо би било да я запише така както е известна - IU ако просто се чуват от време на време) И това, което тя каза за други колеги, перефразирам - идват, свършват това, което трябва (изпяват каквото имат да пеят по договор) и си тръгват т.е. не се интересуват повече от нея, просто си свършват  работата и са до там. Нашият човек стои там до последно без никой да го кара да го прави... Но не ми хареса онова изречение което  споменах в предното мнение.  От друга страна шегите му на сета които Профа преведе, това  "Излез с мен" още на втората седмица от снимките... Шега, шега, ама има някои мъже така ги къдрят,  че е много трудно да се усети човек кога се шегуват и кога не...

Видях и секундната  му роля в Хотел де Луна, но нищо не разбрах, изкрещя там нещо и това беше, очевидно нямаше много смисъл от присъствието му и се чудя сега какъв е смисъла на това упражнение😳

Поревах си на повторението на 19-та, започнах още   със започването и разочарованието на девойката от нейния крал, заради начина по който постъпи с придворната. Рори, тя много им навреди, няма спор, но девойката се отврати от наказанието, отделно че разсъждаваше като момиче от 21в което знаее че няма по лошо нещо от убийството на човек, независимо от вината му. Нали все му казваше да не пролива кръв.
Мисля и че девойката и Вълчан май не останаха само с една нощ.Той я посещаваше вечер, а когато тя отказа прегръдка, го показаха прав да гледа в празното легло, на фона на  "искам да съм нощ и цялата да те обвия..." Изглеждаше като човек бил с нея в това легло. И Йонка и каза нещо в смисъл да си го чака в стаята и да бъде доволна, или нещо подобно.....  В онзи  момент с осми, тя наистина беше благодарна на тоя плъх, защото преди всичко искаше да се махне от там. После  изля душата си в писмата, но нямаше път назад. Накрая в серията след всички схеми, в очите на краля се оказа че девойката го е мамила и не го е обичала, още едно разочарование за него, още едно отхвърлене, този път от любимата жена...Много за реване има в 19-та. Отново се разстроих заради принцесата, начина по който умря и причините да вземе това решение, болката на Пек А и ново обвинение към краля без той да има вина за смъртта и....

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 18:12 от Беллора

# 714
  • Мнения: 3 329
Не разбрах защо 14 изпращаше писмата ѝ до 4 от свое име - реши да направи непоискано добро или целеше да ги държи далеч един от друг.🤔

... в живота за него си е Джи, а много по ясно и разпознаваемо би било да я запише така както е известна - IU ако просто се чуват от време на време) И това, което тя каза за други колеги, перефразирам - идват, свършват това, което трябва (изпяват каквото имат да пеят по договор) и си тръгват т.е. не се интересуват повече от нея, просто си свършват  работата и са до там. Нашият човек стои там до последно без никой да го кара да го прави...
Това показва, че са си наистина специални. ❤️Не я е записал с артистичния ѝ псевдоним, а на концертите остава до края и истински се забавлява като най-големия ѝ почитател.
И как само я пресъздават сцената под дъжда. ❤️

# 715
  • Мнения: 6 320
Ами така поднесено от 8и излезе, че тя наистина е носила него в сърцето си докато уж твърдеше пред 4и че го обича и копнее за него. За това ми се струва, че сценария на тая 19 серия нещо не пасва. Едва ли не цялата красива приказка за тази любов излезе лъжа. После и хиляда камъка да изрисува с лика му остават думите й да тежат като камък. От една страна заявява че е искала брака с 14и,от друга страна признанията на 8и, от трета нейните думи, че понякога го мрази. ОК, наранена е от жестокостта на наказанието, а жекостокостта на уж приятелката й аввтоматично е простена. От тровенето в продължение на 2г от една страна се влошава заболяването на 1и, което е физ. мъчение в продължение на 2г и освен това отровата съсипва психиката му. А осуетяване на бягството на 10и и жета му не е ли жестоко. Това което преживя 4и за да изпълни молбата на 10и не е ли жестоко и после обвиненията за нещо, за което реално няма вина не е ли жестоко. Прислужницата бира нлюбена, ами привързаността на 4и към 1и и 10и това няма ли значение. Нали и тя уж беше привързана към тях. А доносничеството след като й се води приятелка и девойката й се доверява не е ли жестоко. Ми честно казано като за 10в и нужсата наказанието да респектира и възпитава мога да разбера 4и и да простя особено ако наистина го обичам. Тя така интензивно го отблъсква и наранява след наказанието на прислужницата, че не знам отде намери кураж да му пише за чувствата си и да иска да го види. Тъкмо беше приел раздялата и предателството й и с тези писма обърна света му отново.
А 14и го показаха като добър но леко глупав и надписваше писмата, защото почерка й бил като на краля. Но надписвайки ги със своя почерк могеше да ги подпише от нейно име, но акъла не му стигна за това и ги подписва от свое.

# 716
  • Мнения: 531
Видях и секундната  му роля в Хотел де Луна, но нищо не разбрах, изкрещя там нещо и това беше, очевидно нямаше много смисъл от присъствието му и се чудя сега какъв е смисъла на това упражнение😳
    Играе го екзорсист, гони зъл дух и отказа да се включи в групата им, докато не приключи с това.

# 717
  • Мнения: 6 320
Крис, ти гледала ли си хотел де Луна? Опитах. Самата идея има потенциал, но нещо не ме грабна. Пробвах различни серии от които заглеждах някои моменти, но не можах дори една серия да изгледам от край до край. Като сериите са и доста дълги. Що се отнася до няколкосекундното участие на 4и предполагам е нещо като реклама за привличане на зрители, защото за тези няколко секунди поява в сумрак го изписват сред актьорския състав на сериала.

А с Феми какво става? Включи се първия ден от Истанбул и изчезна.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 20:15 от Рори72

# 718
  • Мнения: 27 767
Тук съм Рори Hug не съм в кондиция от пътуването. Вече сме у дома. Видях Колинс джинс фирмен магазин в Истанбул нали нашия красавец го рекламираше преди време и направо изкрещях Joy
Също и кулата Галата, където ходят много туристи и актьори снимат. Най красива е вечер. Също и големият мост. Лудница е в Истанбул направо се губиш в тълпата. Flushed
Разбира се има квартали, където е по спокойно.  
Нямах късмета да го срещна може би някой друг път.

За Хазал на някой снимки ми харесва , на други не толкова. Не и се отразява добре второто хамиле. Rolling Eyes
С Фико цъфтеше. Свикнах и с русото.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 21:39 от femmi2

# 719
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 531
Рори разминаване няма. Ние като зрители  имаме поглед над цялата история и знаем, че няма лъжа и  че когато девойката осъзна чувствата си, от този миг, тя друг освен четвърти не виждаше и предишните и трепети към осми  бледнееха, пред чувствета и към четвърти. Но Вълка това няма как да го знае. Той не разбираше и как може да се сърди за придворната и въобще да предпочите да зачеркне него заради нея. Не разбираше потреса и, нито виждаше вътрешната и борба с любавта и към него.тези неща ги виждаме ние. Идва единия и му казва че му била обещана за жена и тя го искала, после другия каза че  години е била неговото момиче...(тука краля подпали  прибързано защото чисто физически е била само негова, а че има чувства към друг сама му беше казала дълго преди да стане негова.  Каза му за чувствата си и очакваше че той ще разбере и няма да настоява тя да приеме неговите)
Не я разбираше и нямаше как да знае че тя е готова да потвърди всичко, само да се махне от двореца. Проблема беше че разбра че става въпрос за осми.

Крис, благодаря за разяснението!

Общи условия

Активация на акаунт