🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 1)

  • 35 661
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 132
Благодаря за труда, Адоралова!

Мисля, че тази седмица ще е по-интересна, защото май тези участници не сме ги виждали досега. 😊

# 16
  • Мнения: X
Кали и Калки сме ги виждали май.
На мен все още ми е интересна Мария-Елена.
Благодаря за новата тема!

# 17
  • Мнения: 2 579
Благодаря за новата тема, Адоралова.
Тази седмица очаквам също да са повече чекни, отколкото истинско готвене, но дано ни изненадат приятно.

# 18
  • Мнения: 7 650
Много ми е забавно, когато набедени за такива ВИПове ни обясняват кои са и с какво са известни, визирайки родителите им. Grinning

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 542
На мен са ми страшно тъпи тези 2 седмици. Най-интересни  и полезни са ми линковете на Мари-мар. Благодаря ти!!!!

# 20
  • Мнения: 1 080
И аз благодаря за темата!
Инфантино е малко кльощава, та не знам дали обича да готви. Може да ни покаже нещо ново...

Калки ще е различен, каквото и да сготви. Той по принцип си е на друга планета...

Ще е интересно суровоядското меню на Кали. Сигурно нищо няма да става за ядене...

Най-интересна ще ми е Баткова. Не бива да я подценяваме, само защото е дъщеря на баща си.

# 21
  • Мнения: 9 515
най-интересно представяне очаквам от инфантино честно казано.
това със суровоядското меню е доста ретро. кали се движи бая години назад.

# 22
  • Мнения: X
Въобще не е кльощава Инфантино. Точно задните ѝ части ме впечатлиха като се яви в студиото при Кадиев.

# 23
  • Мнения: 1 080
ААА, не съм гледала внимателно...

# 24
  • Мнения: 27 384
Кали на суровоядство ли е минала ?
За Калки  някой от сезоните готви гювече / сирене по шопски.  
Може да не помня добре много сезони минаха.

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 16:39 от femmi2

# 25
  • Мнения: 6 490
Благодарности! Flowers Hibiscus

Да се разпиша. Познати са ми Калки и Кали. Господина от промото ми изглежда забавен.

# 26
  • Мнения: 2 589
Благодаря за темата!

Строгият, но справедлив шеф Манчев... Joy
Видя се, че изобщо не е справедлив. Затова ми се ще продуцентите да му изземат правото да оценява.
Чрез лайкове във Фейсбук да оценяваме ние зрителите, а Манчев само да решава, на кого ще си подарява книгата.
Тогава ще е справедливо.


Надеждата ми е в DJ Ivan, тази седмица.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 852
... Видя се, че изобщо не е справедлив. Затова ми се ще продуцентите да му изземат правото да оценява. ...
Ами те изобщо не са му предоставяли някога правото да оценява. Той говори това, което са му написали сценаристите и затова често изпада в противоречия и неудобни ситуации.

# 28
  • Мнения: 2 589
Отяде ми се като видях бинтования пръст на Иван.
Калки май успешно ще замества Чучков.
''Селски експириънс''... Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 15 452
Мислех,че никой не гледа, а то нова тема.Благодаря за темата!

Общи условия

Активация на акаунт