СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 16

  • 42 155
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4
Освен ЧХГ други кръвно не сме пускали, съответно нямам идея за нивата на D-Dimer, Fibrinogen, APTT, INR, Б12, Б9 и други. Пия по 1 таблетка фолиева киселина от 400 мг на Солгар. А относно други мутации - изследвали сме, само тази ми е флаг.

# 736
  • Мнения: 5 406
a.m., аз ти пожелавам тази бременност да се окаже успешна и всичко да е наред.
Ако обаче, се случи така, че отново има проблем, силно бих те посъветвала да сис мениш лекарите.
Разбирам, че им имаш доверие и явно са добри, но според мен не правят достатъчно предвид историята ти със загуби.
Ако имаш въпросчета, можеш и да ми пишеш на лично, за да не спамим темата тук.

# 737
  • Мнения: 4
Благодаря, Rocket, както и на другите момичета, които писаха Heart Ще потърся хематолог и ще продължавам да се следя често, пък ще видим какво ще излезе

# 738
  • Мнения: 700
Здравейте, момичета. След трансфер съм на две петдневни ембриончета. Стойностите ми на ЧХГ са:

4 дни преди цикъл - 59,15
2 дни преди цикъл - 184,5
В деня на очакван цикъл - 337,5 - не се е удвоило.

Губя поредната си бременност, нали?

# 739
  • Мнения: 905
Елиза, според мен пуснете пак след 48 часа. На кой ден от трансфера е последната стойност? Във форума има доста примери на бавно нарастване на една от стойностите и успешна бременност. Стискам палци, според мен още няма място за отчаяние.

# 740
  • Мнения: 1 380
Елиза,и според мен за сега нищо не се знае и няма проблем,удвоява се на 50 и няколко часа,а нормата е до 72,вярно,че стойностите са още малки, но все пак това си е в нормата. От сърце желая тази бременност да е успешна!

# 741
  • Мнения: 700
Благодаря ви, десети ден ми е след трансфера.

# 742
  • Мнения: 905
Това е една много добра стойност за 10 ден. Аз при успешния свеж бях с 400+, всичко над 100 е направо идеално.

# 743
  • Мнения: 700
Силно започна при мен, радвах се, но сега ми се сви сърцето с това неудвояване… 😔

# 744
  • Мнения: 5 406
Елиза, пусни след 48 часа.
Възможно е едното ембрионче да не се р имплантирало правилно и от там да е лекото забавяне в ЧХГ.

# 745
  • Мнения: 513
Моето на 12 ден беше 123. На 14 ден 220. За сега нещата са добре. Така че спокойно Simple Smile

# 746
  • Мнения: 2 822
Благодаря ви, десети ден ми е след трансфера.
Чуден ти е резултата. Аз на 9 ден бях с 420. При мен удвояването даже беше се забавило и бе  на над 72 часа, после си продължи да се удвоява на три дни. От този резултата имам дъщеря на 4 месеца. ЧХГ компенсира и вървеше винаги със седмица напред. Роди се 4.100кг😏Няма място за паника. Стискам палци☺

# 747
  • Мнения: 67
Здравейте,
Пиша със свито сърце. Преди няколко дни писах, но днес имам актуални данни, които ме притесняват и спад на прогестерона с 20 единици. Как ви се струват резултатите?
Последна дата на цикъл - 2.11.2022, 28 дни продължителност с овулация около 15-16 ден

 1.12 - чхг - 77.32 mIU/ml и Прогестерон - 74.13 nmol/L (23.31 ng/ml)
Започнах 2х 1 утрогестан
3.12. - чхг - 235.5 mIU/ml и Прогестерон 99.26 nmol/L (31.21 ng/ml) - тук вече съм пила 1 ден Утроестан
5.12 - чхг - 525.40 mIU/ml и Прогестерон 78.5  nmol/L (24.68 ng/ml)

Колко точно да се тревожа и чхг увеличава срока на удвояване, но все пак се удвоява на 41 часа, но прогестеронът пада въпреки, че пия 2хУтрогестан. Повече не мога да приемам като количество по лекарска препоръка.

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 16:28 от Kam_76

# 748
  • Мнения: 7
Здравейте ,
Последна М на 23.10
Опити за бебе сме правили на 5.11 и 20.11
Не съм засичала овулация
Цикъл все още липсва а се очакваше на около 23-25 ноември.
Пуснах си кръвен тест , който е с резултат 29.83.
Ще си пусна кръвен тест отново след 48 часа за да проверя дали резултата се удвоява , но ми е объркано в момента .
Дали има вероятност да съм бременна или не , защото ми за пръв път.
Четох ,че при стойности над 5 се смята ,че има бременност ,но сякаш са мнгоо ниски нивата на HCG

# 749
  • Мнения: 11
Здравейте, бих искала да попитам тъй като доктора ми няма възможност днес да ме прегледа,  а аз страшно много се притесних от резултата. На 28.11 стойността на чхг ми беше 1308, бях на преглед видя плоден сак но каза че е прекалено рано и да повторя кръвния тест днес - 05.12 и стойността ми е 3803. Опитах се да разговарям поне по телефона с него днес, но без успех. Утре съм на преглед, но бих искала да споделите според вас нормално ли е или не, тъй като това ми е първа бременност и нищо не разбирам. Благодаря предварително на всеки! ❤

Общи условия

Активация на акаунт