Настаняване в хотел на дете 3 г.

  • 691
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте, има ли задължителен стандарт за настаняавне на хотел на дете на 3 г., с пълен пансион?
От хотела, за който направихме резервация, ни изискват 50 лв. за детето на ден, а дори не предоставят кошарка.
Децата до 6 г. не трябва ли да се настаняват безплатно?

# 1
  • Мнения: 4 395
На повечето места до 6 г са безплатно, да. Някъде дори и до 12.
Потърсете друго място.

# 2
  • Мнения: 29 254
Зависи от политиката на хотела. Не е задължително. Просто изберете такъв с безплатно  настаняване на деца.

# 3
  • Мнения: 6 294
За кошарките в някои хотели искат такса в други не. Зависи си от самият хотел и какво той оферира.
Както са Ви написали търсете хотел с безплатно настаняване на деца. Дори да платите такса за кошара, то поне изхраването ще Ви е безплатно.

# 4
  • София
  • Мнения: 28 458
Няма задължителен стандарт в това отношение. В повечето хотели при навършени 3 г. се плаща някаква сума, но и се дава разтегателно легло. Зависи изцяло от хотела.

# 5
  • Мнения: 2 879
Няма ли информация . Може да спи при вас . Би трябвало да е безплатно за детето .

# 6
  • Мнения: 6 294
Като резервирахте не беше ли ясно дали детето ще се настани безплатно? На сайта на хотела трябва да я има тази информация.
Ако не Ви устройва и не са Ви предупредили за детето предварително, директно откажете резервацията.

# 7
  • Мнения: 3 725
Няма “трябва”!
Всеки хотел си има политика, а Вие си решавате, дали Ви устройва.

# 8
  • Мнения: 1 124
Миналата година в хотела ми казаха, че настаняват безплатно деца до 6г, само, че легло за детето нямаше.
Стаята, която ни предложиха беше само със спалня ( за мен и ММ).
Платих за стая с три легла, все пак да спим тримата на едно легло не е представата ми за  почивка...

Последна редакция: пн, 06 юни 2022, 20:38 от Lilka N.

# 9
  • Мнения: 6 799
Бих питала предварително,моето дете не иска да спи в нашата спалня,абсурд ако няма кошара направо си заминавам

Общи условия

Активация на акаунт